Rekomendowane odpowiedzi

Spóźnione przywitanie, ale lepiej później niż wcale, a więc...

Siemanko! Z tej strony Perwersyjny.

Mam na imię Radosław i posiadam 24 lat. stary? może i tak, ale dla niektórych wciąż młody.

Ogólnie jestem człowiekiem kontrowersyjnym, ale zawsze szczerym mimo, że to jest zaleta, ale również wada

gdyż ludzie różnie odbierają szczerość, ale ona nie jest po to aby się przejmować ludźmi.. 

Moje zainteresowania, to DJka.

Gram u Was na Arenie na której przyjemnie mi się gra i postanowiłem po jakimś czasie napisać właśnie ten post aby jednak 

dać się poznać chociażby odrobinę! : ) 

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Zajmuje się również w tworzeniu serwerów TS3.  

Akurat te zajęcie bardzo lubię i z chęcią pomagam znajomym czy dla siebie stawiać serwer TeamSpeak3 

I adminowanie na TS3 mnie odpręża... 

Swego czasu również stawiałem forum serwerowe i serwery CS 1.6 gdy jeszcze era na CS:GO nie weszła... 

Myślę, że tyle wystarczy bo nie chce Wam tutaj pisać biografii i na pewno nie książki....

Więc Siemanko! Jeszcze raz... 

Perwersyjny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witamy u Nas ;)

Sprawdziłem Twojego Instagram'a i... Jestem przerażony haha :D No ale cóż, Twoje konto, Twoja sprawa ^_^

Przywitanie jak najbardziej pozytywne, no i rozpisałeś się :P

53 minuty temu, Perwersyjny napisał:

pisać biografii i na pewno nie książki

Eee tam, przesadzasz :D Nie jest to najdłuższe przywitanie haha xD

Do zobaczenia na ARENKACH ;)

• CPU: Intel i9-7980XE • MOTHERBOARD: Asus x299 Rampage VI EXTREME • GPU: Titan Xp • RAM: 128 GB Trident Z RGB G.Skill • STORAGE: 2x Seagate IronWolf 10TB, 2x Samsung 850 Evo 1TB • OS: Microsoft Windows 10 Professional 64-bit  

signature.php?steamid=76561198205937624

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć.

Miło Cię poznać.

Baw się dobrze ;)

signature.php?steamid=76561198324542902

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
22 godziny temu, MrRicio napisał:

Sprawdziłem Twojego Instagram'a i... Jestem przerażony haha :D No ale cóż, Twoje konto, Twoja sprawa

Przecież na tym instagramie nic takiego nie maxD:P

Zapraszam tez na mirka.

Miłej gry na serwerach uwujka :D

• Zmieszany 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Drogi użytkowniku!

W imieniu administracji uwujka.pl - Najlepszych Serwerów CS: GO witamy Cię w naszej społeczności!

Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas grając na naszych serwerach.

Od napisania Twojego tematu minęły ponad 24 godziny, dlatego został on ZAMKNIĘTY.

Największa złośliwość jaką można wyrządzić idiocie to nie przerywać. Podczas kiedy on się produkuje, należy wziąć do ręki popcorn, i rozkoszować widokiem tego jak sam się pogrąża.

signature.php?steamid=76561198341045152&

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.