nsfw

[Prośba o odbanowanie] nsfw

[Prośba o odbanowanie] nsfw  

3 użytkowników zagłosowało

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy popierasz wniosek @nsfw?

• Tak
      2
    • Nie
      1

Rekomendowane odpowiedzi

• Kiedy dostałem bana?
    11.02.2019
  • Rodzaj bana:
    BAN
  • Powód bana:
    ScriptAutoBH
  • Na jaki okres czasu dostałem bana:
    permanent
  • Moje SteamID:
    1:460550046
  • Opis zdarzenia:
    Skaczę scrollem.
  • Dlaczego powinienem zostać odbanowany:
    Nie mam skryptów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Drogi graczu pominę fakt o dziwnych ruchach przy strzelaniu na początku filmiku, a przejdę do sedna.

Filmik nr 1. Do poprawnego BH potrzebne są odpowiednie strefy oraz użycie klawiszy A & D i w ten sposób postać nabiera prędkości. Wiele osób ma z tym problem, aby poprawnie wykonać BH do przodu Ty zaś nie masz żadnego problemu robić BH do tyłu. Wytłumacz mi więc jakim cudem udaje Ci się robić BH do tyłu nie używając stref i nie tracąc przy tym prędkości postaci. Na filmiku nr 2 jest dokładnie tak samo BH do tyłu nie używając stref i nie tracąc prędkości.

signature.php?steamid=76561198341981316&

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Z tych filmów można wywnioskować jedno... aż oczy bolą od AUTO BH...

2 godziny temu, nsfw napisał:

Opis zdarzenia:
Skaczę scrollem.

Wszystko super tylko nawet na scrollu potrzebujesz stref xD Tu żadnej nie widać wręcz przeciwnie...na pierwszym filmie robisz nawet obrót w trakcie BH o 180 stopni i dalej skaczesz bez żadnego problemu. Bóg BH...

Edytowane przez Sino

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
29 minut temu, SojeK napisał:

Drogi graczu pominę fakt o dziwnych ruchach przy strzelaniu na początku filmiku, a przejdę do sedna.

Filmik nr 1. Do poprawnego BH potrzebne są odpowiednie strefy oraz użycie klawiszy A & D i w ten sposób postać nabiera prędkości. Wiele osób ma z tym problem, aby poprawnie wykonać BH do przodu Ty zaś nie masz żadnego problemu robić BH do tyłu. Wytłumacz mi więc jakim cudem udaje Ci się robić BH do tyłu nie używając stref i nie tracąc przy tym prędkości postaci. Na filmiku nr 2 jest dokładnie tak samo BH do tyłu nie używając stref i nie tracąc prędkości.

Ja tu żadnego "nabierania prędkości" typowego dla BH nie widzę - z wyjątkiem ewentualnie akcji na schodach, co jest normalne ze względu na różnicę wysokości. Wpisz w konsoli

cl_showpos 1

a następnie obejrzyj demo jeszcze raz zwracając uwagę na prędkość - aby rozwiać wszystkie wątpliwości.

signature.php?steamid=76561198033487452&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszedłem za radą z odpaleniem cl_showpos "1", prędkości nie przekracza powyżej 250 poza akcją na schodach, ale to jak wspomniałeś różnica wysokości. Nadal nurtuje mnie to skakanie do tyłu bez stref. 

A oto dwa filmiki:

signature.php?steamid=76561198341981316&

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Oczywiście, że robię strafe'y. Skąd w ogóle pomysł, że nie? Co więcej - BH do tyłu jest znacznie, znacznie łatwiejsze, polecam spróbować samemu. Skakać do tyłu nauczyłem się w godzinę, skakać do przodu uczę się od 5 lat. Te do tyłu przypomina 1.6, te do przodu dotknęły blokady wprowadzone przez Valve od CS:GO. Rozumiem zdumienie, że do tyłu - wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że jest łatwiej, ale zarzucanie mi, że nie robię stafeów... Czuję się, jakbym miał udowadniać, że nie jestem słoniem.

Edytowane przez nsfw
"do 1.6" -> "od CS:GO" (chochlik literacki)
  • Kupa 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skakanie tyłem jest znacznie łatwiejsze niż przodem. Nie trzeba robić tylu stref, dodatkowo wystarczy trzymać przycisk skrętu w lewo i skakać w kółko. Nabierze się przy tym prędkości 200-220 na spokojnie. Zmiana wysokości dodaje prędkości, ale przedstawione tutaj dowody nie świadczą o skryptach. 

Aczkolwiek uprzedzam, że skrypty i macra na myszkach są zakazane.

signature.php?steamid=76561198112323998

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE.

W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, w PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a.

Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.

signature.php?steamid=76561198112323998

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.