Varghona

[Podanie na administratora] Varghona

[Podanie na administratora] Varghona  

25 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy popierasz wniosek @Varghona?

• Tak
      16
    • Nie
      9

• Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta zostanie zamknięta 20.03.2019 o 21:16

Rekomendowane odpowiedzi

• Nick:
    Varghona
  • Moje SteamID:
    0:138509906
  • Doświadczenie:
    CSGO: 5 lat, CS:1.6: 16 lat /uWujka - Jakoś od 2018/Jako admin: 2014+
  • Serwer:
    CSGO DD2
  • Czas spędzony na serwerach:
    Gametracker: 11841 Minutes (197.35 godzin)
  • Czas spędzony na forum:
    7g 55m 1s
  • Składki:
    Będę pomagać w opłacaniu serwerów.
  • Status VAC:
    Posiadam VAC bana/bany na tym lub poprzednim koncie Steam.
  • Facebook/Steam:
    Polubiłem stronę na Facebook'u.,Dołączyłem do grupy Steam.
  • Dlaczego ja:
    Hej. Nazywam się Lacey i od dobrych 5 lat pełniłam funkcję administratora serwera na wielu sieciach, obecnie jako osoba bezrobotna składam podanie tutaj :) Jestem osobą bezkonfliktową, będącą w neutralnych stosunkach z każdym graczem jeśli chodzi o sferę interpersonalną - Niektórym może się nie podobać mój styl gry, ale będę grała by wygrać i dobrze się bawić, oczywiście zgodnie z zasadami serwera. Przede wszystkim... Jestem chętna by pomóc w utrzymywaniu porządku na serwerze. A dlaczego ja? Otóż: -Absolutnie nie można mi zarzucić jakiegokolwiek kolesiostwa - Każdego gracza, niezależnie od znajomości, statusu VIP czy stażu na serwerze traktuję na równi z innymi; nawet parasolkami (choć na tamtych ostatnich nieco bardziej podejrzliwie patrzę, szczególnie gdy mają profil prywatny ;) ) -W przypadku objęcia funkcji administratora, taryfikator kar (jeśli takowy obowiązuje zawsze drukuję i wieszam obok monitora :) ) -Nie byłam nigdy ukarana na serwerze banem, nie licząc 3dniowego mute typu gag na czat tekstowy w wyniku rzekomego nadużycia komendy !voteban (W razie pytań jestem chętna udzielić odpowiedzi na ten temat) -Zważywszy na moje wieloletnie doświadczenie, jestem w stanie rozpoznać cheatującego gracza, przed wydaniem jakiegokolwiek wyroku nagrywam jednak materiał filmowy za pomocą oprogramowania FRAPS w celu szybszego renderingu i udostępnienia nagrania w celach śledczych. Sama w okolicach 2015 zakupiłam dodatkowe konto w celu użycia cheatu typu radar, aby nagrać swoje zachowania i móc na ich podstawie mniej-więcej ułatwić sobie robotę z cheaterami. -Znam dobrze komendy sourcemod, oraz jestem w stanie obsługiwać wszelakie panele administratora. -Potrafię z łatwością porozumieć się z anglojęzycznymi graczami w mowie i piśmie, a także przywołać graczy szwedzkich, norweskich, rosyjskich, niemieckich aby ograniczyli się do języka angielskiego. (Hiszpański dopiero w trakcie :) ) -Mam ściśle określony grafik, tak więc jestem dostępna w każdy dzień tygodnia z pominięciem wieczornych godzin (19:45+) środy, piątku i niedzieli. Czasami wyjątkowo zjawiam się w środę. -Niezależnie od tego w co gram będąc online na steam, w przypadku konieczności interwencji, w większości przypadków jestem w stanie wejść na serwer. -Monitoruję forum przynajmniej raz dziennie, udzielając się w tematach, w których mam coś na ich temat do powiedzenia - nic na siłę. Myślę, że na tą chwilę wyczerpałam temat. Życzę miłego wieczoru.
  • Deklaracja:
    Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
15 minut temu, Varghona napisał:
  • Doświadczenie:
    CSGO: 5 lat, CS:1.6: 16 lat

Czy ja dobrze rozumiem 5 + 16 = 21?
Grałaś w cs-a 1.6 od urodzenia?

A tak po za tym jestem na TAK.

Gracz (graczka :>) rozpoznawalna szczególnie na DD2. Z tego co widziałem to sporadycznie wpada też na inne serwery.

Spokojna, lecz jednak trochę wybuchowa terrorystka (bomby).

Podanie ok, tylko jak coś to FRAPS już trochę przestarzały :D

W razie problemów pisz PW

signature.php?steamid=76561198112323998

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Shirke napisał:

Czy ja dobrze rozumiem 5 + 16 = 21?
Grałaś w cs-a 1.6 od urodzenia?

CS:GO ok 5 lat
CS: 1.6 od 5ego roku życia czyli ok 16 lat until now :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Wow to młodo zaczęłaś grę w CS'a... strach się bać.

Ogólnie biorąc pod uwagę godziny spędzone na serwerze i forum jestem na TAK

Mam nadzieję że kiedyś się złapiemy na dd2, bo ilekroć jestem to nikogo z tych co piszą podania to nie ma :(

EDIT:

Biorąc pod uwagę zaistniałe okoliczności (czyt. wypowiedzi poniżej) niestety na teraz na NIE.

Edytowane przez Sino

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miła , uprzejma i często zgłasza problemy na serwerze. Jestem na TAK. Uwazam ze nadaje się na stanowisko administratorki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No nie wiem, jakieś ostrzeżenie za rasistowski tekst w temacie zabaw ode mnie dostałaś.

Nie do końca taka kryształowa jesteś..

Godzinę temu, Varghona napisał:

Nie byłam nigdy ukarana na serwerze banem, nie licząc 3dniowego mute typu gag na czat tekstowy w wyniku rzekomego nadużycia komendy !voteban

Rzekomego? Podważasz decyzję @Shirke?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
8 minut temu, Dop3 napisał:

No nie wiem, jakieś ostrzeżenie za rasistowski tekst w temacie zabaw ode mnie dostałaś.

Nie do końca taka kryształowa jesteś..

Rzekomego? Podważasz decyzję @Shirke?

Nie odpowiadam by dyskutować, a by wyjaśnić co najwyżej moje stanowisko ws. 3day gaga a raczej jego powodu:
Gracz zachowywał grał na tyle dobrze na świeżutkim koncie i zachowywał się na tyle arogancko (dodatkowo z nickiem notcheater zaraz po wprowadzeniu F2P csgo), że voteban idąc za tłumem był czymś czego nie żałuję :)
Z mojej strony tyle! I tak liczy się @shirke

Edytowane przez Varghona
additional info

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Varghona napisał:

Gracz zachowywał grał na tyle dobrze na świeżutkim koncie i zachowywał się na tyle arogancko, że voteban idąc za tłumem był czymś czego nie żałuję :)

Nie rozumiem, poszłaś za tłumem a nie sprawdziłaś?

Tak ma Twoim zdaniem wyglądać rola administratora?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, Dop3 napisał:

Nie rozumiem, poszłaś za tłumem a nie sprawdziłaś?

Tak ma Twoim zdaniem wyglądać rola administratora?

Nie będąc administratorem nie mam obowiązku sprawdzać graczy. Poszedł !report, ale i !voteban

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
24 minuty temu, Varghona napisał:

Gracz zachowywał grał na tyle dobrze na świeżutkim koncie i zachowywał się na tyle arogancko, że voteban idąc za tłumem był czymś czego nie żałuję :)

Wybacz ale niestety będąc adminem nie możesz sobie pozwolić na takie rzeczy. Sama napisałaś

1 godzinę temu, Varghona napisał:

-Absolutnie nie można mi zarzucić jakiegokolwiek kolesiostwa - Każdego gracza, niezależnie od znajomości, statusu VIP czy stażu na serwerze traktuję na równi z innymi; nawet parasolkami (choć na tamtych ostatnich nieco bardziej podejrzliwie patrzę, szczególnie gdy mają profil prywatny ;) )

Ten przykład pokazuje że jednak pozwoliłaś aby ludzie grający na serwerze mieli wpływ na Twoją decyzję... Gracz z tematu został zbanowany niesłusznie. Dostaliście kary. Zamiast jak to określiłaś traktować gracza na równi w sensie aby sprawdzić czy faktycznie cheat'uje postanowiłaś zrobić to co wszyscy. Takie zachowanie w przypadku administratora nie może mieć miejsca. Patrząc po tym - jesteś w stanie zagwarantować że nie jesteś podatna na sugestię innych skoro już raz to się stało ?

17 minut temu, Varghona napisał:

Nie będąc administratorem nie mam obowiązku sprawdzać graczy. Poszedł !report, ale i !voteban

Obowiązku nie ma może ale żeby użyć komendy !voteban musisz być pewna a jak chcesz to zrobić bez sprawdzenia gracza ?

W przypadku gdy jesteś na serwerze będąc administratorem i gracz wpisuje !report powinnaś takowego gracza który został zaraportowany bez względu na to czy znasz go czy nie sprawdzić bo nigdy nie wiadomo... 

Edytowane przez Sino

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, Varghona napisał:

A to ciekawe, używając komendy voteban nie sprawdzasz gracza tylko idziesz za tłumem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, Sino napisał:

Wybacz ale niestety będąc adminem nie możesz sobie pozwolić na takie rzeczy. Sama napisałaś

Ten przykład pokazuje że jednak pozwoliłaś aby ludzie grający na serwerze mieli wpływ na Twoją decyzję... Gracz z tematu został zbanowany niesłusznie. Dostaliście kary. Zamiast jak to określiłaś traktować gracza na równi w sensie aby sprawdzić czy faktycznie cheat'uje postanowiłaś zrobić to co wszyscy. Takie zachowanie w przypadku administratora nie może mieć miejsca. Patrząc po tym jesteś w stanie zagwarantować że nie jesteś podatna na sugestię innych skoro już raz to się stało ?

Otrzymując pewną rolę w całości zmieniam swoje podejscie do gry, mając uprawnienia administratora mam też obowiązek sprawdzać graczy pod kątem cheatów - Tak też zapewniłam w polu "dlaczego ja" gdzie jeszcze dodatkowo zadeklarowałam, że moje bany są poparte dowodami. 
Gdyby nie czynniki takie jak:
-(jak się okazało) Poziom umiejętności gracza
-nickname: "notacheater"
-świeże konto zaraz po ogłoszeniu iż cs:go staje się free2play
-wypowiedzi gracza typu "yy to będę musiał wejść na drugie konto" i ogólnie opryskliwe odpowiedzi gdy tylko został oskarżony o cheating
to zapewne na samym !report by się skończyło

1 minutę temu, Dop3 napisał:

A to ciekawe, używając komendy voteban nie sprawdzasz gracza tylko idziesz za tłumem?

Już nie chodzi o samo tlumaczenie się z votebana w takiej sytuacji. Dla mnie, dla zwykłego gracza wyżej wspomniane czynniki były wystarczające by dać mu voteban, może i choćby za samo zachowanie? Zostałam ukarana gagiem, gracz został odbanowany bądź kara minęła - Choć sam miał prowokujące nastawienie, jak inaczej wyjaśnić wszystkie powyższe czynniki zestawione razem. Myślę że tyle mam na swoją obronę - W dalszym ciągu nie widzę nic złego w moim postępowaniu. Jako administrator nie widzę innej opcji jak wejść w spectator i sprawdzić gracza, uprzednio nagrywając - Jako gracz jestem i wszystkim i nikim; mam dostęp do komend, mam prawo brać udział w demokratycznym głosowaniu typu votekick/ban - czemu by ich nie użyć, skoro gracz zachowywał się tak nie inaczej, grając pod takim nickiem, odzywając się w taki a nie inny sposób, a do tego dobrze grając jak na bardzo świeże konto. Prowokował

Chciałabym na marginesie spytać czy są gdzieś jasno określone zasady odnośnie voteban i votekick czy tam nawet i votemute - Przy każdym serwerze regulamin nie wspomina o tychże opcjach, a i w tematach typu "komendy" również nie ma wzmianki odnośnie zasad stosowania tychże komend. To by na pewno pomogło w uniknięciu takich sytuacji w przyszłości, bo jakby nie patrząc, prymitywna zasada "e, jest nas więcej zróbmy coś" doprowadza do takich sytuacji, wystarczy dobrze grać i mieć nick napisany cyrylicą by zbierać votebany od polskiej części graczy - sprawdzone info :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
26 minut temu, Varghona napisał:

W dalszym ciągu nie widzę nic złego w moim postępowaniu.

Przeczytaj mój poprzedni post ze zrozumieniem.

Jako gracz jestem i wszystkim i nikim; mam dostęp do komend, mam prawo brać udział w demokratycznym głosowaniu typu votekick/ban

Komendy, które wymieniłaś nie służą do zabawy i bezmyślnego wpisywania ale do odpowiedzialnego karania graczy nieprzestrzegających regulaminu serwerów.

A gdyby akurat gość trollował, to też jak ten przysłowiowy baran poszłabyś za stadem?

Prowokował.

A to jest chyba żaden dowód?

Chciałabym na marginesie spytać czy są gdzieś jasno określone zasady odnośnie voteban i votekick czy tam nawet i votemute

Zdrowy rozsądek, upewnienie się czy podjęta decyzja jest słuszna bo masz dowody świadczące przeciwko graczowi. Do tego wystarczy świadomość, że jak to określiłaś :

2 godziny temu, Varghona napisał:

Każdego gracza, niezależnie od znajomości, statusu VIP czy stażu na serwerze traktuję na równi z innymi

Tego nie sprawdziłaś ale dalej uważasz, że wszystko było git.

Dałem Ci już wiele okazji by wycofać się z tej źle podjętej decyzji, za którą dostałaś karę, ale dalej twierdzisz, że było wszystko ok.. Niestety w takim wypadku nie mogę popierać Twojej kandydatury na administratora mimo sympatii.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Dop3 W takiej sytuacji nie pozostaje mi nic innego jak przyznać się do błędu i zapewnić iż mam już świadomość w jakich sytuacjach nie korzystać z wcześniej wymienionych komend, oraz zapewnić iż moje przyszłe votebany (O ile kompletnie nie zrażę się do tej komendy) będą poprzedzone sprawdzeniem i podparte ewentualnym nagraniem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć. Varghona, gracz widywany często na serwerze. Przez większą część lubiana, druga część zawsze ma coś do powiedzenia, przez jej specyficzny styl gry. 
Godziny na plus, składki również na plus.
Doświadczony gracz z dużymi umiejętnościami. 
Udziela się na forum.
Na serwerze nie zauważyłem by wchodziła w niepotrzebne dyskusje czy konflikty. 
Ja jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dla mnie nieszkodliwa :). Często widzę podczas gry. Mi akurat nie przeszkadza jej styl, że strzela do mnie, bo przecież mogę oddać. Udziela się na forum. Nie słyszę niepotrzebnych nerwówek. No i ma psa. Na Tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uprzedzając , nie mam nic do Ciebie .

11 godzin temu, Varghona napisał:

@Dop3 W takiej sytuacji nie pozostaje mi nic innego jak przyznać się do błędu i zapewnić iż mam już świadomość w jakich sytuacjach nie korzystać z wcześniej wymienionych komend, oraz zapewnić iż moje przyszłe votebany (O ile kompletnie nie zrażę się do tej komendy) będą poprzedzone sprawdzeniem i podparte ewentualnym nagraniem.

No ja czegoś nie rozumiem , idziesz w zaparte , jesteś pewna swoich wypowiedzi, bronisz swoich racji , a teraz się poddajesz i przyznajesz , że byłaś w błędzie . Czyli darmo czytałem wcześniejsze posty , kobieta zmienną jest .. Trochę dla mnie to dziecinne , ktoś daje votebana , a to dam i ja bo jak ktoś dał to ma na pewno coś tam .

Jako @ będziesz " prowokowana "  to co zrobisz ?  Takie gadanie  ,  jak zostanę @ to zmienię postępowanie itp , czyli do tej pory każdy twój voteban , votekick był z przypadku rozumiem ? 

18 godzin temu, Varghona napisał:

Otrzymując pewną rolę w całości zmieniam swoje podejscie do gry, mając uprawnienia administratora mam też obowiązek sprawdzać graczy pod kątem cheatów - Tak też zapewniłam w polu "dlaczego ja" gdzie jeszcze dodatkowo zadeklarowałam, że moje bany są poparte dowodami. 
Gdyby nie czynniki takie jak:
-(jak się okazało) Poziom umiejętności gracza
-nickname: "notacheater"
-świeże konto zaraz po ogłoszeniu iż cs:go staje się free2play
-wypowiedzi gracza typu "yy to będę musiał wejść na drugie konto" i ogólnie opryskliwe odpowiedzi gdy tylko został oskarżony o cheating
to zapewne na samym !report by się skończyło

Sorry , ale ja nie widzę tutaj żadnych podstaw do votebana . Nick ? , świeże konto ? nie wiem co tam wam bazgrał na czacie , ale za to ? Tak Ci w tajemnicy powiem , że w tych kategoriach patrząc , to Ty nie będziesz grała , tylko siedziała na spect i obserwowała pół serwera jak gra ... 

Grając od  "5 roku życia" powinnaś mieć inne nastawienie i być przyzwyczajona do trolli i tym podobnych , ale widzę , że dopóki nie dostaniesz admina to się nic nie zmieni . 

Nie jestem na NIE ani na TAK , nie podoba mi się tylko Twoje rozumowanie i podejście do sprawy .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mimo wszystko koleżanka przyznała się do błędu, może trochę za późno ale jednak.

Tak jak wspominałem w pierwszym poście, nie wiem co zrobić z tą kandydaturą, dobrze jest mieć swoje zdanie ale też trzeba czasami przeczytać coś dokładnie i nie pisać w emocjach, a tak to jakoś odebrałem.

Jestem za tym, żeby więcej kobiet było u nas adminami, ale muszą wykazać się charakterem bo nie oszukujmy się chłopakom na serwerach jest łatwiej.

Od wszystkich kandydatów oczekuję też pewnej dojrzałości w podejmowaniu decyzji.

Nie mówię nie.

• Zmieszany 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja mimo wszystko jestem za tym, aby dać jej szansę.

Stały gracz, często widziana na serwerze.

Na forum to samo.

Jestem na TAK.

signature.php?steamid=76561198324542902

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Osobiście popieram wniosek @Varghona przyznam, że tak dobrze napisanego podania już dawno nie czytałem. Godzin nastukanych masa... Wiek na plus.

Składki na plus.

Mimo, że osobiście Cię nie znam to wiem, że jesteś rozpoznawalną osobą na serwerach, głównie dd2 jak i aktywnym członkiem forum.

Jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widuje bardzo często na serwerach i nie sprawia problemów :) 
godzinki jak i doświadczenie ma, podanie też na + także jestem na tAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bomberka z dd2 :D Często widywana na serwerze, podanie napisane bardzo dobrze, wiek i doświadczenie też na +, a to że raz poszła za większością i wpisała voteban na serwerze to chyba aż takiego dużego znaczenia nie powinno mieć (nie ona pierwsza i pewnie nie ostatnia). Jestem na tak!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoje podanie zostało rozpatrzone POZYTYWNIE. Skontaktuj się na Steam'ie z Lady Marmoladą, aby ustalić szczegóły - wyślij zaproszenie do znajomych.

Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.

• Lubię 2
  • Dziękuję 1

signature.php?steamid=76561198324542902

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.