[Prośba o odbanowanie] zerko  

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy popierasz wniosek @zerko?

• Tak
      0
    • Nie
      0

Rekomendowane odpowiedzi

• Kiedy dostałem bana?
    15.04.2019
  • Rodzaj bana:
    BAN
  • Powód bana:
    bez podstawny
  • Na jaki okres czasu dostałem bana:
    do 24 godzin
  • Moje SteamID:
    1:476798841
  • Opis zdarzenia:
    Wchodze na serwer mirage uwujka , po pistoletówce 1:0 dla nas ja 0 killi 1 asysta dostaje bana.
  • Dlaczego powinienem zostać odbanowany:
    ban nie wiem nawet za co , dopiero wbiłem na serwer 0 cheatów :D Fraga nawet nie zrobiłem .Przepraszam , bana dostałem na 12 miesięcy nie na 24 godz mój błąd :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=1%3A476798841&p=banlist

Otrzymałeś tego bana ponieważ próbowałeś ominąć aktywnego bana otrzymanego na innym koncie.

Podaj swoje konta steam. Te z Vac też! 

Największa złośliwość jaką można wyrządzić idiocie to nie przerywać. Podczas kiedy on się produkuje, należy wziąć do ręki popcorn, i rozkoszować widokiem tego jak sam się pogrąża.

signature.php?steamid=76561198341045152&

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moje konto zostało ukradzione , po czym odzyskałem konto z vackiem , tutaj podaje moje konto skradzione:https://steamcommunity.com/profiles/76561198795599612

To moje teraźniejsze konto https://steamcommunity.com/id/dawsdawdsaw/

Miałem smurfa z rok temu , ale nie grałem na nim nawet na serwerach społecznościowych tylko mmy. Nie mogłem się na niego zalogować :/

to wszystkie moje konta 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy posiadasz jakieś dowody na to że konto zostało skradzione? Jeśli je odzyskałeś to myślę że rozmowę z supportem steam nie będzie problemu znaleźć. W takim wypadku poproszę screeny z tej rozmowy z załączonymi datami. Wtedy pomyślimy co da się z tym zrobić. 

Największa złośliwość jaką można wyrządzić idiocie to nie przerywać. Podczas kiedy on się produkuje, należy wziąć do ręki popcorn, i rozkoszować widokiem tego jak sam się pogrąża.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma problemu , zaraz znajde screeny jakieś

Eh no niestety jednak unbana raczej nie dostane bo wiadomości powyżej 30 dni w spamie są usuwane , a bana mam ponad 60 dni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Możesz w takim razie do nich ponownie napisać i poprosić o potwierdzenie że takie zajście miało miejsce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE.

Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.

Więcej informacji znajdziesz poniżej.

Spoiler

Możliwe powody to np.:

• brak skruchy
  • brak przesłanek do odbanowania
  • obrażanie
  • podanie nieprawdziwych informacji
  • ban za cheat'y

Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.