[Prośba o odbanowanie] dzobertto  

4 użytkowników zagłosowało

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy popierasz wniosek @dzobertto?

• Tak
      0
    • Nie
      4

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
  • Kiedy dostałem bana?
    09.02.2019
  • Rodzaj bana:
    BAN
  • Powód bana:
    [SOS] Cheating (code 0126)
  • Na jaki okres czasu dostałem bana:
    permanent
  • Moje SteamID:
    0:120925577
  • Opis zdarzenia:
    Postanowiłem wbić na serwer dd2 moim smurfem( nie chciało mi się przelogowywać na moje główne konto) i trochę sobie pograć , z racji że nie było oporu udało mi się zrobić dobre statystyki , wtedy jacyś niedoświadczeni gracze na serwerze "triggered" na mnie. Zaczęli wpisywać voteban i !report na czacie . Zaraz później dostałem bana . Czy za takie statystyki też dostał bym bana u was (LINK) ?
  • Dlaczego powinienem zostać odbanowany:
    Powinienem zostać odbanowany ponieważ nie byłem odpalony
Edytowane przez dzobertto
dodanie linku ze statystykami

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podaj majster to drugie konto

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=0%3A120925577&p=banlist

Czy ktoś mógłby spojrzeć na demo i ocenić czy gracz używał wspomagaczy ? Został zbanowany przy pomocy komendy voteban.

http://535414.node97.pukawka.pl/dem-de_dust2-1549715125-1549718167.zip

Dziękuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zajrzałem. W tak krótkim demie mamy Road to GE. Na początku jak by DD2 pierwszy raz na oczy widział, prostych strzałów nie trafia. Natomiast parę rund później zaczyna napierdzielać jak global. Przyglądałem się ostatnim rundom kilka razy i poza tym że skanuje mid doors tylko jak ktoś za nimi jest to nic mi w oczy nie wpadło. No może jeszcze Retake z longa z Awp tak jakoś dość pewnie. Sumując nie widze na demie wystarczających dowodów na potwierdzenie wspomagania. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

J.W.

Parę akcji było które mogły sugerować wh. Dwa razy demo obejrzałem. Jeżeli gracze uważali że coś ma to to demo jednoznacznie tego nie pokazuje.

Natomiast @dzobertto składasz prośbę o odbanowanie na serwerowni uwujka. Wybacz ale screen (nie chodzi o inną serwerownie) z innej gry niczego nie wnosi do tematu. Mogłoby być tam 100/1 i mogłeś nie cheat'ować, a jeżeli po obejrzeniu dema tu jednak byś używał wspomagania to żaden screen Ci w tym nie pomoże. 

8 godzin temu, dzobertto napisał:

Czy za takie statystyki też dostał bym bana u was (LINK) ?

Mam tylko nadzieję że to tylko tak złożone zdanie i że nie masz bana na tamtej serwerowni... xD 

8 godzin temu, dzobertto napisał:

z racji że nie było oporu udało mi się zrobić dobre statystyki , wtedy jakieś "silvery" na serwerze

Wybacz ale chyba pewnego rodzaju obrażanie innych graczy w podaniu o odbanowanie nie jest do końca na miejscu ?!

• Lubię 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Sino Akurat na tamtej serwerowni nie mam bana :P. Zrobię edycję postu aby było dobrze 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obejrzałam demo, niektóre akcje są dobre. 

Najpierw cały czas afczyłeś, a później król gry.

Pokaże Wam jedną akcję, która mnie najmocniej zszokowała (może jeszcze jestem zaspana -  nie wiem)

To jest z xreyem i normalnym tempem, a teraz w zwolnionym bez xraya :

Dziękuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

@Aneta też na to patrzyłem 2-3 razy ale zwróć uwagę że jest typ w górnym i każdy kto gra kilka godzin w csa widział na radarze dwie czerwone kropki. Niemniej 2 magiczne głowy które przyciegnely celownik jak na magnesie. Dodatkowo jest to 15 runda i zawsze przy zmianie stron/końcu meczu ostatni kill wygląda jak na aimie. 

Edytowane przez JanuszPszemytnik
  • Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, JanuszPszemytnik napisał:

jest typ w górnym i każdy kto gra kilka godzin w csa widział na radarze dwie czerwone kropki

Ja nie mówię, że tutaj miał wallhacka. Stał jeszcze gracz ct na shorcie i terro rzucali nady do dolnego także tutaj widział radar. Ja tylko napisałam że te akcje mnie najbardziej zszokowały te 2 banie.

Ktoś jeszcze może obejrzeć demo? 

@rMk, @Shirke @ozu

Albo ktoś na ochotnika ? 

Dziękuję bardzo.

• Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mogę sprawdzić, ale dopiero wieczorem będę miał czas.

• Dziękuję 1

signature.php?steamid=76561198112323998

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mogę zerknąć za chwilkę.

• Dziękuję 1

𝙾𝚑 𝙸 𝚊𝚖 𝚓𝚞𝚜𝚝 𝚊 𝚔𝚒𝚍.

signature.php?steamid=76561198218916935

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Ja w tej akcji nie widziałem nic podejrzanego. Jak @JanuszPszemytnik wspomniał, widział to na radarze. Przez pare rund wygląda jakby coś ustawiał skiny itp. Potem zaczął grać. Czy ja wiem czy jak global ?! Obejrzałem jeszcze raz demo i wg mnie jest czysty.

Ogólnie gra trochę chaotycznie, wie jak wychylać ale to wszystko. Mnie zaniepokoiła inna akcja na B. Przeciwnik rzuca flasha on go widzi po czym nie wychyla, potem czeka za skrzynkami, następnie ginie jego teammate podnosi awp i centralnie w przeciwnika. Dziwne to trochę było ale może to tylko szczęście.

Edytowane przez Sino

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Aneta Twój filmik - aim

Tutaj kolejny boski strzał:

12 minut temu, Sino napisał:

Przez pare rund wygląda jakby coś ustawiał skiny itp.

Tak, ustawiał skin na karambicie zaraz na początku gry. Później po stronie TT zmienił rękawiczki.

Zwróćcie uwagę na dźwięk, który pojawia się zanim gracz się poruszy:

Dźwięk wody to nic innego jak refresh gry, gdzie albo zszedł do pulpitu i grę zminimalizował (i to uczynił) bądź złapał laga (warning connection problem) i odzyskał połączenie. U w/w użytkownika sytuacja powtarza się 3x i zawsze wraca silniejszy.

19 godzin temu, Aneta napisał:

Został zbanowany przy pomocy komendy voteban.

Nie Aneta. Sam powód bana byłby wtedy inny, na demie widać, że gracze używają komendy !report, a przed banem podejrzany nie osiągnął wymaganej liczby głosów do bana.

Cytat

Zgłoszenie gracza

Serwer: ██ ★ uwujka.pl ★ [DD2]
ID zgłoszenia: 1
Zgłoszony gracz: ☂ TWARDA BANIA (STEAM_1:0:120925577)
Powód: Aimbot
Profil gracza: https://steamcommunity.com/profiles/76561198202116882/
Dołącz do serwera (kliknij): steam://connect/193.33.176.142:27015

Cytat

Reakcja admina

Ostatnie zgłoszenie (1) zostało przeanalizowane przez: SOS by © uwujka.pl

Podsumowując. HAX HAX HAX i jeszcze raz HAX, przykro bo widać po zachowaniu gracza (kabelek), że już grał na naszych serwerach.

Tyle z mojej strony. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Obejrzałam demko i szczerze mówiąc nie wiem co mam myśleć. Po sposobie poruszania się nie uwierzę, że to global, nie gra dobrze.

Dużo szczęścia, wychyla tak, że ma łatwe fragi.

Nie wiem czy to kwestia szczęścia czy wh. 

Akcje, które mnie zaniepokoiły:

Często skracał dolne, a teraz postanowił wyczekać. Może to kwestia przypadku, może słyszał, ale szczerze mówiąc wątpię. Info pada po tym jak już się zatrzymał.

Niby normalne fragi, ale jakoś tak coś mi nie pasuje w całej tej akcji.

Odnosząc się do argumentu, że dużo czasu na początku był "afk", sama często jak zaczynam grać to jeszcze chwilę afczę , a to rodzice zawołają, a to ktoś napisze, a to muszę monitor ustawić. Więc jak dla mnie nie jest to zbyt mocny argument. 

Podsumowując i zbierając wszystko w całość. Movement pokazuje, że nie jest to wysoka ranga, "timing" jest dosyć dobry, nienaturalny (co jest dosyć podejrzane). Szczególnie nie podobała mi się ta ostatnia akcja, bezsensowny smoke i dziwny skan.

Ciężko mi gracza ostatecznie ocenić, ale jak dla mnie posiada jakieś wspomaganie.

Edytowane przez ozu
stylistyczny chaos
  • Lubię 1

𝙾𝚑 𝙸 𝚊𝚖 𝚓𝚞𝚜𝚝 𝚊 𝚔𝚒𝚍.

signature.php?steamid=76561198218916935

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tbh to wszystko daje zbyt dużo dyskusji, brak jest perfidnej akcji, w której można by było coś zweryfikować, bo trafi się, że ktoś ma dzień i jebnie flicka albo coś intuicyjnego. Jest brak czegoś konkretnego w co można by było wbić zęby. Jakbym miał to podzielić to 60/40 na to,  że odpalony, ale czy jest to wystarczające by stwierdzić, że ktoś grał na czitach to nie wiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
19 godzin temu, ozu napisał:

19 godzin temu, ozu napisał:

Same przypadki... Tutaj tak samo.

A tu czy ten wystrzał to nie jest zbyt szybki?

Ilość zabójstw i czas wychylania jest jakoś dziwnie sprzeczny z umiejętnościami chodzenia i strzelania.

Tak samo zastanawia mnie czemu nie grasz z głównego konta tylko z jakiegoś pobocznego.

Jeżeli chodzi o wspomagacze to aima nie widać, jedna akcja z szczęśliwą kulą. (z demka w trupie)

WH włączonego cały czas też na pewno nie ma. Jest kilka akcji tylko tych z dobrym wychyleniem, a najbardziej niepokoi mnie demko z odbijaniem B od trupa.

Ucieczka od granatu, nie wychylenie na wcelowanego zza skrzynki i wychylenie na kolesia co biegnie bez broni  w ręku. (3 sytuacje z rzędu)

A no i te skany przez bramę. Niby zaczyna strzelać wcześniej. Więc jakby wiedział co robił, ale tak jakoś nie pasuje mi to do umiejętności strzelania.

Wnioskując:

Też mi ciężko to stwierdzić, ale ta gra jest dziwna. Albo zbanowany ma taki "game sense", albo po prostu odpala wh na kilka chwil.

Wtedy nawet brak bana na innej sieci przy statach 70/10 nie robi wrażenia, gdyż po prostu ciężko to stwierdzić. Bo nie biegasz z tym cały czas.

Dodatkowo drugie konto, brak komunikacji przez mikrofon i ledwo ponad tysiąc godzin w cs-a. (strzelanie rozumiem, ale skany i wychylanie?)

Oczekiwałbym jakichś wytłumaczeń. Na tą chwilę jestem bardziej za wh niż przeciw, chociaż te sytuacje są i tak bardzo losowe...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, Shirke napisał:

Tak samo zastanawia mnie czemu nie grasz z głównego konta tylko z jakiegoś pobocznego.

Oczywiście że gram na moim głównym koncie na serwerze , nawet więcej niż na tym smurfie, myślę że administrator może to łatwo zweryfikować  

3 godziny temu, Shirke napisał:

Sam na początku wychyliłem się i nikogo na daleko za skrzynką nie było , następnie ktoś inny wychylił na beczki(minimapa) i zginął z usp więc ja mając ak wychyliłem . Co do granatu to timing , słysząc jak się odbija schowałem się bardziej z kolumnę .

Jeżeli była taka możliwość mogę wyjaśnić wszystkie akcje na tsie dzisiaj wieczorem 

Edytowane przez dzobertto
Ts

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
40 minut temu, dzobertto napisał:

Co do granatu to timing , słysząc jak się odbija schowałem się bardziej z kolumnę .

Ale ty zacząłeś uciekać jeszcze przed rzutem granatu.

Tutaj za to zaczynasz strzelać przed osobą, a jak weszła w celownik to puszczasz full auto. (fart przeciwnik wszedł i nwm. Walnąłeś fullem)

Tutaj znowu strzelasz w to samo miejsce, ale full auto już nie strzelasz. (A tutaj fullem ci się nie chciało to pestkowałeś o tak, niestety przeciwnik nie wszedł)

22 godziny temu, ozu napisał:

Tutaj tak nie skanujesz, za to skanujesz górę. Znowu przed kolesiem. (Okej koleś się wcześniej z nim strzelał, a ty przewidziałeś, że będzie akurat biegł w lewo)

No więcej nie mam się co czepiać. Może faktycznie miałeś tyle szczęścia (albo potrafisz jednak tego WH użyć :P). Niby statystyki obu kont są bardzo podobne więc skill?

No tyle powiem na ten temat. Dla mnie to odbanowanie to rzut monetą w tej chwili.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po obejrzeniu paru sytuacji z dema musze przyznac ze reakcja szybsza przed akcja ktora miala miec zajscie, :) pewnych rzeczy nie mozna uslyszec z takiej odleglosci chociazby to rzucenie nejda w gorny trup no sorry , prawdziwy tak zwany ogarniety gracz na poziomie sprawdza kazdy kat peekujac na dana pozycje. Uznajmy ze to pro gracz ktory reaguje szybciej niz akcja ma miec miejsce :):).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podsumowując to demko zwiera kilka akcji, które są do tej pory nie wyjaśnione. Dziwne "prefire" czy wychylanie na osoby bez broni sprawia, że zaczynamy mieć podejrzenia o WH.

Ucieczka od granatów o których nie miałeś prawa wiedzieć i skany w bramie na midzie w prost na przeciwnika o którym tak samo wiedzieć nie mogłeś.

Twoje próby obrony są śmieszne i po części nie prawda. "Bo na innej sieci nie dostałem bana", "Bo słyszałem granat od ściany".

Podpowiem tyle, że na pierwszy rzut oka nie widać wh, ale po dokładniejszej analizie sytuacja się trochę zmienia.

Uwzględniając oczywiście fakt, że podane akcje miały miejsce na pobocznym koncie i nikt ze społeczności nie stwierdził inaczej to nie mam innego wyboru jak odrzucenie twojej prośby.

• Lubię 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE.

Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.

Więcej informacji znajdziesz poniżej.

Spoiler

Możliwe powody to np.:

• brak skruchy
  • brak przesłanek do odbanowania
  • obrażanie
  • podanie nieprawdziwych informacji
  • ban za cheat'y

Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.