BigSmoke

[Prośba o odbanowanie] BigSmoke

[Prośba o odbanowanie] BigSmoke  

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy popierasz wniosek @BigSmoke?

• Tak
      0
    • Nie
      0

Rekomendowane odpowiedzi

• Kiedy dostałem bana?
    01.02.2019
  • Rodzaj bana:
    BAN
  • Powód bana:
    bypassing bans (cheaty na drugim koncie)
  • Na jaki okres czasu dostałem bana:
    permanent
  • Moje SteamID:
    0:204515005
  • Opis zdarzenia:
    Kilka dni przed banem pokazywałem koledze jak wstrzyknąć cheaty do cs:go itp i jak mu pokazałem postanowił przetestować co polegało na graniu na pierwszym serwerze jaki zobaczył do czasu otrzymania bana i w pewnym momencie wszedł chyba na arenę i dostał bana, a na serwer na którym grałem FFA wbiłem dopiero kilka dni po tym zdarzeniu i zostałem zbanowany przez konsolkę 1) Co skłoniło Cię do używania cheatów? Chciałem pokazać koledzę jak je wstrzyknąć do csa i niestety zgodziłem się na to aby je przetestował na różnych serwerach co poskutkowało wejściem chyba na arenę i szybkim banie 2) Jakich cheatów używałeś? (nazwa, wersja, link) Dokładnie niepamiętam ale prawdopodobnie był to osiris https://www.cshacked.pl/osiris-12052019-t139087/ (aktualna wersja) 3) Co możesz zrobić dla społeczności w ramach zadośćuczynienia za Twoje krzywdzące zachowanie? Napewno nie pozwole mu więcej u siebie testować cheatów bo skutkuje to banem na lepszych serwerach do cs:go
  • Dlaczego powinienem zostać odbanowany:
    Lubiałem czasami grać na FFA ze względu na według mnie dobry poziom graczy co skutkowało że grało się coraz lepiej i ogólnie panowała dobra atmosfera którą ciężko znaleźć na innych serwerach go
  • Haha 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=0%3A204515005&p=banlist

Powiem szczerze, że bajki typu testowałem/pokazywałem koledze mnie rozpierdala.

Jeśli dostałeś bana to dostałeś na wszystkich serwerach.

Masz inne konta ? jak tak to podaj 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zakwalifikowałeś się do Programu Drugiej Szansy. Twój ban został warunkowo anulowany po 3 miesiącach. Możesz wrócić go gry. Jeśli będziesz oszukiwać w przyszłości, Twoja kara nie zostanie skrócona.

signature.php?steamid=76561198033487452&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE.

W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, w PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a.

Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.

signature.php?steamid=76561198033487452&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.