[Podanie na administratora] Blondyna  

16 użytkowników zagłosowało

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy popierasz wniosek @Blondyna?

• Tak
      1
    • Nie
      15

Rekomendowane odpowiedzi

• Nick:
    ♛Blondyna
  • Moje SteamID:
    1:60206388
  • Doświadczenie:
    W 1.6 grałam już od 6 roku życia (3 000h) :D a w CS:GO od bety (aktualnie 4 600h). Adminem byłam kilka razy. Ale to było strasznie dawno :D
  • Serwer:
    CSGO ARENA
  • Czas spędzony na serwerach:
    23 godziny trochę mało ale dopiero co do csa wróciłam
  • Czas spędzony na forum:
    50min
  • Składki:
    Nie będę pomagać w opłacaniu serwerów.
  • Status VAC:
    Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam.
  • Facebook/Steam:
    Dołączyłem do grupy Steam.
  • Dlaczego ja:
    Hej jestem Natalia. Składam podanie, ponieważ denerwuje mnie ciągły harmider na serwerze i z chęcią się z nimi uporam (typu: dzieci lub osoby co krzyczą, wyzywają i tp.) Najczęściej jest tak wtedy kiedy nie ma żadnego admina na serwerze. Podobno jak nie ma kota myszy harcują :D Na serwerze jestem codziennie w różnych godzinach ponieważ mam sporo czasu wolnego ze względy że chodzę do szkoły zaocznej (jeden weekend w miesiącu). Interesuje się głównie grafiką komputerową i fotografią. (Uczęszczałam do szkoły o profilu fototechnik). Jestem strasznie spokojną, miłą i pogodną osobą ale wiadomo, że każdemu czasem nerwy puszczą :D Jednym z moim zalet jest także stosunek do dzieci na serwerach. Potrafię je ogarnąć zwykła rozmową nie koniecznie trzeba dawać od razu bana/muta/gag'a. Wiadomo także, że niektórych dzieci nie da się uspokoić poprzez rozmowę to wtedy są już na nie bardziej stosowane muty czy bany. Jeżeli chodzi o czas na serwerach tak jak pisałam dopiero co wróciłam do cs'a i uwujka gram zaledwie od 2tyg (najczęściej na arenach i only mirage). Nie licząc tego że kiedyś jeszcze tu bywałam bardzo często przed moimi przerwami. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podana a obiecuje że was nie zawiodę :D
  • Deklaracja:
    Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

STEAM_0:1:60206388

@Blondyna bardzo ważna kwestia na początek:

10 minut temu, Blondyna napisał:

Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.

NIE, NIE ZAPOZNAŁAŚ SIĘ !!!

1. 

Cytat

Osoby składające podania, muszą być rozpoznawalne na serwerach oraz uczestniczyć w życiu naszej społeczności

jesteś z nami od 29 stycznia...

15 minut temu, Blondyna napisał:

Nie licząc tego że kiedyś jeszcze tu bywałam bardzo często przed moimi przerwami.

Inne konto ? Na tym grasz na uwujka bardzo krótko...

2. 

Cytat

Od każdego kandydata wymagane jest posiadanie minimum 50 godzin rozegranych na serwerach uwujka.pl

jak sama podałaś 23 godziny to nie 50...

Informacja o zapoznaniu nie jest w podaniu od tak po prostu żeby sobie ją zaznaczyć. Są pewne wymagania i nie ma odstępstw od reguł do nikogo...

Dle Ciebie jest za wcześnie na złożenie podania...

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
9 minut temu, Sino napisał:

STEAM_0:1:60206388

@Blondyna bardzo ważna kwestia na początek:

NIE, NIE ZAPOZNAŁAŚ SIĘ !!!

1. 

jesteś z nami od 29 stycznia...

Inne konto ? Na tym grasz na uwujka bardzo krótko...

2. 

jak sama podałaś 23 godziny to nie 50...

Informacja o zapoznaniu nie jest w podaniu od tak po prostu żeby sobie ją zaznaczyć. Są pewne wymagania i nie ma odstępstw od reguł do nikogo...

Dle Ciebie jest za wcześnie na złożenie podania...

1.Tak zapoznałam sie z regulaminem i jestem tego świadoma co jest tam napisane ;)  A jeżeli chodzi o rozpoznawalność to kwestia czasu. Dużo sie udzielam na serwerze czy nawet pomagam niektórym osobą i część osób mnie juz kojarzy. 

2.Nie inne konto bo skoro pisze że GRAŁAM TU JUZ KIEDYŚ. Nie oznacza tego że grałam tu miesiąc czy dwa temu. Grałam tu już naprawdę dawno nawet mogłabym sie pokusić ze rok połtora temu. 

3. Gdybyś przeczytał ze zrozumieniem to co napisałam na samym dole byś wiedział dlaczego tak mało i spokojnie 50h da sie wbić na luzie tylko ze ja gram w csa od 2tyg po połrocznej przerwie :D zapraszam po zapoznania się w pełni z opisem mojego podania. 

Edytowane przez Blondyna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Blondyna nie rozpatrujemy mojego podania tylko Twoje...

Ad. 1 Jakbyś zapoznała się z regulaminem nie składała byś podania...

Ad. 2 Jakbyś nawet grała wcześniej (pół roku temu) to gdzie te godziny ?

Ad. 3 Ja czytam ze zrozumieniem... Mnie nie interesuje czy miałaś 6 mcy czy 12 mcy przerwy. Są pewne rzeczy które musisz spełnić... m.in. 50 godzin.

10 minut temu, Blondyna napisał:

A jeżeli chodzi o rozpoznawalność to kwestia czasu.

To odczekaj ten czas. Daj się poznać i wtedy złóż ponownie podanie.

Pzdr. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zbyt wcześnie, tak jak u góry kolega napisał.

26 minut temu, Blondyna napisał:

Jeżeli chodzi o czas na serwerach tak jak pisałam dopiero co wróciłam do cs'a i uwujka gram zaledwie od 2tyg (najczęściej na arenach i only mirage). Nie licząc tego że kiedyś jeszcze tu bywałam bardzo często przed moimi przerwami. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podana a obiecuje że was nie zawiodę

Chęci chęciami, ale pewne warunki trzeba spełniać. Jesteś nowa, na forum mało kto cię kojarzy/zna.

Mogłaś mieć i 300 godzin wcześniej, ale w tej chwili. Świeże konto na forum oraz świeża osoba na serwerze.

Warunek 50 godzin nie jest po prostu tak o do odhaczenia. Administratora wybiera społeczność, a nie spełnione warunki.
Bo to w końcu ty masz potem pewne dodatki, które mogą polepszyć gre na serwerze, lub zaszkodzić. (oczywiście ta druga opcja jest będzie szybko neutralizowana).

Na twoim miejscu jeszcze bym trochę poczekał z podaniem. Najpierw skup się na budowanie zaufania, poznania cię jak i rozpoznawalności na forum i serwerach.

Wbij trochę więcej godzin, udziel się w jakimś temacie i na pewno podanie zostanie lepiej odebrane.

Na tą chwilę na NIE.

• Lubię 1

signature.php?steamid=76561198112323998

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, Sino napisał:

@Blondyna nie rozpatrujemy mojego podania tylko Twoje...

Ad. 1 Jakbyś zapoznała się z regulaminem nie składała byś podania...

Ad. 2 Jakbyś nawet grała wcześniej (pół roku temu) to gdzie te godziny ?

Ad. 3 Ja czytam ze zrozumieniem... Mnie nie interesuje czy miałaś 6 mcy czy 12 mcy przerwy. Są pewne rzeczy które musisz spełnić... m.in. 50 godzin.

To odczekaj ten czas. Daj się poznać i wtedy złóż ponownie podanie.

Pzdr. 

Chyba dalej nie rozumiesz. Tak grałam na serwerze BARDZO dawno temu. A godziny gdzie? mnie sie pytasz? :D Gralam tu kiedys bardzo często i tyle wystarczy :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Blondyna napisał:

Chyba dalej nie rozumiesz. Tak grałam na serwerze BARDZO dawno temu. A godziny gdzie? mnie sie pytasz? :D Gralam tu kiedys bardzo często i tyle wystarczy :D

Raczej, że Ciebie się pyta, bo to Ty aplikujesz na stanowisko administratora. Skoro jest wymagane udokumentowane godziny, ponieważ jest taka możliwość to jesteś w błędzie myśląc, że napisz ile to kiedyś nie grałaś i "tyle wystarczy". 

Do tego na forum na minus, składki na minus.

Może pograj z miesiąc, daj się poznać, pograć z Tobą i wtedy spróbuj :)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj.

Czytałaś regulamin.

• Zmieszany 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na NIE. Spróbuj za miesiąc. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

- Godziny

- Brak rozpoznawalności 

Kiedyś to wszyscy gdzieś grali, ale czy możesz to udowodnić ?

Na chwilę obecną jestem na NIE

• Lubię 1

signature.php?steamid=76561198341981316&

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
41 minut temu, Sneaky napisał:

Jeżeli chodzi o mnie to nie jest stanowisko dla Ciebie. Uważam, że jesteś bardzo przemądrzała i zbyt pewna siebie. 

Nie kojarzę Cię w ogóle z żadnych serwerów które wymieniłaś, a na serwerze mirage gram często.

Nie potrafisz normalnie odpowiedzieć administratorowi @Sino na jego pytanie/stwierdzenie, tylko się za przeproszeniem unosisz. Co więcej nie musisz robić z nas "kretynów" pisząc wielkimi literami.

Nie zapoznałaś się z regulaminem.

Nie masz wystarczających godzin.

Nie masz rozpoznawalności.

Jestem na NIE.

Jeżeli myślisz że się unoszą czy jestem przemadrzala to niestety się myślisz. Próbuje komuś napisać co ja o tym mysle i jak ja to widzę. To że ktoś ma własne zdanie nie znaczy że się unosi czy przemądrza. Z reguły jestem miła i wstydliwa więc to co napisałeś jest w 100% mylne stwierdzenie. A jeżeli mnie nie widziałeś na serwerach to pewnie cie wtedy nie było lub byłeś w szkole. Nie jestem na serwerze 24/7 przecież mam swoje życie i narzeczonego i nie każdy musi mnie widzieć:D 

• Haha 3
  • Zmieszany 1
  • Kupa 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

@Blondyna musisz zrozumieć że to Ty napisałaś podanie i jest ono rozpatrywane w taki sam sposób jak każde inne. 

W wielkim skrócie - nie spełniasz na ten moment wymagań które są opisane w zasadach rekrutacji z którymi jak twierdzisz się zapoznałaś.

My nie rozpatrujemy tu Twojego punktu widzenia czy tego że wg Ciebie to wszystko jest zbyteczne bo i tak nadrobisz itd bo grałaś tu wcześniej tylko miałaś bardzo długą przerwę etc. Rozpatrujemy to co jest tu i teraz, to co napisałaś sama w podaniu.

Najprościej - najpierw nadrób to o czym piszemy potem składaj podanie.

4 godziny temu, Dop3 napisał:

Spełnisz minimalne wymagania to będziemy dyskutować, teraz to strata czasu.

Prościej się nie da. 

Nie robimy wyjątków - Ty również niestety nim nie będziesz. Myślę że argumentacje i dalsze dywagacje na ten temat są zbyteczne. 

Edytowane przez Sino
  • Lubię 2
  • Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
6 minut temu, Dop3 napisał:

@Blondyna Wchodzisz do monopolowego i od drzwi krzyczysz " Połówkę czystej i 4 piwa poproszę"

Pani za ladą pyta " A dowodzik jest?"

Ty na to "Nie ma ale za miesiąc będzie to ja sobie z panią tu postoję i o tym alko podyskutuję."

Pani na to " Jak pani nie ma dowodu to alkoholu pani nie sprzedam a teraz proszę się przesunąć bo robi się kolejka, niech pani przyjdzie za miesiąc."

Ty na to" Ale ja mam swoje zdanie na temat tych przepisów.."

Pani na to " Ależ proszę bardzo ale proszę mi nie przeszkadzać w wykonywaniu pracy."

Zrozumiałaś?

Jeśli tak, to może pominę to pierwsze złe wrażenie jakie na nas wywarłaś, rozpatrując kolejne Twoje 

Oczywiście wszystko rozumiem i też wiem że się wyrwalam z tym podaniem ale już mnie tak denerwowalo to że co wchodzę na serwer to zero adminow i zero jakiejkolwiek odpowiedzialnej osoby na serwerze. Następnym razem jak złożę podanie to mam nadzieję że większość osób o tym pierwszy zapomnij bo niepotrzebnie się spinali. I denerwowali na mnie:D 

2 minuty temu, Sneaky napisał:

Koleżanka powie, że ma 17 lat, ale zaraz przyjdzie narzeczony -.-

A co to za komentarz nie na temat? Takie zaczepki nie na miejscu.

Edytowane przez Blondyna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

No a ja chciałem coś pozytywnego znaleźć bo wszyscy tak na Ciebie najechali i w zasadzie znalazłem. Masz nieco więcej godzin na serwerach, bo lekko ponad 35 Ale to nie zmienia faktu że nadal w uj za mało. Moja rada taka wróć z godzinami i z opanowanymi hormonami, to i się inaczej będzie społeczność wypowiadać. 

Edytowane przez JanuszPszemytnik

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, Blondyna napisał:

Następnym razem jak złożę podanie to mam nadzieję że większość osób o tym pierwszy zapomnij bo niepotrzebnie się spinali. I denerwowali na mnie:D 

Uważam, że wszyscy będą pamiętać szczególnie Ci co się spinali do Ciebie... takie odzywki w podaniu >? Dziewczyno ogarnij się za przeproszeniem póki masz czas... 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Blondyna uwierz my jesteśmy już za starzy na nerwy z powodu podania :) 

Musisz być przygotowana na to że będą padać pytania, będziesz sprawdzana itd bo taki jest proces. Jako admin dostajesz pewne przywileje jakich nie ma użytkownik czy vip. 

Selekcja jak poczytasz jest bardzo duża. Weź do siebie rady które tu otrzymałaś i może do zobaczenia.

pzdr.

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Sino napisał:

@Blondyna uwierz my jesteśmy już za starzy na nerwy z powodu podania :) 

Musisz być przygotowana na to że będą padać pytania, będziesz sprawdzana itd bo taki jest proces. Jako admin dostajesz pewne przywileje jakich nie ma użytkownik czy vip. 

Selekcja jak poczytasz jest bardzo duża. Weź do siebie rady które tu otrzymałaś i może do zobaczenia.

pzdr.

Staram ale i tak jak już mówiła godziny da się nadrobić A podanie następne napiszę bo adminow na serwerach to ja nawet nie widzę A zwłaszcza jak jest to potrzebne :/ nie chce też dla nikogo źle i ciężko się rozmawia z ludźmi ma formum bo każdy to co przeczyta odbiera jak chce :) Nawet jeżeli ktoś chce być miły to ktoś napisze że się spinasz czy że się przemadzrzasz:/ Szanujmy się ludzie A nie cieśnijmy się na forum i nie oceniamy ludzi po tym co i jak piszą bo w prawdziwym życiu mogą być inny niż myślicie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Adminów jest coraz więcej, i da się spotkać na serwerach, zwłaszcza na MIRAGE. Dla mnie (nie wiem jak innych), ale argument przyjmijcie mnie bo jest mało adminów troszkę nie przemawia :)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, Blondyna napisał:

A nie cieśnijmy się na forum i nie oceniamy ludzi po tym co i jak piszą bo w prawdziwym życiu mogą być inny niż myślicie. 

No i dochodzimy do sedna sprawy.

Nie znamy Cię i jak słusznie zauważyłaś oceniamy po tym co napisałaś w podaniu, a że jest trochę za wcześnie byś je złożyła to daj się poznać na serwerach, forum, wtedy będziemy Cię mogli ocenić tak jak sama byś to chciała widzieć.

• Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 minuty temu, AlameR napisał:

Adminów jest coraz więcej, i da się spotkać na serwerach, zwłaszcza na MIRAGE. Dla mnie (nie wiem jak innych), ale argument przyjmijcie mnie bo jest mało adminów troszkę nie przemawia :)

Nie pisałam przyjmijcie mnie Bo jest mało adminów. Nawet tak nie myślałam. Więc skąd ten wniosek?

4 minuty temu, Dop3 napisał:

No i dochodzimy do sedna sprawy.

Nie znamy Cię i jak słusznie zauważyłaś oceniamy po tym co napisałaś w podaniu, a że jest trochę za wcześnie byś je złożyła to daj się poznać na serwerach, forum, wtedy będziemy Cię mogli ocenić tak jak sama byś to chciała widzieć.

Dobrze daj mi miesiąc A zobaczysz poprawę we wszystkim co każdy mi wytknął palcem :D Więc proszę was koniec tej dyskusji bo niepotrzebnie niektóre osoby se już spinaja o to podanie:D  Miłej gry wszystkim życzę i pewnie nieraz się jeszcze spotkamy tylko nie miejcie takiego samego nastawienia do mnie jak na forum A na pewno miło pogramy :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
22 minuty temu, Blondyna napisał:

Oczywiście wszystko rozumiem i też wiem że się wyrwalam z tym podaniem ale już mnie tak denerwowalo to że co wchodzę na serwer to zero adminow i zero jakiejkolwiek odpowiedzialnej osoby na serwerze

Trochę śmieszne, że przy tak małej ilości godzin na serwerach uwujka wynosisz takie wnioski.

Przed moją "przerwą" oraz przed zostaniem "adminem" bardzo często spotykałam adminów na serwerach. W zeszłym miesiącu zdarzało się, że grało nawet po 4 adminów na serwerze w tym samym czasie więc szczerze nie wiem skąd te wnioski. Sama spędzałam prawie 7 godzin dziennie na serwerach. Jedynie w godzinach rannych było mniej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.