STOMPADREe

[Podanie na administratora] STOMPADREe

[Podanie na administratora] STOMPADREe  

11 użytkowników zagłosowało

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy popierasz wniosek @STOMPADREe?

• Tak
      1
    • Nie
      10

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
  • Nick:
    STOMPADRE
  • Moje SteamID:
    1:178200529
  • Doświadczenie:
    Dobre, byłem adminem na 13dzielnicy.
  • Serwer:
    CSGO ARENA
  • Czas spędzony na serwerach:
    mam 43 h zaraz wbite 50 bedzie ;)
  • Czas spędzony na forum:
    Mały
  • Składki:
    Nie będę pomagać w opłacaniu serwerów.
  • Status VAC:
    Posiadam VAC bana/bany na tym lub poprzednim koncie Steam.
  • Facebook/Steam:
    Polubiłem stronę na Facebook'u.
  • Dlaczego ja:
    Gram juz dosyc dlugo na serwerze, i widze że adminów prawie nie ma , długo tutaj przesiaduje i jestem dostepny codziennie. Na serwerze jest często bardzo duzo osób , które powinny zostać zmutowane lecz nie ma admina ;/ , tak samo cheaterzy. Jak mówilem na serwie jestem codziennie wiec będe ogarniac sytuacje ;) Wspominając o wieku w tym roku 17 ;) Vac Bana Posiadam na bardzo starym koncie jakeis 3 lata temu , Na serwerze nie gralem na cheatach. Posiadam top1 na serwerze arenki. I co ważne, jestem rozpoznawalny. 
  • Deklaracja:
    Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.
Edytowane przez STOMPADREe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Mogłem, aczkolwiek widzę że na serwerze potrzebny jest admin. Z cierpliwością u mnie jest  bardzo dobrze ;)

Edytowane przez STOMPADREe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 minut temu, STOMPADREe napisał:

Z cierpliwością u mnie jest  bardzo dobrze

Udowodniłem Ci, że nie.

Admina nie dostaniesz w przeciągu 7 godzin więc mogłeś je dograć.

Na forum nawet się nie przywitałeś.

Na czacie ZERO.

Zawartość 3, a jesteś na forum od 8 kwietnia...serio chcesz dołączyć i być naszym kumplem?

Zadaj sobie proste pytanie: Po co ja tu jestem?

Następnie pomyśl jak to osiągnąć.

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie spełniasz podstawowych wymagań, aby w ogóle ubiegać się o posadę administratora. 

Nie masz rozegranych 50 godzin, a tłumaczenie że brakuje Ci jeszcze kilka jest moim zdaniem słabe, żeby nie określić tego mianem - głupie. 

Dodatkowo, konto na forum założone niecały tydzień temu, postów brak (tych w podaniu nie liczę) - aktywność zerowa. 

Nie budzisz mojego zaufania, także jestem na NIE.

• Lubię 2

• CPU: Intel i9-7980XE • MOTHERBOARD: Asus x299 Rampage VI EXTREME • GPU: Titan Xp • RAM: 128 GB Trident Z RGB G.Skill • STORAGE: 2x Seagate IronWolf 10TB, 2x Samsung 850 Evo 1TB • OS: Microsoft Windows 10 Professional 64-bit  

signature.php?steamid=76561198205937624

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, STOMPADREe napisał:

Gram juz dosyc dlugo na serwerze

długo tutaj przesiaduje i jestem dostepny codziennie.

Jak mówilem na serwie jestem codziennie

Posiadam top1 na serwerze arenki. I co ważne, jestem rozpoznawalny. 

Czy zauważyłeś przyjacielu kolorowy, że  coś jest nie tak w Twoim podaniu?;)

To co wyżej zacytowałem, to jest wszystko co napisałeś o sobie. Czy uważasz, że na podstawie takiego podania mielibyśmy Cię wybrać byś do nas dołączył ?

"Przesiadujesz codziennie, siedzisz codziennie, grasz dosyć długo, jesteś rozpoznawalny" A masz zaledwie 43godziny przegrane u nas na serwerze.

W twoim podaniu jedynie co jest dobrze napisane to deklaracja, że się zapoznałeś z regulaminem, ewidentnie "zerżnięta" ponieważ nawet tam nie zajrzałeś.

Powiedz mi jeszcze czemu już nie jesteś administratorem na 

13dzielnicy.

Albo nie odpowiadaj, skoro tak napisałeś tam podanie i Cię przyjęli więc nie ma o czym gadać. Zapewne miałeś 13 lat gdy pełniłeś tam funkcje?

Oczywiście że NIE.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejny przykład osoby która nie zadała sobie trudu nawet, aby przejrzeć podania które zostały zaakceptowane bo zapewne to wyglądało by inaczej - tak sądzę xD

PODANIE -> SŁABE !!!

2 godziny temu, STOMPADREe napisał:

aczkolwiek widzę że na serwerze potrzebny jest admin

Nie do końca jestem przekonany czy aby kwestia nie przebywania na serwerze admina jest na tyle kluczowa abyś ubiegał się o tą posadę :)

Napisz proszę skąd takie przemyślenia masz, bo o ile dobrze pamiętam to jeżeli coś się na arenach czy na innych serwerach dzieje, funkcja !report, !votemute, !voteban działają poprawnie i dużo graczy z nich korzysta - zasadnie czy też nie. 

Reasumując.

Nie znamy Cię kompletnie, Top1 na Arenkach to argument za przyjęciem Cię który po prostu tak do mnie przemówił że normalnie postanowiłem od razu być na TAK  (jakby co to sarkazm :)), a no i jeszcze oczywiście ta Twoja rozpoznawalność że aż jak wchodzę na serwer to od razu szukam czy nie grasz :o taka nasza latarnia arenkowa która roztacza swoje światło na wszystkich. Do tego to forum... i brak minimalnej chociaż ilości godzin na serwerach... Serio nie mogłeś zaczekać tych 7 godzin jeszcze ? To aż tak istotna kwestia żebyś dostał admina rozumiem że ten wymóg postanowiłeś ominąć myśląc że Ciebie nie dotyczy ? Apokalipsa nastąpi przed tymi 7 godzinami i tylko ty możesz temu zapobiec ? Cierpliwość to nie jest widać cecha dzisiejszej młodzieży i jak @Dop3 Ci napisał właśnie pokazałeś że jednak Twoją cechą również nie jest. 

Popraw się. Daj się poznać. Uczęszczaj w życiu społeczności. Wtedy - może ale to może spróbuj napisać ponownie podanie. 

Na ten moment jestem na NIE

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jak wyjaśnili Ci wyżej, nie zapoznałeś się z zasadami rekrutacji.

Wróć, gdy będziesz spełniał warunki.

• Lubię 1

signature.php?steamid=76561198324542902

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoje podanie zostało rozpatrzone NEGATYWNIE.

Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.

Więcej informacji znajdziesz poniżej.

Spoiler

Możliwe powody to np.:

• niespełnienie wymagań
  • niska liczba przegranych godzin na serwerze lub Steamie
  • prywatny profil Steam
  • brak zainteresowania ze strony gracza
  • brak poparcia lub przewaga negatywnych opinii
  • wcześniejsze bany lub blokady VAC

Kolejne podanie możesz złożyć najwcześniej za miesiąc.

signature.php?steamid=76561198324542902

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.