Rekomendowane odpowiedzi

Ja bardzo chętnie JailBreaka chcę, gdyż zawsze chciałam zostać policjantem i chciałabym również znęcać się nad potencjalnymi ofiarami. (mówię również o tobie Sino) :D Myślę, że 20 slotów to taki max .

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Serwer: JailBreak [TR: obojętnie | Sloty: 24]
Argumentacja: Jak dla mnie jest mało serwerów JailBreak w CS:GO. Zawsze w JailBreak'a grałem długimi godzinami w Garry's Modzie. Serwery uWujka cieszą się dużą popularnością więc jestem w 100% pewien, że sloty byłyby pełne na tym trybie. Jeżeli taki serwer by powstał to grałbym na nim codziennie, bo tak jak wspominałem w Garry's Modzie miałem na tym trybie wiele spędzonych godzin i znałem praktycznie wszystkie sekretne przejścia na każdej mapce :D

Edytowane przez volin

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Serwer: Cod mod

Argumentacja: Już za czasów cs 1.6 bardzo przyjemnie grało się w cod moda. Myślę, że utworzenie takiego serwera to bardzo dobry pomysł. Dla mnie jak i wielu osób byłaby to fajna odskocznia od zwykłego ffa, a przede wszystkim coś innego. Serwer na pewno na tym skorzysta. Pozdro :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fajnie by było zobaczyć;

*Cod Mod pod warunkiem, że lvle wbijałoby się ciężej i dłużej niż na większości serwerów i myślę, że max to taki 100-200lvl

*Serwer 4 maps [mirage/cache i tu np do wyboru train/vertigo/dust2/overpass poprzez jakieś głosowanie]

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez SennyK
      Witam. Zapraszam na serwer LakeStrike.pl CS:GO Only Mirage 4FUN.
      IP: 188.68.236.106:27015
      VIP Dice (losowe dodatki do rundy dla graczy) Kolorowe Smoke'i Kolory przewodów bomby Losowy VIP Zamiast dziur w ścianie - plamy farby (paintball) "Ogony" granatów Spadochron TeamBets  
    • Przez  Zavebe
      ADRES IP SERWERA: 193.33.176.3:27015

1. Informacje ogólne
      Ilość slotów: 17 Alltalk: włączony Przenikanie przez graczy z drużyny: włączone Czas trwania rund: 1 minuta Ilość rund: 34 Tickrate: 128
      2. Komendy dostępne na serwerze
      Dla wszystkich:
      !sos - Wyświetla komendy dla graczy oraz vip-ów jak również społeczność forum.
      !steam - pokazuje steamid
      !report - zgłaszanie gracza
      votemute - głosowanie za wyciszeniem gracza
      voteban -  głosowanie za zbanowaniem gracza
      votekick - głosowanie za wykopaniem gracza nominate - propozycja wyboru następnej mapy
      rtv - głosowanie na kolejną mapę 
      !gloves - wybór rękawic
      !knife  - wybór noża
      !ws - ustawienia skinów broni
      timeleft - pokazuje pozostały czas mapy
      !tophs - top graczy strzelających headshoty
      !models - wybór skina postaci
      hitboxme - statystyki hitboxów
      weaponme - statystyki broni
      session - statystyki dla danego połączenia
      !testvip - uruchamia testowego vipa
      statsme - statystyki gracza
      !leader - pokazuję poziom leadera  
      Komendy dla vip-ów:
      !rs - zresetowanie statystyk
      !vipinfo - wyświetla do kiedy włączony jest vip

Komenda dla graczy należących do grupy Steam U Wujka Adolfa:
      !dmgtext - ustawienia pokazywanego dmg

3. Przywileje VIP:
      Rezerwacja slota Zastrzyk wzmacniający Taser Możliwość zresetowania statystyk

Panel komendy !sos:

Panel komendy !dmgtext

• Przez DiabelekV2
      CustomRP -  Polski serwer roleplay

Co możemy zaoferować?
      Otwarta rekrutacja do wszystkich frakcji. ‍✅ Możliwość apelacji o mafię, kartel bądź gang. ️‍ ✅ Wiele pojazdów importowanych, które na bieżąco są dodawane, również te które zaproponują nam gracze. Wysoki poziom roleplay'u ️✅ Aktywną i wyrozumiałą administrację z profesjonalnym i dojrzałym podejściem do graczy ✅ Wspólne eventy ✅ Całkowity brak Pay2Win  ❌ Możliwość posiadania kilku postaci ✅ Możliwość otwarcia własnego przedsiębiorstwa ✅ Serwer bez wysokich ograniczeń wiekowych do Whitelisty (Która na chwilę obecną jest OFF) ✅ Wpadaj czekamy na Ciebie !
      Discord : https://discord.gg/eJaDg2j
    • Przez  Dop3
       ADRES IP SERWERA - 193.33.176.244:27015

1. Ogólne informacje :
          Rozgrywka polega na odbijaniu bombside.
          Wygrana:                  Terroryści: zdetonowanie bomby lub zabicie wszystkich antyterrorystów .
                       Antyterroryści: zabicie wszystkich terrorystów  lub/i  rozbrojenie bomby .
          Strefy spawn:                  Terroryści: losowe na BS A lub BS B
                       Antyterroryści : losowe na środku mapy
          TR: 128     Sloty: 15     Rundy: 22 sekundowe rundy / 35 sekund od podłożenia bomby     Ilość rund: 30     Friendly Fire wyłączone.     Przenikanie przez graczy z drużyny włączone.     Alltalk po śmierci.     Mapy: de_dust2 / de_mirage / de_cache / de_inferno / de_cbble / de_overpass     

2. Lista komend dostępnych na serwerze CS:GO RETAKES:

!sos - wyświetla komendy i społeczność forum     !guns - wybór broni       !gloves - wybór rękawic     !knife  - wybór noża     !ws - wybór skina do broni     !resetscore - resetowanie statystyk w tabeli (VIP)     rank  - ranking     !models - wybór skina postaci     session - statystyki dla danego połączenia     !steam - pokazuje steamid     timeleft - pokazuje pozostały czas mapy     voteban -  głosowanie za zbanowaniem gracza     votekick - głosowanie za wykopaniem gracza     votemute - głosowanie za wyciszeniem gracza     !report - zgłaszanie gracza używającego cheats lub toksycznego     statsme - pokazuje statystyki gracza     !dmgtext - ustawienia wyświetlania zadanego dmg(dla graczy należących do grupy steam U Wujka Adolfa     !testvip - uruchamia testowego VIP'a     hitboxme - statystyki hitboxów     statsme - statystyki gracza     top - ranking najlepszych graczy     !rs - zresetowanie statystyk wyświetlanych po wciśnięciu TAB (VIP)     !vipinfo - wyświetla do kiedy włączony jest VIP (VIP)     !dmgtext - ustawienia wyświetlania zadanego dmg (dla graczy należących do grupy steam U Wujka Adolfa)     thetime - pokazuję aktualną datę i godzinę na serwerze  
      3. Przywileje VIP:
      Rezerwacja slota Taser Zastrzyk wzmacniający Możliwość zresetowania statystyk

4. Rundy na serwerze:
       Pistol

Force

Force Buy

Full

Full Buy
    • Przez  root
      Z kim współpracujemy
      Pukawka.pl - Hosting serwerów gier streamerzy - zarówno ci znani jak i początkujący, którzy w jakiś sposób się wyróżniają  
      Z kim możemy współpracować
      ze stronami o tematyce: gamingowej, e-sportowej itp. z youtuberami, streamerami, profesjonalnymi graczami z sieciami serwerów z grafikami z serwisami hostingowymi  
      Z kim NIE będziemy współpracować
      z serwisami w trakcie tworzenia ze stronami hazardowymi z osobami o złej reputacji  
      Jak podjąć z nami współpracę
      Jeśli chcesz rozpocząć współpracę, koniecznie skontaktuj się z naszym managerem! Opisz co możesz nam zaproponować i czego oczekujesz w zamian.

Aktualnie naszym managerem jest @LoveMe. W sprawie współpracy, prosimy kontaktować się z nami przy pomocy:
      Steam'a PW na forum Jeśli chcesz skontaktować się z nami za pomocą poczty elektronicznej, prosimy najpierw o kontakt jedną z wymienionych metod - tam otrzymasz adres e-mail.
  • Popularny