Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich graczy Counter Strike Source na nasz nowy serwer FFA który został stworzony właśnie z myślą o graczach :x

jest wgrane bardzo dużo nowych map, jesteśmy otwarci na propozycje graczy oraz zmiany i nowe mapy, chętnie zrobimy to czego oczekują od nas gracze.:ph34r:

Bardzo prosimy również o pomoc w rozkręceniu przez podanie tego adresu IP również swoim znajomym 9_9 z listy którzy grają z nami codziennie. W razie pytań służymy pomocą ;)

Serwer nazywa się : [PL][FFA] Wariaty by qRk & Baki [STEAM]@pukawka.pl

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>      IP :       46.29.21.219:27235       <<<<<<<<<<<<<<<<

Do zobaczenia na serwerze,

qRk :D

Uprzedzając pytania - póki co nie mamy ani forum ani Tsa, jest tylko serwer, nie wykluczamy jednak założenia ich wraz z rozwojem serwera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

giphy.gif

• Haha 3
  • Wkurzony 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie było nic napisane w regulaminie który przeczytałem wbrew temu co było w ostatnim punkcie ;) także skoro inne serwery się reklamowały w tej zakładce nie widziałem żadnych zastrzeżeń abym nie mógł również tego zrobić, do tego bodajże została zrobiona?

Nie było nic napisane w regulaminie który przeczytałem wbrew temu co było w ostatnim punkcie ;) także skoro inne serwery się reklamowały w tej zakładce nie widziałem żadnych zastrzeżeń abym nie mógł również tego zrobić, do tego bodajże została zrobiona?

Cytuję : "Regulamin działu Reklamy

Każda sieć serwerów ma prawo do założenia tylko jednego tematu w dziale reklamy. Jeśli otwieracie kolejne serwery a napisaliście wcześniej reklamę, należy zaktualizować poprzedni temat. Dotyczy to również reklam samych stron www, firm, itp.

W nazwie tematu musi znajdować się domena strony którą reklamujesz.

Temat musi zostać napisany schludnie. Przed wysłaniem tematu sprawdź czy:
- wszystkie wstawione obrazki na pewno działają
- czy tagi bbcode zostały dodane prawidłowo
- czy coś nie jest napisane zbyt małą lub zbyt dużą czcionką
- czy temat bez problemu da się przeczytać
- czy nazwa tematu zawiera domenę strony, którą reklamujesz

Temat najczęściej będzie wymagał akceptacji moderatora - proszę poczekać na akceptację lub odrzucenie tematu, a nie próbować napisać kolejne.

Zgodnie z regulaminem forum zabrania się reklamowania stron zawierających treści zabronione przez Polskie prawo, a także stron próbujących wyłudzić hasła itp.

Jeśli nie przeczytałeś powyższego regulaminu (co jest wysoce prawdopodobne) Twój temat zostanie odrzucony, podobnie jak kolejny temat i następny. W pewnym momencie otrzymasz również bana za spam. "

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez AcantheR
      Witam! Od jakiegos czasu jestem graczem waszych serwerow arenowych, szczegolnie wlasnie klasycznego 64tickrate.
      Podoba mi sie ten projekt, mam nawet zakupionego vipa, by go wspierac
      Myslalem, by moze ten post bardziej dodac w watku o mapach, ale i tam istnieje informacja:

Ktorego nie znalazlem. Zatem przechodze do rzeczy!

Tak sie ostatnio zastanawialem, czy arenki maja sens? Czy moge sie rozwinac, grajac na nich?
      I pewnie, jest duzo trybow for fun, jak siekierki itp, ale z drugiej strony, naprawde poprawil mi sie aim, czy umiejetnosci kontrolowania danej broni - scout, awp, deagle, czy full auto z m4 czy ak, bo tutaj mozemy sobie ustawic swoje preferencje, i wychodzic do walki z gotowym pomyslem. I w glowie zaswiecil mi sie nowy pomysl! Co jeszcze, oprocz funu i treningu aima moglyby przyniesc arenki? Poznanie katow mapy! Mapy co prawda na serwerze takie mapki jak banan inferno, mid mirage czy rampa na nuke, ale gdybysmy tylko mieli odpowiednio dociete mapki, z konkretnymi bombside'ami, lub np lekko zmodyfikowane mapy z wingmana, aktualne mapy, to mysle ze fun bylby jeszcze wiekszy, a i podswiadomie uczylibysmy sie katow i miejscowek, w ktorych moze byc przeciwnik, i ktore sa czesto uzywane w MM
      To taki luzny pomysl, ale mysle, ze fakt, ze grajac takie arenki mozemy caly czas sie rozwijac, grajac po mapach, po ich sektorach, ktore tak dobrze przeciez znamy, mialby jeszcze wiekszy sens
      Co wy o tym uwazacie?

PS. Swoja droga, gdy mam juz okazje - co wy na to, by obnizyc prog, potrzebny do glosu rtv? Bywa to troche frustrujace, gdy oddac glos musi prawie kazdy
      Nie jestem za tym, by byla to nawet wiekszosc (>1/2) tylko moze 2/3? Lub jakis inny prog.
      Prosze o rozpatrzenie! Dzieki i pozdrawiam!
    • Przez Michu93
          Witam Wszystkich Użytkowników Serdecznie!
      Sieć Serwerów CS:GO zaprasza wszystkich do odwiedzenia naszego forum.
      I do naszych serwerów.
      Ghost-team.pl to nie tylko sieć serwerów, to coś więcej.

Przede wszystkim u nas znajdziesz:
      - Stabilne serwery! 24/7
      - Dobrą atmosferę na serwerach jak i na naszym Ghost-TeamSpeaku !
      - Profesjonalnych Techników!
      - Doświadczeni Administratorzy 
      - Błędy / Propozycje naprawiamy / dodajemy na bieżąco.
      - Dla nas NAJWAŻNIEJSZY jesteś Ty GRACZU! 

Forum - Ghost Team !
      >> Ghostbook ! << Wejdz na Facebook i polub naszą stronę!

GŁOSUJ NA GHOST-TEAM.PL [4MAPS] JUŻ TERAZ! 

GŁOSUJ NA GHOST-TEAM.PL [FFA] [GOMOD] JUŻ TERAZ! 

NIC INNEGO JAK WEJŚĆ I DOŁĄCZYĆ DO NAS!! 

• Przez  Shirke
      W tym temacie możecie składać propozycje map do wgrania na serwer. Proszę to robić przez podanie linku do danej mapy. Mile widziane będzie również napisanie jej nazwy.

Prosimy unikać map:
      zbyt dużych (>40MB po spakowaniu) zbugowanych z reklamami  
      Zalecany format wiadomości
      Nazwa mapy: Link:  
    • Przez  MrRicio
      W tym poradniku pokażę Wam krok po kroku, jak sporządzić prośbę o odblokowanie która zostanie rozpatrzona pozytywnie.
      Poradnik ten kieruję do osób ubiegających się o zdjęcie kary nałożonej na Najlepszych Serwerach CS:GO, choć uważam że przysłuży się też na innych forach o tej tematyce.

Odszukaj odpowiedni do tego dział

1. Znajdziesz go w “Działach Wspólnych” pod chatbox’em jako piąty:

a następnie kliknij “Prośby o odbanowanie”.

Arkusz odbanowań i jego wypełnienie

1. Przejdź do niego wchodząc w “Napisz prośbę o odbanowanie”:

2. Twoim oczom ukaże się dokładnie taki obraz:

3. Pozostaje go tylko wypełnić prawidłowymi danymi z SourceBans, który znajdziesz wykonując poniższe kroki:

Przejdź do swojego profilu na forum klikając swój awatar:

Zobaczysz taki oto widok:

Wybierasz opcję która Cię interesuje (BANY lub UCISZENIA), zależnie od kary w jakiej będzie się toczyć sprawa skąd zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do swoich przewinień.
      4. Nie pozostaje Ci nic innego, jak wypełnić arkusz:

Dane takie jak: SteamID, powód, data otrzymania kary oraz jej długość znajdziesz właśnie  w SourceBans.

Zalecenia
      Zapoznaj się z regulaminem działu “Prośby o odbanowanie” dostępnym TUTAJ. Zwróć uwagę na podawane dane (data, powód, długość kary, SID) aby były zgodne z SB. SteamID najlepiej podawać w tym formacie: 0:456812058. Na czas trwania sprawy upublicznij swój profil Steam wraz ze szczegółami gry. Nie pospieszaj administracji, a powoływanie na jakieś uprawnienia płynące z VIPa nie będzie dobrym pomysłem. Pisząc o tematach zw. z działem “Bany oraz skargi” w chatboxie zmniejszasz szansę na pozytywne zakończenie Twojej sprawy. Postaraj się podać dokładny opis zdarzenia w punkcie o tej samej nazwie, ponieważ administracja nie będzie się domyślać co miałeś na myśli. Wypełniaj punkty starannie, bez niepotrzebnych błędów oraz zwracaj uwagę na słownictwo jakim się posługujesz.

Cheaterzy oraz osoby omijające bana
      Tym punktem powinny się zainteresować osoby, które mają w powodzie banicji wpis o omijaniu kary pragnący drugiej szansy.
      Warunkiem otrzymania “zielonego światła” (UnBan) jest wyrażenie skruchy, a także przekazywanie nam prawdziwych informacji - jest to warunek konieczny aby mogli otrzymać warunkowe skrócenie kary.

Więcej o naszym "Programie resocjalizacji cheater'ów" przeczytasz TUTAJ.

Przykładowe prośby o odbanowanie zresocjalizowanych cheaterów, rozpatrzone POZYTYWNIE:
      Prośba o odbanowanie numer jeden Prośba o odbanowanie numer dwa Prośba o odbanowanie numer trzy Prośba o odbanowanie numer cztery Prośba o odbanowanie numer pięć Prośba o odbanowanie numer sześć Prośba o odbanowanie numer siedem Prośba o odbanowanie numer osiem Prośba o odbanowanie numer dziewięć Prośba o odbanowanie numer dziesięć  
  • Popularny