XDeMoNoX6

[Podanie na administratora] XDeMoNoX6

[Podanie na administratora] XDeMoNoX6  

3 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy popierasz wniosek @XDeMoNoX6?

• Tak
      0
    • Nie
      3

• Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta zostanie zamknięta 22.05.2019 o 13:47

Rekomendowane odpowiedzi

• Nick:
    XDeMoNoX6
  • Moje SteamID:
    0:184165808
  • Doświadczenie:
    1050 h w csgo, nie bylem nigdy administratorem w społecznośći csgo. Na serwerze uwujka spedzam wolny czas
  • Serwer:
    CSGO ARENA
  • Czas spędzony na serwerach:
    94 godziny
  • Czas spędzony na forum:
    ONLINE 4m 27s
  • Składki:
    Nie będę pomagać w opłacaniu serwerów.
  • Status VAC:
    Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam.
  • Facebook/Steam:
    Dołączyłem do grupy Steam.
  • Dlaczego ja:
    Aktualnie w CS:GO mam 1050 godzin, nie grałem w innego csa ale mam parotysięczne doświadczenie z innymi fpsami. Na serwerze spędzam czas z przyjemnością. Piszę dlatego, że dostałem zaproszenie do zostania adminem na czacie w grze, dlatego nie widzę powodu abym płacił skoro to wy mnie zapraszacie, a zgodziłem się dlatego, że chce spróbować czegoś nowego poza tylko graniem u was. Mam spokojny charakter, nie jestem wybuchowy ani agresywny, ponad to ciężko jest mnie wyprowadzić z równowagi, nie wdaje się w nie potrzebne dyskusje.
  • Deklaracja:
    Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"Nadużywanie mikrofonu - gadanie głupot" cos takiego nigdy nie mialo miejsca bo nie używam mikrofonu
"Obrażanie graczy / adminów" - tego bana dostaje z automatu pisząc "gowno"  albo "smiec" bez polskich znakow

"[SOS] Insulting players (code 0413): zara wszyscy beda dawac rtv bo ten mirage to gowno" "[SOS] Insulting players (code 0413): ale gowno maoa"  nie wiem co jest w tym złego moze wyrażenie mojej opinii o mapie, albo wiedza ze ludzie zara beda plakac bo wybieraja ta mape.

"[SOS] Insulting players (code 0413): smieciu / recydywa (D)" wypowiedziane do gracza, ktory cheatowł i go nie bylo juz na serwie.

moje "gowno" i "smiec" jest napewno mniej wulgarne niz "kur*a" czy "wypier*alaj"

Takie wpisy do sourcebana dostaje z automatu za napisanie mało wulgarnych słów.

• Kupa 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
19 minut temu, XDeMoNoX6 napisał:

mało wulgarnych słów

To już widzę że sobie stopniujesz które są bardziej wulgarne, które mniej. 

Gowno i śmieć? A na co to "gowno" oraz "śmieć" było kierowane? Albo raczej do kogo. 

Radzę zapoznać się z regulaminem. W Twoim sb widać jakikolwiek brak szacunku do drugiego gracza. Powiem tak to Ty składasz podanie na admina więc musisz się liczyć, że zostaniesz prześwietlony pod każdym kątem. Wyzywasz kogoś i Twoim usprawiedliwieniem nie może być to, że to było kierowane do czitera. Bany dostajesz z automatu? To może niech kazdy sobie od gowien wyzywa i będzie bezkarny. 

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że jeszcze próbujesz te kary marnie tłumaczyć.  O "szmacie" już tutaj nie wspomniałeś, ale może to i dobrze.

Jak na moje już tym kłamstwem na początku jesteś spalony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja się o to tak nie staram to wy mi wysyłacie na czasie w grze komunikaty ze potrzebujecie admina. A wracając do tych "wulgaryzmów" to lepiej weźcie się za prześwietlanie czatu głosowego bo moja "szmata" jest bez porównania do tego co można tam usłyszeć.

15 minut temu, Jula napisał:

Bany dostajesz z automatu? To może niech kazdy sobie od gowien wyzywa i będzie bezkarny. 

Tak właśnie jest na czacie głosowym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, XDeMoNoX6 napisał:

Tak właśnie jest na czacie głosowym

Po to jest dział skarg by zgłaszać takie rzeczy, a nie się zasłaniać innymi

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale przecież przeklinać można ale obrażać już nie mordeczko :D

3 minuty temu, XDeMoNoX6 napisał:

A wracając do tych "wulgaryzmów" to lepiej weźcie się za prześwietlanie czatu głosowego bo moja "szmata" jest bez porównania do tego co można tam usłyszeć.

Na pewno Twoje cenne uwagi nam pomogą, dziękujemy :D

4 minuty temu, XDeMoNoX6 napisał:

Ja się o to tak nie staram to wy mi wysyłacie na czasie w grze komunikaty ze potrzebujecie admina

Dostałeś reklamę bo spełniasz wymogi dotyczące aktywności na serwerze, ale jak to z reklamą nie musisz z niej korzystać.

Skoro już skorzystałeś to przynajmniej nie okłamuj w podaniu.

Skoro Ci nie zależy, Twoje kłamstwa są zbyteczne bo nie podniosły Twojej wartości a wręcz ją obniżyły.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Masz już trzy recydywy na swoim koncie. Ta ostatnia jest bardzo świeża (skończyła się 2019/05/08).

Uważasz, że są one za nic? Masz niesamowicie bogatą historię w SB z niczego? 

Druga sprawa...

Kompletnie nie widzisz w sobie winy, patrzysz na innych i wytykasz im błędy, ale Ty sam o sobie uważasz, że kary, które zostały na Ciebie nałożone są z błahych powodów. 

8 minut temu, XDeMoNoX6 napisał:

A wracając do tych "wulgaryzmów" to lepiej weźcie się za prześwietlanie czatu głosowego

Sprawdź sobie listę uciszeń w SB, to wtedy pogadamy. Na tę chwilę nie mamy o czym, bo szkoda czasu na bezpodstawne zarzuty (zarzucasz nam bierność wobec osób łamiących regulamin).

Gdyby jednym z punktów było pochwalenie się osiągnięciami, to bez wątpienia mógłbyś podać właśnie swoje konto w SB. Gratuluję.

• CPU: Intel i9-7980XE • MOTHERBOARD: Asus x299 Rampage VI EXTREME • GPU: Titan Xp • RAM: 128 GB Trident Z RGB G.Skill • STORAGE: 2x Seagate IronWolf 10TB, 2x Samsung 850 Evo 1TB • OS: Microsoft Windows 10 Professional 64-bit  

signature.php?steamid=76561198205937624

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

14 minut temu, Jula napisał:
16 minut temu, XDeMoNoX6 napisał:

Tak właśnie jest na czacie głosowym

Po to jest dział skarg by zgłaszać takie rzeczy, a nie się zasłaniać innymi

Napewno każdemu chce sie wchodzic na przeglądarke, zalogować sie, wyszukac odpowiednia sekcje i zacząć skarżyć.

9 minut temu, MrRicio napisał:

(zarzucasz nam bierność wobec osób łamiących regulamin)

nie robię tego bez żadnych podstaw... wiem jak jest.

Tak jak napisałem nie wdaje się w nie potrzebne dyskusje. Do zamknięcia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć,

Nie wdajesz się w dyskusje, a z mojej perspektywy wygląda to całkowicie inaczej :)

Jestem na NIE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I po co sie dołączasz do dyskusji prosiłem o głos młodszego administratora? NIE. Napisałem do zamknięcia. A do dyskusji zostałem sprowokowany i sam do mniej dołączyłeś.

• Haha 1
  • Kupa 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 minuty temu, XDeMoNoX6 napisał:

I po co sie dołączasz do dyskusji prosiłem o głos młodszego administratora? NIE. Napisałem do zamknięcia.

A cóż to ma kurwa znaczyć? Rozkazujesz nam?

• Lubię 2
  • Haha 1

signature.php?steamid=76561198033487452&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisałem do zamknięcia bo miałem juz więcej nie odpisywać, a co sam ze sobąbedziesz pisac?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, XDeMoNoX6 napisał:

Napisałem do zamknięcia bo miałem juz więcej nie odpisywać, a co sam ze sobąbedziesz pisac?

No to spokojnie i cichutko oczekuj zamknięcia bo dalszymi wypowiedziami w tym tonie się pogrążysz bardziej. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To było pytanie retoryczne. Odwołujac sie od moich poprzednich słow nie biore udziału w dyskusji. Do widzenia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@XDeMoNoX6 składasz podanie a potem masz pretensję że ktoś się wypowiada w temacie...

Twoje nastawienie które jest troszkę dziwne delikatnie to ujmując pozostawia wiele do życzenia. 

Zbieraj wiaderko, grabki i łopatkę i wybierz się do piaskownicy z kolegami bo chyba nie przywykłeś do konstruktywnej dyskusji...

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Składasz podanie, a nie jesteś w stanie znieść krytyki.

Dodatkowo zaprzeczasz wszystkiemu czemu napisałeś w podaniu.

Proponuję najpierw wydorośleć i spróbować za jakieś 2 może 3 lata 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sorry, ale jestem na nie : o
Kolega już w samym składaniu Podania na Admina nie daje sobie rady z Emocjami i Panowaniem nad sobą daje się jak sam stwierdził „Sprowokowany” w Grze cię bardzo szybko sprowokują do Kłótni czy Wyzwisk W Połączeniu z słabymi nerwami nie by to się dobrze laczylo.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Waszą krytykę przyjąłem z pokora.

7 godzin temu, RockyQQ napisał:

Grze cię bardzo szybko sprowokują do Kłótni czy Wyzwisk W Połączeniu z słabymi nerwami nie by to się dobrze laczylo.  

NIGDY nie brałem udziału w jakiejkolwiek kłótni czy wyzywaniu, jednorazowe słowo nie swiadczy o moich słabych narwach jak ktoś sobie dopowiedział. Nie wiem tez po co to ciągniecie jak werdykt jest wszystkim znany. Złożyłem podanie do dostałem komunikat na czasie od was, chciałem spróbować czegoś nowego (napisałem do na samym początku). 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 minut temu, XDeMoNoX6 napisał:

jednorazowe słowo

Rzeczywiście jednorazowe...

Cytat

[SOS] Insulting players (code 0413): poyebane gowno

[SOS] Insulting players (code 0413): smieciu

[SOS] Insulting players (code 0413): wszla szmata

[SOS] Insulting players (code 0413): smiec (v2)

Do tego dochodzą kary nałożone przez administratorów z dn.:

Cytat

2019/04/24 -> Obrażanie graczy / adminów

2019/04/24 -> Nadużywanie mikrofonu - gadanie głupot

21 godzin temu, XDeMoNoX6 napisał:

A wracając do tych "wulgaryzmów" to lepiej weźcie się za prześwietlanie czatu głosowego bo moja "szmata" jest bez porównania do tego co można tam usłyszeć.

To wg Ciebie jest oznaka pokory, o której napisałeś powyżej? 

Czekam tylko na to jak napiszesz nam, że jesteś pełnym pokory i wrażliwości na ludzką krzywdę chłopakiem. (Połowę tego zdania już zrealizowałeś, czas na drugą).

• CPU: Intel i9-7980XE • MOTHERBOARD: Asus x299 Rampage VI EXTREME • GPU: Titan Xp • RAM: 128 GB Trident Z RGB G.Skill • STORAGE: 2x Seagate IronWolf 10TB, 2x Samsung 850 Evo 1TB • OS: Microsoft Windows 10 Professional 64-bit  

signature.php?steamid=76561198205937624

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
15 minut temu, MrRicio napisał:

To wg Ciebie jest oznaka pokory, o której napisałeś powyżej? 

Czekam tylko na to jak napiszesz nam, że jesteś pełnym pokory i wrażliwości na ludzką krzywdę chłopakiem. (Połowę tego zdania już zrealizowałeś, czas na drugą).

Ja nie wiem po co dalej chłopaka ciagniecie za jezyk skoro widać, że nie chce prowadzić dyskusji. Riczi o ile się nie mylę pod Twoim podaniem też była duża dyskusja która Ci się zbytnio nie podobała. Tak samo było z moim.

Więc skoro nie chce dalej uczestniczyć w dyskusji pod swoim podaniem oraz nie jest już zainteresowany posada admina to nie rozumiem po co to ciągnąć.  Jak dla mnie temat jest do zamknięcia bo i tak nic wiecej się z tego nie uzyska.

Edit. A jego przewinienia z sb były już omawiane wyzej.

Edytowane przez Jula
  • Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 15.05.2019 o 15:47, XDeMoNoX6 napisał:

[...] Piszę dlatego, że dostałem zaproszenie do zostania adminem na czacie w grze, dlatego nie widzę powodu abym płacił skoro to wy mnie zapraszacie, a zgodziłem się dlatego, że chce spróbować czegoś nowego poza tylko graniem u was. [...]

@XDeMoNoX6, wczoraj w katalogu spam znalazłem maila z banku, w którym zachęcano mnie ażebym wziął kredyt. Odpisałem im, że skoro mnie proszą i zapraszają do banku, to nie widzę potrzeby abym za to płacił, ale kredyt chętnie wezmę, bo chcę spróbować czegoś nowego poza wydawaniem SWOICH ciężko zarobionych pieniędzy.  Wyobraź sobie, że negatywnie rozpatrzyli moją prośbę.

Jak widzisz mam podobne doświadczenia, wobec powyższego w zupełności Cię rozumiem i dziwię się wszystkim przedmówcom, którzy są niechętni wobec Twojej kandydatury. Najpierw sami zapraszają, a jak przyszło co do czego to tylko same komplikacje. Z chęcią Cię poprę i wytłumaczę wszystkim sceptykom co i jak, jednakże nie chciałbym popełnić faux pas, jak zrobił to administrator @Pisar,

21 godzin temu, XDeMoNoX6 napisał:

I po co sie dołączasz do dyskusji prosiłem o głos młodszego administratora? NIE. [...]

wobec powyższego nieśmiało zapytam ... czy mógłbym się dołączyć do dyskusji i prosić o głos ?

* Informuję, iż na tym Forum nie jestem osobą decyzyjną, wobec powyższego  moje wypowiedzi nie mogą być odbierane jako stanowisko administracji, ewentualne pytania zostały zadane jedynie w celu zaspokojenia mojej ciekawości, jednakże nie mogę zagwarantować, że Twoje odpowiedzi, bądź też ich brak, nie zostaną uwzględnione i wykorzystane przez osoby funkcyjne, podczas podejmowania  ważnych dla Ciebie decyzji.

bauhaus-napis.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wyczuwam nutkę sarkazmu (wyprowadź mnie z błędu jeśli się mylę)

• Haha 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoje podanie zostało rozpatrzone NEGATYWNIE.

Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.

Więcej informacji znajdziesz poniżej.

Spoiler

Możliwe powody to np.:

• niespełnienie wymagań
  • niska liczba przegranych godzin na serwerze lub Steamie
  • prywatny profil Steam
  • brak zainteresowania ze strony gracza
  • brak poparcia lub przewaga negatywnych opinii
  • wcześniejsze bany lub blokady VAC

Kolejne podanie możesz złożyć najwcześniej za miesiąc.

signature.php?steamid=76561198324542902

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.