[Prośba o odbanowanie] kawazcytryna  

9 użytkowników zagłosowało

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy popierasz wniosek @kawazcytryna?

• Tak
      6
    • Nie
      3

Rekomendowane odpowiedzi

• Kiedy dostałem bana?
    07.04.2019
  • Rodzaj bana:
    BAN
  • Powód bana:
    Wallhack
  • Na jaki okres czasu dostałem bana:
    permanent
  • Moje SteamID:
    0:194502283
  • Opis zdarzenia:
    Ban był na koniec dnia (grałem od południa) i w momencie nadania nic szczególnego nie robiłem.
  • Dlaczego powinienem zostać odbanowany:
    Nowe konta mają wyższe prawdopodobieństwo bycia cziterem, a zwłaszcza, że na moim nie ma nawet ustawionego profilu, pochopnie doszukano się wallhacka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moje stare konto to STEAM_0:1:16888828. Grałem na DD2 w ubiegłbym roku. Od tamtego czasu IP powinno być take same i sprawdzenie logów w systemie omijania banów powiąże je z tym kontem na forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@kawazcytryna podaj link do profilu Steam o którym wspominasz powyżej, bo nie mogę znaleźć, chyba że masz jeszcze jakieś to również je dołącz.

Demko za moment rozpiszę.

• CPU: Intel i9-7980XE • MOTHERBOARD: Asus x299 Rampage VI EXTREME • GPU: Titan Xp • RAM: 128 GB Trident Z RGB G.Skill • STORAGE: 2x Seagate IronWolf 10TB, 2x Samsung 850 Evo 1TB • OS: Microsoft Windows 10 Professional 64-bit  

signature.php?steamid=76561198205937624

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@root konto zostało usunięte na moją prośbę, ale nie można z tego faktu wydedukować, że miało VACa. Nie gram z przyjemności, ale z uzależnienia. Na początku zmieniałem hasło i maila na losowe, ale to nie dawało skutku, bo zawsze można było napisać do supportu, że zostało skradzione, i zawsze przywracali. Nawet po wygaśnięciu karty kredytowej stary numer zostaje na wyciągu bankowym i zawsze jest dowód bycia właścicielem.  Konta z VAC prawdopodobnie nie mogą być usunięte, ponieważ wtedy Valve nie byłoby wstanie wykrywać haxów wśród profesjonalnych graczy. Napiszę do nich do supportu i wtedy się wyjaśni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
21 minut temu, kawazcytryna napisał:

nie można z tego faktu wydedukować, że miało VACa. Nie gram z przyjemności, ale z uzależnienia. Na początku zmieniałem hasło i maila na losowe, ale to nie dawało skutku, bo zawsze można było napisać do supportu, że zostało skradzione, i zawsze przywracali.

Konto z VACiem również może zostać usunięte, ponieważ efekt przez VALVe i tak zostaje osiągnięty (na tym koncie w daną grę już nie pograsz). 

Gadanie o Twoim uzależnieniu i podawanie go jako powód jego usunięcia jest jednocześnie głupie i banalne. Konto usunąłeś z jednego i prostego powodu - VAC.

• Lubię 2

• CPU: Intel i9-7980XE • MOTHERBOARD: Asus x299 Rampage VI EXTREME • GPU: Titan Xp • RAM: 128 GB Trident Z RGB G.Skill • STORAGE: 2x Seagate IronWolf 10TB, 2x Samsung 850 Evo 1TB • OS: Microsoft Windows 10 Professional 64-bit  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Na dema Rithorax odpiszę jutro. Te zmanipulowane 5-sekundowe wycinki są karygodne, ale skoro jego kolega używa do banowania zwrotów powiązanych z obozami koncentracyjnymi, to muszę się pośpieszyć, zanim temat zostanie zamknięty. Dzień spędziłem na nagrywaniu swoich demek. Poniżej 16 nagrań, pełne rundy od początku do końca, bez zmanipulowanych wycinek. Na każdym minimum cztery fragi, na trzech sześć fragów. Zostało mi jeszcze 8 demek, dokończę to jutro.

https://www.youtube.com/embed/wv-YDYnxpXA

https://www.youtube.com/embed/TNvYfZGooA4

https://www.youtube.com/embed/Ys3MVlQSoF0

https://www.youtube.com/embed/P1pnKMLunJE

https://www.youtube.com/embed/YOo6E1x5XAI

https://www.youtube.com/embed/v3HAofJKVZc

https://www.youtube.com/embed/r2guvn29SPM

https://www.youtube.com/embed/Aulq2zu1V78

https://www.youtube.com/embed/gNOznAAuylI

https://www.youtube.com/embed/pw2CnaJ2KNU

https://www.youtube.com/embed/o84sYCkBODg

https://www.youtube.com/embed/5-_b-iWnzdY

https://www.youtube.com/embed/iFkcYYUq7OU

https://www.youtube.com/embed/bdccuaaUR74

https://www.youtube.com/embed/cs0VGO6Onpo

https://www.youtube.com/embed/BcRgpwMUrGw

Edytowane przez kawazcytryna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

@kawazcytryna nikt niczego nie manipuluje. 

Nie musisz jeździć po modelach przez ściany, smoke, tak samo nie musisz strzelać przez ściany żeby Ci udowodnić grę na WH etc. 

Wrzuciłem kilka akcji, które uważałem za spalone. W żadnym z nich nie dostajesz info od team-mate'ów o pozycji Twoich przeciwników, a i tak Cię ponosi. 

Korzystając z filmików dołączonych przez Ciebie;

- link numer 1 (0:50) - idziesz na MIDa z respa TT i nagle się zatrzymujesz, wcelowujesz (dopiero wtedy dowiadujesz się od team-mate'a że skracają MIDa) dziwnym trafem wyczułeś gościa przed otrzymaniem infa,

- link numer 2 (1.40) - lecisz na CT w poszukiwaniu gracza zachowującego broń, kawałek przed Tobą jest inny Twój towarzysz broni, który nie dotarł jeszcze do wroga, ażeby wskazać go na radarze. Odnoszę wrażenie że lecisz przez ścianę po modelu w momencie gdy tamten skacze w celu zdobycia choć jednego fraga. Dodatkowo, puszczasz "W" jeszcze zanim widzisz wroga,

- link numer 3 (1.10) - nio niestety za ścianką był :/ Ni ma fragensa. Oczywiście, można to zinterpretować jako normalną miejscówkę do sprawdzenia w Twojej sytuacji w oknie,

Resztę obejrzę z czasem i będę uzupełniać wątek. 

Edytowane przez Rithorax

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Rithorax

Demka

1. Widzi granat od ściany, więc wie o graczu na krótko. Ale nie wie gdzie. (zbieg okoliczności, że sprawdza prawą stronę, gdy ten ze schodów zmienia pozycje?)

Spoiler

2. Tutaj całe, ale no tak sceptycznie do tego podchodzę. Wie o graczu ladderze, no i przy tym się rozgląda. (jego kolega z drużyny podchodzi gale to mu jej pilnuje)

Spoiler

3. Wiedział, że mida skrócili. Sprawdził każdą pozycję. (Ale czemu, przecież kilka chwil temu tam gracza zabito)

Spoiler

4. Demko dziwne. Koleś lekko w prawo i stanął. A strzelający liczył na tapa? (podejrzane)

5. Demko nie ma pełnego flasha i widać przeciwnika. Koleś strzela ze smoke. (Tylko ten ruch myszką lekko w lewo hmm.)

6. Demko z szybkim przeskokiem + prefire. Nie trafia, strzela nad graczem przez ścianę.

Tylko potem to wyjście i wcelowanie się prosto w przeciwnika... (też trochę dziwne)

7. Nie ma nic dziwnego.

19 godzin temu, Rithorax napisał:

- link numer 1 (0:50) - idziesz na MIDa z respa TT i nagle się zatrzymujesz, wcelowujesz (dopiero wtedy dowiadujesz się od team-mate'a że skracają MIDa) dziwnym trafem wyczułeś gościa przed otrzymaniem infa,

Fakt, dziwnie się ustawił. (podejrzane)

- link numer 2 (1.40) - lecisz na CT w poszukiwaniu gracza zachowującego broń, kawałek przed Tobą jest inny Twój towarzysz broni, który nie dotarł jeszcze do wroga, ażeby wskazać go na radarze. Odnoszę wrażenie że lecisz przez ścianę po modelu w momencie gdy tamten skacze w celu zdobycia choć jednego fraga. Dodatkowo, puszczasz "W" jeszcze zanim widzisz wroga,

Zobacz kogo i gdzie ten ct zrobił swojego ostatniego fraga. Wszystko na radarze widać gdzie się znajduje.

- link numer 3 (1.10) - nio niestety za ścianką był :/ Ni ma fragensa. Oczywiście, można to zinterpretować jako normalną miejscówkę do sprawdzenia w Twojej sytuacji w oknie,

Wychylał raczej na krzesło, ale kto wie. (raczej zbieg okoliczności)

Z tego co tu widzę to 10 akcji na 1 mapę (tak obejrzałem całą). Z czego dla mnie z tych 10:

7 - 3 akcje

3 - 1 akcja

Czy to wh, czy może dobry gracz.

Szczególnie, że gracz gra ostrożnie i sprawdza wszystkie pozycje. Więc albo to specjalista od gry na wh, albo po prostu grać potrafi...

Tylko, że ile twoje konto ma godzin? 50? Mógłbyś nam pokazać, a nie profil prywatny.

Dodatkowo usunięte konto. Wymówka uzależnieniem też jest słaba. Bo rozumiem, że to konto to non-prime w tej chwili.

Jeżeli miałbyś te 3k+  godzin to byłbym wstanie uwierzyć w kilka akcji, ale na tą chwilę chyba zacząłbym szukać innej sieci.

W razie problemów pisz PW

signature.php?steamid=76561198112323998

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Spójrzmy...

Spoiler

5cac98c99f2c0_Beztytuu.thumb.png.871e037ded80bfdec7dbe66cf0c1a888.png

Bardzo szybko wyleczyłeś się z tego Twojego uzależnienia. W ciągu zaledwie 2-3 miesięcy, bo kojarzę Cię z serwera już z marca. 

Z problemem poradziłeś sobie sam, czy też korzystałeś z pomocy jakiejś poradni? Może nawet samodzielnie stworzyłeś jakąś innowacyjną metodę leczenia uzależnienia behawioralnego? W takim wypadku, powinieneś podzielić się nią ze światem, ponieważ wiele jest osób mających problemy w dzisiejszym życiu...życiu, gdzie wszędzie wokół każdy wpatrzony jest w ekran telefonu bądź komputera.

Oczywiście, jako przykładny człowiek, lubiący pomagać, podrzucam poniżej kilka linków które mogą Ci się przydać, gdy powrócisz do nałogu. 

Cytat

Powyższe ośrodki mają swoją infolinię, na którą może wykonać telefon z prośbą o udzielenie pomocy. Oczywiście, połączenie jest BEZPŁATNE i pomoc jaką wtedy uzyskasz - również.

Nie wiem dokładnie, skąd jesteś/gdzie mieszkasz, ale myślę, że dzięki mojej pomocy, będziesz wiedzieć jak poważny problem Cię spotkał i w razie konieczności poszukasz wyspecjalizowanego ośrodka w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania. 

Trzymaj się Przyjacielu, wierzę, że dasz radę! 

Edytowane przez Rithorax
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Shirke napisał:

Czy to wh, czy może dobry gracz.

Szczególnie, że gracz gra ostrożnie i sprawdza wszystkie pozycje. Więc albo to specjalista od gry na wh, albo po prostu grać potrafi...

Tylko, że ile twoje konto ma godzin? 50? Mógłbyś nam pokazać, a nie profil prywatny.

Dodatkowo usunięte konto. Wymówka uzależnieniem też jest słaba. Bo rozumiem, że to konto to non-prime w tej chwili.

Jeżeli miałbyś te 3k+  godzin to byłbym wstanie uwierzyć w kilka akcji, ale na tą chwilę chyba zacząłbym szukać innej sieci.

Napisałem do supportu i otrzymałem odpowiedź. Można usunąć konto z VAC, ale nadane już bany zostają u nich bazie do wglądu. Support sprawdził moje konto i potwierdził, że było czyste. Zapytanie i odpowiedź są w załączniku.

Odnośnie godzin, grałem na innej sieci. Tutaj jest link http://soplica.gameme.com/playerinfo/684939 . Gameme pokazuje, że przegrałem na jednej mapie razem 37 dni, razem 892 godziny. Statystki zabójstw podpowiadają, czy byłem botem czy nie, a wyraźnie pokazują, że przez 892 godziny miałem łącznie 55% zabójstw w głowę.

Ostatni post Rithorax jest tak niedojrzały, że go zignoruję. Ale znowu zaczepkami musiałem się odezwać zawczasu, zanim cokolwiek napiszę o demach.

Screenshot from 2019-04-09 14-28-35.png

• Lubię 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to ta jedna kwestia przynajmniej jakoś lepiej wygląda. 

Może ktoś jeszcze się wypowie na temat gracza? (Nawet udział w ankiecie będzie pomocny)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
W dniu 9.04.2019 o 14:13, Shirke napisał:

4. Demko dziwne. Koleś lekko w prawo i stanął. A strzelający liczył na tapa? (podejrzane)

Na razie opiszę tylko tą akcję, ponieważ ona pokazuje, jak się uwala czystą grę. Nagrałem całą rundę: https://www.youtube.com/embed/QdC-ODE5uMY

Wycinek pokazał wyczekiwanie na CT schowanego za ścianą, ale karygodnie ukrył, jak się z nim strzelam trzy sekundy wcześniej.

2:15 - czas się kończy i chcemy wbiec na bs B

2:18-19 - przebiegając widzę go w oknie i chcę się cofać do strzelania

2:21 - CT wyskakuje z okna w kierunku ściany, spray zadaje mu 80HP obrażeń

2:24 - chcę go dobić, bo widziałem jak wyskakiwał w kierunku skrzynek, nad którymi trzymam celownik

2:27 - czas się skończył, jest tylko jedna szansa na ostatniego fraga, wyjawiam swoją pozycje strzałem, bo chcę, aby mnie spikował, ale ja już wiem, gdzie się pojawi i mam przewagę pozycyjną, dlatego wygram tego duela; niestety na x-ray widać, że zostało mu 20HP, więc zamiast próbować mnie zabić, postanawia zachować broń

Mogę opisać inne akcje, ale wymagają one nagrywania całych rund na nowo i opisywania, co zajmuje 15-20 minut na jedną. Może jutro.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Najpierw dobrze byłoby sprawdzić, po co się zarejestrowałem rok temu. Zobaczyć pierwszego posta i jaki jest tam steam id gracza, na którego piszę skargę. A napisałem skargę na samego siebie. Kiedy roku temu grałem na DD2, miałem rundę, w której zabiłem 6-7 osób samymi strzałami w głowę, w dwu-trzy sekundowych odstępach. Stałem przy samochodzie na B i strzelałem do wybiegających z tunelu. Jak jest się w drużynie przeciwnej i widzi same fragi w górnym rogu ekranu, to nie ma różnicy czy to hax czy normalny gracz, więc zaczyna się voteban, ale wotują przeważnie z przeciwnej drużyny i ban nie dochodzi do skutku. Jednakże jeden gracz pozostaje uwzięty i przez dwa dni za każdym razem, gdy mam 2-3 fragi z rzędu, podburza serwer na nowe votowanie. Upominam go, że ma pisać skargi, ale sam nie chce. Aby się zabezpieczyć i powstrzymać niestworzone historie zanim demo zniknie z serwera, piszę skargę na samego siebie i pozyskuję dowód oczyszczenia, którego wykorzystam przy następnej zaczepce.

Teraz o co chodzi z tymi całymi rundami. Tylko haxy wiedzą, gdzie jest pusto na mapie. Naoglądali się wh i żyją w przekonaniu, że jak nie celują w modele, to mogą bezkarnie przebiegać po pustym rejonie mapy. Ale na serwerze jest za dużo graczy, aby każdy mógł sobie grać bez wyczekiwania pustych miejscówek. Te puste miejsca na mapie to testy. Skoro gracz nie ma wh i nie wie, gdzie stoją przeciwnicy, to automatycznie nie posiada informacji, gdzie jest pusto, i przez to musi w te puste miejsca przycelowywać tak, jakby miał się z kimś tam strzelać. Haxy z wh tego nie wiedzą, nie pilnują pustych miejsc i tym się sprzedają.

Teraz dema.

Cytat

Fakt, dziwnie się ustawił. (podejrzane)

0:41 Na radarze na midzie zginął terrorysta i nikogo z naszych już tam nie ma. TT 5 : 12 CT. Ta runda jest przegrana, ale CT nie będzie czekać. Skoro przebiegam całego respa tt do schodów B, to analogicznie z tą samą prędkością ktoś już musi przebiegać mida do schodów B. Od kartonów do schodów B i od długiej TT do schodów B jest taka sama odległość, wiec musimy się przy tych schodach spotkać.

0:53 Wychodzę już wcelowany, bo nie wiem, gdzie jest pusto i strzelanie może się zacząć lada moment.

0:58 Zajmuję pozycję. Nie mogę iść dalej. Alejka jest pochylnią i stanie CT przy lewej lub prawej ścianie zmienia wysokość jego głowy, co wymaga celowania po skosie. Poza tym na zakręcie może być AWP pilnujące telewizora. Wybieram takie miejsce, gdzie mam pełną kontrolę nad wysokością jego głowy, czyli płaski teren. W starciu dwóch graczy jeden zawsze stoi w miejscu a drugi wychyla się za narożnika. Stanie w miejscu jest mocniejszą pozycją. Ten wychylający się po rozpoznaniu modelu musi opóźnić swoje strzelanie poprzez zatrzymanie się klawiszami A-D. W czasie wciskania AD ten stojący może już strzelać. Na tym polega przewaga trzymania narożnika i wielokrotnie wykorzystuję ten fakt na nagranych rundach. Widać to na przykład na tym nagraniu https://www.youtube.com/embed/5-_b-iWnzdY

Cytat

- link numer 3 (1.10) - nio niestety za ścianką był  Ni ma fragensa. Oczywiście, można to zinterpretować jako normalną miejscówkę do sprawdzenia w Twojej sytuacji w oknie,

Wychylał raczej na krzesło, ale kto wie. (raczej zbieg okoliczności)

1:01 Strzelam się z krzesłem.

1:11 Skoro nie zabiłem tego na krześle i krzesło będzie pierwszą widzianą miejscówką, to chcę się z nim strzelać jeszcze raz (nie wiem, że już nie żyje, bo byłem zajęty oknem).

Cytat

W dniu 4/8/2019 o 20:26, Rithorax napisał:

Zobacz kogo i gdzie ten ct zrobił swojego ostatniego fraga. Wszystko na radarze widać gdzie się znajduje.

Pozycja CT jest znana, ale nie wiadomo, co on robi. Jest osaczany i musi się oglądać w obie strony. Nie mam informacji czy będzie wychodził, czy nie, nie mogę złożyć, że nie będzie. Ustawiam celownik i czekam, aż się wychyli. 1:42 widać, że źle ustawiam celownik.

Cytat

2. Tutaj całe, ale no tak sceptycznie do tego podchodzę. Wie o graczu ladderze, no i przy tym się rozgląda. (jego kolega z drużyny podchodzi gale to mu jej pilnuje)

Trzeba zatrzymać nagranie jak 1/3 modelu CT wychyliła się już za narożnika i prze-klikać ticki myszką. Wyraźnie widać, że, pomimo widzialnego CT, mój celownik przemieszcza się w przeciwnym kierunku do jego biegu. Dzieje się tak, ponieważ chcę strzelać w tą malutką przestrzeń pomiędzy cegłami a ścianą, bo jest ona stałą miejscówka dla AWP pilnującego krzesła.

Cytat

3. Wiedział, że mida skrócili. Sprawdził każdą pozycję. (Ale czemu, przecież kilka chwil temu tam gracza zabito)

Nie wiem, gdzie jest pusto a gdzie stoją, ani ilu ich jest, ani tego, co robią kampy w drużynie przeciwnej. Poza tym to nagranie pokazuje prawidłowe wychylanie się za narożnika. Nie mogę wybiec na środek i strzelać flickiem. Strzelanie flickiem to efekt błędnego przemieszczania się po mapie. Trzeba tak się wychylać, aby strzelanie nie wymagało korekt celowania.

Cytat

5. Demko nie ma pełnego flasha i widać przeciwnika. Koleś strzela ze smoke. (Tylko ten ruch myszką lekko w lewo hmm.)

Ten smoke ma przerwę przy prawej ścianie na zakręt gali. CT z gali patrzą przez tą przerwę na TT biegnących do kratek, bo chcą ich zeskanować przez smoka. Ten ruch w lewo, to korekta na ich miejscówkę.

Cytat

6. Demko z szybkim przeskokiem + prefire. Nie trafia, strzela nad graczem przez ścianę.

Tylko potem to wyjście i wcelowanie się prosto w przeciwnika... (też trochę dziwne)

Wcelowanie się jest efektem błędnego ustawienia celownika, a wyraźnie widać, że celownik ustawiam wcześniej na ścianie schodków i później bez ruszania celownikiem wychodzę strefą AD (źle).

Miałem te rundy ponagrywać, ale już samo pisanie i oglądanie zajmuje za dużo czasu po południu.

Edytowane przez kawazcytryna
  • Lubię 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po kilkukrotnym przejrzeniu załączonych demek, ja osobiście nie mogę jednoznaczne stwierdzić czy gracz używa wspomagaczy.

Z jednej strony kilkusekundowe (wyrwane z kontekstu) demka, załączone przez @Rithorax uprawdopodabniają możliwość stosowania niedozwolonych programów. Z drugiej strony, po przejrzeniu dłuższych urywków, zaczynają nasuwać się wątpliwości, co do zasadności wcześniejszych założeń. Jeżeli wskazane przez @kawazcytryna konto, jest w rzeczywistości jego kontem, to wątpliwości stają się coraz większe.  Dodatkowo, jeśli założyć, że dokumenty dotyczące VAC bana są prawdziwe, to patrząc na całokształt przedstawionych tutaj dowodów, a w szczególności na podstawie załączonych demek, ciężko jest uznać, że gracz oszukuje.

Moim zdaniem w takim wypadku  warto by pomyśleć nad rozwiązaniem systemowym polegającym na wpisywaniu takich graczy na listę "ulubionych", którzy byliby sprawdzani nijako z urzędu. Oczywiście dostęp do tej listy mieliby administratorzy, którzy mogliby poświęcić chwilkę na sprawdzenie takiego gracza, jeśli pojawiłby się na serwerze. Jeśli gracz oszukuje, to prędzej czy później da się to wykryć i pożegna się z serwerami. Jeśli gra uczciwie to będzie grał dalej. Można też od razu wylać dziecko z kąpielą, ale czy będzie to uczciwe?

Rekapitulując, na chwilę obecną, przedstawione tu dowody, według mnie nie są wystarczające, ażeby jednoznacznie stwierdzić, że gracz używa niedozwolonego oprogramowania, choć mogą sugerować ich używanie. Jednakże, zgodnie z zasadą, że każdą wątpliwość winno się rozpatrywać na korzyść podejrzewanego ... nijako zmuszony jestem wyrazić opinię, że gracz gra uczciwie. 

• Lubię 1
  • Dziękuję 1

* Informuję, iż na tym Forum nie jestem osobą decyzyjną, wobec powyższego  moje wypowiedzi nie mogą być odbierane jako stanowisko administracji, ewentualne pytania zostały zadane jedynie w celu zaspokojenia mojej ciekawości, jednakże nie mogę zagwarantować, że Twoje odpowiedzi, bądź też ich brak, nie zostaną uwzględnione i wykorzystane przez osoby funkcyjne, podczas podejmowania  ważnych dla Ciebie decyzji.

bauhaus-napis.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na tą chwilę za mało dowodów świadczących o 100% WH.

Jedna akcja nie może z góry zakładać oszustwa. W końcu ta gra i tak jest strasznie losowa, wiec granica jest elastyczna.

Bana zdejmuję, ale pamiętaj że administratorzy są w gotowości, by ewentualnie dopatrzeć się czegoś nowego:)

No i dziękuję za udział w ankiecie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE.

W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, w PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a.

Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.