[Podanie na administratora] tom9k  

8 użytkowników zagłosowało

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy popierasz wniosek @tom9k?

• Tak
      0
    • Nie
      8

Rekomendowane odpowiedzi

• Nick:
    ✪ tom9k
  • Moje SteamID:
    0:55949517
  • Doświadczenie:
    W grze CS:GO posiadam około 2600 rozegranych godzin.
  • Serwer:
    CSGO DD2
  • Czas spędzony na serwerach:
    65 godzin
  • Czas spędzony na forum:
    Dopiero zacząłem przygodę z forum, także mój czas na nim wynosi około 5 minut
  • Składki:
    Nie będę pomagać w opłacaniu serwerów.
  • Status VAC:
    Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam.
  • Facebook/Steam:
    Dołączyłem do grupy Steam.
  • Dlaczego ja:
    Odkąd znalazłem serwis społecznościowy uwujka.pl gram tylko na nim. Administratorzy serwera to bardzo porządni ludzie. Gra na tym serwerze sprawia mi naprawdę wielką przyjemność, a staram się znaleźć trochę czasu każdego dnia, by zagrać właśnie na nim. Jako, że nie zamierzam rezygnować z gry w CS:GO, tym bardziej nie mam zamiaru zmieniać serwera uwujka.pl na inny, także myślę, iż dam radę wesprzeć administrację w ich obowiązkach.
  • Deklaracja:
    Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dopiero co założyłeś konto na forum, praktycznie Cię nie znamy... Daj się poznać, przywitaj się w odpowiednim do tego temacie

Jak narazie jestem na NIE.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Popraw aktywność na forum oraz rozważ opłacanie składek. Reszta ok, w sb trochę jest. Spróbuj za miesiąc narazie na NIE.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@tom9k; Twoje podanie zbiegło się z podaniem innego kandydata, w którym przed chwilą się wypowiadałem. Ogólnie rzecz ujmując daliście się poznać w takim samym stopniu, wobec powyższego pozostaje mi jedynie CTRL-C, CTRL-V, plus drobne modyfikacje.

Wszedłeś ma forum, które istnieje od co najmniej 8 lat, napisałeś jeden post i od razu chciałbyś zostać administratorem (bardzo odważne i ryzykowne zarazem).

Nie przywitałeś się, nie napisałeś nic konkretnego o sobie, jesteś tu kompletnie nieznaną osobą. Niestety na swoją rozpoznawalność musisz sam zapracować, dać się poznać z dobrej strony, gdyż jest to warunek konieczny, ażeby sprawować funkcję o którą się ubiegasz.

Zarejestrowałeś się 4 dni temu i od razu chciałbyś admina?

Między innymi napisałeś, że 

Godzinę temu, tom9k napisał:

[...] Administratorzy serwera to bardzo porządni ludzie. [...]

a sam nie dałeś nikomu szansy siebie poznać, więc nikt nie wie czy i Ty jesteś porządny. :)

Jeśli się postarasz i naprawdę będziesz chciał zostać adminem, to na pewno znajdziesz jakiś sposób, ażeby przekonać do siebie osoby decyzyjne i urzeczywistnić swoje plany.  Na początek sugeruję przeczytać przedmiotową stronę.

Powodzenia.

* Informuję, iż na tym Forum nie jestem osobą decyzyjną, wobec powyższego  moje wypowiedzi nie mogą być odbierane jako stanowisko administracji, ewentualne pytania zostały zadane jedynie w celu zaspokojenia mojej ciekawości, jednakże nie mogę zagwarantować, że Twoje odpowiedzi, bądź też ich brak, nie zostaną uwzględnione i wykorzystane przez osoby funkcyjne, podczas podejmowania  ważnych dla Ciebie decyzji.

bauhaus-napis.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć,

Konto na forum pod Podanie -

Czas w grze ok, ale z DD2 nie bardzo cię kojarzę 

składki -

Pograj trochę popraw czasy 

Na tą chwile jestem na NIE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoje podanie zostało rozpatrzone NEGATYWNIE.

Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.

Więcej informacji znajdziesz poniżej.

Spoiler

Możliwe powody to np.:

• niespełnienie wymagań
  • niska liczba przegranych godzin na serwerze lub Steamie
  • prywatny profil Steam
  • brak zainteresowania ze strony gracza
  • brak poparcia lub przewaga negatywnych opinii
  • wcześniejsze bany lub blokady VAC

Kolejne podanie możesz złożyć najwcześniej za miesiąc.

signature.php?steamid=76561198324542902

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.