Shirke

Straciłeś rangę? Tutaj możesz się zgłosić, a Ci ją przywrócimy.

Rekomendowane odpowiedzi

Z powodów technicznych z rangą serwerową czasami mogą pojawić się problemy:

• ranga została zresetowana
  • została przypisana inna ranga, niż posiadałeś

Za pierwszym razem zalecam zrobić reconnecta. W wielu przypadkach pomaga.

Jeżeli taka operacja nie zadziała to możesz przejść do dalszej części tego posta.

W tym temacie możesz zgłosić się po rangę, która została utracona.

Stosując się do podanego wzoru, należy zamieścić odpowiedź poniżej.

SteamID:
Utracona ranga:
Data/godzina:
Serwer:
Opis sytuacji:
Przyznana ranga:

Nie przywracamy rang, które zostały utracone poprzez słabszą grę. Naciąganie na wyższe rangi będzie karane.

• Lubię 3

W razie problemów pisz PW

signature.php?steamid=76561198112323998

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

SteamID: 0:31579165

Utracona ranga: Supreme

Data/godzina: 13.10.2019, około 12:30

Serwer: FFA

Opis sytuacji: Dzisiaj po południu postanowiłem chwile pograć w csa, więc na początek wszedłem na serwer z arenkami 1 vs 1. Zobaczyłem wtedy, że została mi przyznana ranga mg2, a w rzeczywistości moje elo to był supreme/global. Postanowiłem wtedy sprawdzić czy jest tak na innych serwerach, czyli w tym przypadku na ffa, gdzie gram. Okazało się, że jest to samo. Próbowałem reconnectować, odczekałem dłuższą chwilę, pograłem trochę(nawet wbiłem mge) ale to nie pomogło. I jeszcze w statystykach pokazuje teraz, że przy 136 godzinach gry mam 32 kille, a przed tym "restartem" miałem ich około 6 tysięcy, co też jest dziwne.

Przyznana ranga: MG2 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Mixi napisał:

SteamID: 0:31579165

Utracona ranga: Supreme

Data/godzina: 13.10.2019, około 12:30

Serwer: FFA

Opis sytuacji: Dzisiaj po południu postanowiłem chwile pograć w csa, więc na początek wszedłem na serwer z arenkami 1 vs 1. Zobaczyłem wtedy, że została mi przyznana ranga mg2, a w rzeczywistości moje elo to był supreme/global. Postanowiłem wtedy sprawdzić czy jest tak na innych serwerach, czyli w tym przypadku na ffa, gdzie gram. Okazało się, że jest to samo. Próbowałem reconnectować, odczekałem dłuższą chwilę, pograłem trochę(nawet wbiłem mge) ale to nie pomogło. I jeszcze w statystykach pokazuje teraz, że przy 136 godzinach gry mam 32 kille, a przed tym "restartem" miałem ich około 6 tysięcy, co też jest dziwne.

Przyznana ranga: MG2 

Wejdź na serwer, powinno już być poprawione.

W razie problemów pisz PW

signature.php?steamid=76561198112323998

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez ZnowuDostalemBana
      Tak jak w temacie, wasza wyszukiwarka banów nie działa poprawnie, podaje swoje steam ID (STEAM_0:1:170512021) i nigdzie nie ma MOJEGO profilu, są tylko jakieś randomowe profile.
      Gdyby jakiś admin/mod był w stanie podać mi za co dostałem bana (Nie wiem nawet kiedy i za co, bo na koncie siedziało pare osób, aż w końcu dodałem sobie prime i token mobilny(wiec ich wszystkich wyjebalem)).
      Pozdrawiam.
      DObra nvm znalazlem to na profilu
    • Przez SajK
      Witam.
      Spróbuję napisać to spokojnie, ale k**** szlag mnie już powoli trafia.
      Do rzeczy...
      Mam problem z wysokim lossem w csgo [TYLKO LOSS]!!
      Komputer jest dobry jakby nie patrzeć mam fps na poziomie 300 prawie cały czas.
      Internet jakby nie patrzeć również... Światłowód 120/50 Mb/s i rzeczywiście prędkości są takie jakie być powinny.
      To teraz niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego mam k word wysoki loss... w granicach 5-15% i jest to odczuwalne bardzo
      Pozdrawiam
    • Przez  root
      W tym temacie pojawią się automatyczne wiadomości, gdy któryś serwer się zrestartuje. Mam nadzieję, że pomoże nam to wykryć ewentualne crashe - które niestety rzadko są zgłaszane przez graczy.
    • Przez  root
      Cześć!
      Zapraszam do pochwalenia się swoimi rangami w MM'ach. Pomoże nam to lepiej dopasować serwerowy system rang, a przy okazji wbijecie posta i może nawet dostaniecie like'a

Format wiadomości
      Nick: Ranga: Do każdej wiadomości dołączamy screena z tabeli lub głównego menu!
    • Przez  root
      Aby zgłosić błąd występujący na serwerach uwujka.pl:
      Przejdź do działu danego serwera, znajdź tam przyklejony temat Propozycje zmian / zgłaszanie bugów Sprawdź, czy problem nie jest już zgłoszony i oznaczony jako oczekujący na poprawę. Dokładnie opisz zauważony przez Ciebie problem. Jeśli błąd występuje rzadko (czyli raz na kilka/kilkanaście rund), podaj datę, godzinę i przykładowe rundy w których wystąpił. Upewnij się, że Twoja wiadomość nie jest napisana roszczeniowym czy obraźliwym tonem względem administracji lub graczy. Wyślij wiadomość i śledź temat, ponieważ administracja może zadać Tobie dodatkowe pytania. Po stwierdzeniu, że błąd faktycznie występuje, skontaktuje się z Tobą opiekun serwera i przyzna Tobie VIP'a na 7 dni. Jeśli pomożesz w testach zmierzających do wyeliminowania błędu, otrzymasz dodatkowy tydzień VIP. Jeśli błąd był poważny, VIP będzie dłuższy. Jeśli wykorzystywałeś buga do osiągnięcia nieuczciwej przewagi nad innymi graczami, ale zgłosiłeś go zgodnie z podanymi wyżej wytycznymi zanim zostałeś ukarany - nie zostaniesz ukarany.
  • Popularny