[Prośba o odbanowanie] PiTuFiFti  

2 użytkowników zagłosowało

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy popierasz wniosek @PiTuFiFti?

• Tak
      1
    • Nie
      1

Rekomendowane odpowiedzi

• Kiedy dostałem bana?
    06.04.2019
  • Rodzaj bana:
    MUTE
  • Powód bana:
    Obrazanie graczy/adminow
  • Na jaki okres czasu dostałem bana:
    do miesiąca
  • Moje SteamID:
    1:25146388
  • Opis zdarzenia:
    W sumie sam nie wiem dokladnie co to byla za sytuacja ale nie przypominam sobie zebym kogos obrazil.
  • Dlaczego powinienem zostać odbanowany:
    Wydaje mi sie ze nie obrazilem nikogo jesli sie myle prosze mi podac za co to bylo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Link do demka: http://563101.node25.pukawka.pl/dem-de_nuke-1554550352-1554553440.zip

"Kurwa"
"Ja pierdole"

Tick 183763 - "Pomóż kurwa mać, a nie cwelu staniesz jak ta pizda, kurwa co za..."

"Pierdole"

Wcześniej zdarzyło Ci się przeklnąć czy krótko coś do gracza powiedzieć, ale tym dopiąłeś wszystko.

Edytowane przez tR1N
Link do demka.

signature.php?steamid=76561198022532811

ᴇᴠᴇʀy ʜᴀᴄᴋᴇʀ ʜᴀꜱ ʜᴇʀ ꜰɪxᴀᴛɪᴏɴ. Yᴏᴜ ʜᴀᴄᴋ ᴩᴇᴏᴩʟᴇ, ɪ ʜᴀᴄᴋ ᴛɪᴍᴇ.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No powiem Ci faktycznie jest powod do bana. Bezsens ziom. Ciekawe czemu innych nie banujesz jak gorzej sie odzywaja jak siedzisz na serwerze ^^ Nvm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, PiTuFiFti napisał:

No powiem Ci faktycznie jest powod do bana. Bezsens ziom. Ciekawe czemu innych nie banujesz jak gorzej sie odzywaja jak siedzisz na serwerze ^^ Nvm

To nie jest miejsce do tego czy wyciszam innych czy nie, ale zapewniam Cię, że jak jestem na serwerze to dużo osób zostaje wyciszonych za teksty tego typu, bo poprzeklinać sobie typu: "Ja pierdole, Kurwa" to nie widzę problemu, ale wyzywanie w czyjąś stronę skutkowane jest wyciszeniem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@PiTuFiFti sugerujesz, że administrator @tR1N nie spełnia swoich obowiązków na serwerze i dostałeś muta niesłusznie? Bo tak mu się podobało? I jesteś jedną jedyną osobą, która otrzymała karę?

54 minuty temu, PiTuFiFti napisał:

powod do bana

To jest mute nie ban. 

54 minuty temu, PiTuFiFti napisał:

Ciekawe czemu innych nie banujesz jak gorzej sie odzywaja

A skąd wiesz, że nie dostają kary?

Jeżeli masz zastrzeżenia do pracy Naszych administratorów, jest dział skargi. Tylko musisz mieć na prawdę dowody (np. rozpisane demo, screeny).

Godzinę temu, tR1N napisał:

Tick 183763 - "Pomóż kurwa mać, a nie cwelu staniesz jak ta pizda, kurwa co za..."

A chciałabym dowiedzieć się jeszcze co oznacza słowo cwel. Może w Twoim słowniku oznacza to coś miłego.... Hmmm..? Skoro wyzywasz tak gracza, powinieneś znać jego tłumaczenie. A z resztą misiu kolorowy myślę, że kara jest jak najbardziej słuszna.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Aneta hmm nie mowie ze nie spelnia tylko szkoda ze  nie mutuje graczy co maja dluzszy staz na serwerku lub lubianych przez niego gracz ;) Szkoda ze wy nie wchodzicie na serwer i nie widzicie co robia admini ^^ Ja nie z tych ze bede szukal i zbieral dowody na admina sam wie co powinien robic co nie. A po za tym Twoim misiem nie jestem :)

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, PiTuFiFti napisał:

Szkoda ze wy nie wchodzicie na serwer i nie widzicie co robia admini ^^

Tutaj się mylisz.

1 minutę temu, PiTuFiFti napisał:

Ja nie z tych ze bede szukal i zbieral dowody na admina sam wie co powinien robic co nie.

To dlaczego osądzasz teraz administratorów o kolesiostwo czy o niespełnianie swoich obowiązków bez żadnych dowodów.

2 minuty temu, PiTuFiFti napisał:

A po za tym Twoim misiem nie jestem :)

Nie napisałam MÓJ misiu kolorowy, tylko misiu kolorowy - jest różnica. 

3 minuty temu, PiTuFiFti napisał:

nie mutuje graczy co maja dluzszy staz na serwerku lub lubianych przez niego gracz

Tutaj kolejny raz osądzasz administratorów, bez dowodów. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, PiTuFiFti napisał:

lub lubianych przez niego gracz

Akurat są tylko dwie osoby, których lubię i jak jestem (nawet na spect o czym nie wiedzą) nie sprawiają nigdy problemów, nigdy też nie mieli żadnej blokady nałożonej przez kogoś innego, także nie oceniaj jak nie wiesz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
20 godzin temu, PiTuFiFti napisał:

@Aneta hmm nie mowie ze nie spelnia tylko szkoda ze  nie mutuje graczy co maja dluzszy staz na serwerku lub lubianych przez niego gracz ;) Szkoda ze wy nie wchodzicie na serwer i nie widzicie co robia admini ^^ Ja nie z tych ze bede szukal i zbieral dowody na admina sam wie co powinien robic co nie. A po za tym Twoim misiem nie jestem :)

Masz 24h na potwierdzenie swoich słów. Ma być dowód na demie + rozpiska. Dostęp do demek masz, chwila tylko dla Ciebie, bo przecież wiesz kiedy to było.

Jeżeli w ciągu 24h tego nie zrobisz pożegnasz się z naszymi serwerami do końca wakacji.

Rzucasz oskarżeniami ogólnikowo, ja chcę poznać fakty. Administrator takie fakty pokazał, czekam teraz na Ciebie.

• Lubię 2
  • Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE.

Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.

Więcej informacji znajdziesz poniżej.

Spoiler

Możliwe powody to np.:

• brak skruchy
  • brak przesłanek do odbanowania
  • obrażanie
  • podanie nieprawdziwych informacji
  • ban za cheat'y

Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów).

signature.php?steamid=76561198324542902

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.