throw007

Dział Promocje

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, tak jak brzmi tytuł tematu, prosiłbym o stworzenie działu Strefa Promocji. Ja oraz inni chętni (jeśli tacy by się znaleźli) moglibyśmy dodawać promocje związane z grami (na różne platformy) i na przykład sprzętem elektronicznym. Myślę że nie wszyscy grają tylko i wyłącznie w cs'a, a byłoby mi miło gdybym przyczynił się do zakupu gry przez odwiedzającego ten dział. Ze swojej strony mogę zapewnić, że sam dość regularnie przeczesuję internet w poszukiwaniu przecen i korzystnych ofert gier, dlatego jeśli coś znajdę, podzielę się tym na forum ;)

Jeśli chodzi o dział, tutaj widziałbym to tak:

Kategoria Strefa promocji

Podkategoria Gry PC

Podkategoria Gry konsolowe

Podkategoria Gry mobilne

Podkategoria Inne promocje

Chyba nie ma co się więcej rozpisywać :) Liczę na odpowiedź i co najwyżej poprawienie mnie lub własne wizje odnośnie tego działu.

Pozdrawiam

• Lubię 3

signature.php?steamid=76561198090255494&

Copyright © 2019 by throw007 | All rights reserved.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem, że pisałem to 7 marca - więc minął tylko tydzień, ale chciałbym chociaż dowiedzieć się, czy taka opcja jest możliwa.

Dla przykładu - dziś na forum wrzuciłem informację o darmowej grze GRID 2 - tutaj link: 

Nie ma co się oszukiwać - ten temat zniknie w parę chwil w Hydeparku (tak jak temat odnośnie promocji na Wiedźmina III) i zapewne wiele osób nawet nie dowie się o takiej promocji. Gdyby powstał dział Strefa Promocji, wszystko byłoby czytelniejsze i na pewno łatwiej można by się w tym wszystkim odnaleźć. :) 

signature.php?steamid=76561198090255494&

Copyright © 2019 by throw007 | All rights reserved.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta