MYFREND

[Podanie na administratora] MYFREND

[Podanie na administratora] MYFREND  

11 użytkowników zagłosowało

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy popierasz wniosek @MYFREND?

• Tak
      0
    • Nie
      11

Rekomendowane odpowiedzi

• Nick:
    vodka uwujka.pl
  • Moje SteamID:
    1:47642838
  • Doświadczenie:
    codzienna gra na serwerze
  • Serwer:
    CSGO AWP
  • Czas spędzony na serwerach:
    63h
  • Czas spędzony na forum:
    28min
  • Składki:
    Nie będę pomagać w opłacaniu serwerów.
  • Status VAC:
    Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam.
  • Facebook/Steam:
    Dołączyłem do grupy Steam.
  • Dlaczego ja:
    bardzo duzo gram na serverze AWP i dość rzadko widuję tam administrację, duzo rzadziej niz cheaterow ;)
  • Deklaracja:
    Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
29 minut temu, MYFREND napisał:

bardzo duzo gram na serverze AWP i dość rzadko widuję tam administrację, duzo rzadziej niz cheaterow

Co Ty za głupoty piszesz ? Admin na serwerze jest codziennie o różnych porach...

30 minut temu, MYFREND napisał:

Nie będę pomagać w opłacaniu serwerów.

minus

30 minut temu, MYFREND napisał:

63h

po tak krótkim czasie piszesz j.w. że admina nie ma praktycznie na serwerze... cmon...

SB też ciekawy. NIE.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

@MYFREND; Wszedłeś ma forum, które istnieje od co najmniej 8 lat, napisałeś jeden post i od razu chciałbyś zostać administratorem (bardzo odważne i ryzykowne zarazem).

Nie przywitałeś się, nie napisałeś nic o sobie, jesteś tu kompletnie nieznaną osobą.  Zdaję sobie sprawę, że wódka (vodka) jest  bardzo znana i nie trzeba jej reklamować, ale póki co nikt nie kojarzy jej z Twoim nickiem. Niestety na swoją rozpoznawalność musisz sam zapracować, nie pomoże Ci tutaj nawet bardzo znana nazwa wysokoprocentowego trunku.

Ponadto z Twojego podania wynika w zasadzie tylko tyle, że codziennie grasz na serwerze. Powiedz chociaż od kiedy mamy liczyć te codzienne granie ? od 10 lat? od roku? od wczoraj? :)

Sourceban jednoznacznie wskazuje, że jak na razie to obrażałeś innych współgraczy. Moim zdaniem, to na chwilę obecną, jesteś ciut bliżej do otrzymania bana permanentnego, niż do uzyskania uprawnień administratora. Jednakże jeśli się postarasz i naprawdę będziesz chciał zostać adminem, to na pewno znajdziesz jakiś sposób ażeby to urzeczywistnić.  Na początek sugeruję przeczytać przedmiotową stronę.

Powodzenia.

Edytowane przez PR0M1L

* Informuję, iż na tym Forum nie jestem osobą decyzyjną, wobec powyższego  moje wypowiedzi nie mogą być odbierane jako stanowisko administracji, ewentualne pytania zostały zadane jedynie w celu zaspokojenia mojej ciekawości, jednakże nie mogę zagwarantować, że Twoje odpowiedzi, bądź też ich brak, nie zostaną uwzględnione i wykorzystane przez osoby funkcyjne, podczas podejmowania  ważnych dla Ciebie decyzji.

bauhaus-napis.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na ten moment masz 8 comm banów, może przynajmniej przy następnym podaniu ta ilość będzie bez zmian. 

Tymczasem na NIE, ale skoro jesteś już na forum to zacznij się udzielać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podanie bardzo słabe , nie ma nic za co byś mógł dostać plusa . Do tego ten sourcban ... 

Zdecydowane NIE !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoje podanie zostało rozpatrzone NEGATYWNIE.

Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.

Więcej informacji znajdziesz poniżej.

Spoiler

Możliwe powody to np.:

• niespełnienie wymagań
  • niska liczba przegranych godzin na serwerze lub Steamie
  • prywatny profil Steam
  • brak zainteresowania ze strony gracza
  • brak poparcia lub przewaga negatywnych opinii
  • wcześniejsze bany lub blokady VAC

Kolejne podanie możesz złożyć najwcześniej za miesiąc.

signature.php?steamid=76561198324542902

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.