[Prośba o odbanowanie] Flowlee  

4 użytkowników zagłosowało

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy popierasz wniosek @Flowlee?

• Tak
      1
    • Nie
      3

Rekomendowane odpowiedzi

• Kiedy dostałem bana?
    14.03.2019
  • Rodzaj bana:
    MUTE
  • Powód bana:
    Obrażanie graczy / Adminów
  • Na jaki okres czasu dostałem bana:
    do tygodnia
  • Moje SteamID:
    0:215345020
  • Opis zdarzenia:
    Wchodzę na AWP'y, mapa chyba lego 4, nie pamiętam już. Zaczynam gadać z graczami i w czasie rozmowy dostaje strzała od Hades'a. Oczywiście z uśmiechem na mordzie bez żadnego zamysłu obrażenia, rzuciłem "Hades, ty bocie". Chłop się spiął zaczął wyzywać i skończyło się mutem dla nas obydwu. Oczywiście odpowiedziałem mu co myślałem nie będzie mnie tu jakiś random obrażał ;) LEON chyba wszedł już podczas gdy dysputa trwała więc dlatego obaj dostaliśmy muty. Wszystko słychać na demie można sprawdzić.
  • Dlaczego powinienem zostać odbanowany:
    Mam dobre stosunki z innymi graczami a uważam że tydzień znacznie za dużo jak na właściwie 1 wykroczenie w obecności administracji. Miałem już muty ale z consoli. Jeżeli chodzi o coś innego to proszę mnie poprawić ;)

whRGe4T.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, Flowlee napisał:

Oczywiście z uśmiechem na mordzie bez żadnego zamysłu obrażenia, rzuciłem "Hades, ty bocie". Chłop się spiął zaczął wyzywać i skończyło się mutem dla nas obydwu. Oczywiście odpowiedziałem mu co myślałem nie będzie mnie tu jakiś random obrażał ;) LEON chyba wszedł już podczas gdy dysputa trwała więc dlatego obaj dostaliśmy muty. Wszystko słychać na demie można sprawdzić.

Sprawdziłem , potwierdzam , dałem o tydzień za mało wam obu ..  Nie lubię jak ktoś kłamie , ogólnie zaczął tamten , ale Ty nie pozostałeś dłużny . 

Tick 53000 - początek rundy 9 -  kumulacja waszej przyjaźni .

4 godziny temu, Flowlee napisał:

Mam dobre stosunki z innymi graczami a uważam że tydzień znacznie za dużo jak na właściwie 1 wykroczenie w obecności administracji. Miałem już muty ale z consoli. Jeżeli chodzi o coś innego to proszę mnie poprawić ;)

To nie twój 1 raz i nie ostatni zapewne . Jakie masz stosunki z graczami to już twoja sprawa , co wejdę na serwer to słyszę z twojej strony wyzwiska i docinki  , się ciesz , że dopiero dostałeś karę . Zapewniam , że jeśli się nie poprawisz to będziemy mieli ze sobą częściej do czynienia .

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jak powiedziałem i przyznałem się do winy ;) Skoro to nie mój pierwszy raz w rzekomo twojej obecności skoro słyszysz moje "wyzwiska" czemu nie mutujesz ? Mam 4 muty od bota na chat właściwie gagi. Wyzywanie się dla żartu i jak twierdzisz, docinki (ze śmiechem) z obu stron raczej nie są pełne nienawiści i nie wiem po co dokładnie przytoczyłeś akurat to. Zacznij rozróżniać żart od jakichś wyzwisk na poważnie. 

whRGe4T.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uwierz mi , że jak bym mutował was za wszystko , to by musiał powstać oddzielny dział na stronie . 

Z moimi żartami jest wszystko ok , znajdź mi moment w tej 9 rundzie gdzie wy tam śmieszkujecie .. 

Grasz na serwerze publicznym , gdzie  grają również  dzieci , Twoim obowiązkiem jest się zachowywać kulturalnie , jeśli zasad nie przestrzegasz , jest taki ktoś jak ja co  rozdaje różne upominki :ph34r: Jak chcesz z kolegą pogadać o dziewczynach , chłopakach  , powyzywać się czy co tam wam przyjdzie do głowy to idźcie sobie na ts  .

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie zostanie Ci ściągnięta kara mute.

W dniu 15.03.2019 o 18:12, Flowlee napisał:

Wyzywanie się dla żartu

Wyzywać się możecie na TeamSpeaku. Na serwerze jest to zabronione. 

Dziękuję.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE.

Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.

Więcej informacji znajdziesz poniżej.

Spoiler

Możliwe powody to np.:

• brak skruchy
  • brak przesłanek do odbanowania
  • obrażanie
  • podanie nieprawdziwych informacji
  • ban za cheat'y

Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.