[Podanie na administratora] mdma  

14 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy popierasz wniosek @mdma?

• Tak
      8
    • Nie
      6

Rekomendowane odpowiedzi

• Nick:
    mdma
  • Moje SteamID:
    1:168737307
  • Doświadczenie:
    Nie mam żadnego doświadczenia.
  • Serwer:
    CSGO MIRAGE
  • Czas spędzony na serwerach:
    78h
  • Czas spędzony na forum:
    około 2h
  • Składki:
    Będę pomagać w opłacaniu serwerów.
  • Status VAC:
    Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam.
  • Facebook/Steam:
    Dołączyłem do grupy Steam.
  • Dlaczego ja:
    Cześć, mam na imie Gabriel. Mam jeszcze 17 lat, w tym roku dopiero mi stuknie osiemnastka :D, chodzę do Technikum Hotelarskiego, minusem mojego czasu na serwerach może być to, że weekendy pracuje jako barman w klubie, i nie mogę po prostu przebywać na serwerach. Owszem nie mam osiemnastu lat, i pracuje przy alkoholu, jednak pracuje po znajomości i daje rade. Jestem pewny że mimo mojego dosyć młodego wieku, potrafię rozważnie podejść do danej sytuacji, na tą chwilę często bywam na serwerze mirage, i zdarzają się sytuację, w których admin jest potrzebny, a niestety go nie ma. Myślę że jestem dosyć pomocnym graczem, i zawsze staram się, jeżeli oczywiście ktoś potrzebuje jakiejkolwiek pomocy, w danej sytuacji wytłumaczyć coś, bądź po prostu pomóc. Pozdrawiam serdecznie ;)
  • Deklaracja:
    Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj.
Troszeczkę przekłamałeś z czasem na serwerze https://www.gametracker.com/player/mdma/193.33.176.106:27015/ z tego co tutaj jest napisane ledwo ponad 55godzin oczywiście tyle wystarczy natomiast nie rozumiem gdzie się podziały kolejne 23godziny, chyba że grałeś na innym koncie ?
Gracza kojarzę z serwera mirage, nie zauważyłem, żeby były z nim jakiekolwiek problemy.
składki + 

podanie mogło by być lepsze,

jestem za jego kandydaturą, przynajmniej na okres próbny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Sneaky Myślałem że chodzi o ten czas spędzony na serwerach, jeżeli się pomyliłem to przepraszam.cspjbdb.thumb.jpg.169894ce9741f90843e80e03af8d6829.jpg

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gametracker nie odświeża od razu godzin :) Jest okres czasu jaki potrzebuje ;)

Godziny masz - ok 

Składki - ok

SB - z tego co pamiętam czysty ale to też niewiadomo czy nie wynika z krótkiej gry

Nawet jeżeli mam farta ;) jak to określiłeś ostatnio to jesteś przy tym spokojny :)

Jednak - konto na forum 10 stycznia. 78 godzin mimo iż minimum spełnione to grasz tak samo krótko jak jesteś na forum. 

Moim zdaniem to za wcześnie. Popraw forum, daj się poznać, zacznij uczestniczyć w życiu społeczności ;)

Nie jestem na NIE  po prostu uważam że musisz pewne rzeczy nadrobić i spróbować za nie wiem miesiąc może dwa.

Pzdr.

• Lubię 3
  • Zmieszany 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć.

Gracza kojarzę z Mirage. Bardzo sympatyczny gracz, opanowany i spokojnie podchodzi do gry jak i do ludzi. Nigdy nie miałam z nim problemu.

Podanie może nie powala na kolana, ale jest ładne. 

Godziny na plus.

SourceBans czysty.

Forum da się nadrobić.

@Sino co do forum, chyba lepiej, aby kandydat nie spamował bezsensownymi postami w czasie rekrutacji (albo chwile wcześniej), aby być tylko zauważonym...

Jestem na tak.

Oczywiście chciałabym, abyś zaczął uczestniczyć w życiu Naszej społeczności nie tylko na serwerze. Forum jest bardzo ważnym, a nawet najważniejszym elementem w życiu administratora. 

Dziękuje

• Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Aneta Jestem świadomy tego że forum też jest bardzo ważne, jednakże tak jak napisałaś nie chce za bardzo spamować, i dodawać po 10 dziennie postów na hydeparku(przykład), od czasu do czasu wezme udział w zabawach, jednakże wolałbym przeglądać forum, i wypowiedzieć się rzadziej, jednak na ważniejsze tematy. Dziękuje za głos ❤️

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoje podanie zostało rozpatrzone POZYTYWNIE. Skontaktuj się na Steam'ie z Lady Marmoladą, aby ustalić szczegóły - wyślij zaproszenie do znajomych.

Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.

• Lubię 1
  • Dziękuję 2

signature.php?steamid=76561198324542902&

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.