Shirke

Straciłeś rangę? Tutaj możesz się zgłosić, a Ci ją przywrócimy.

Rekomendowane odpowiedzi

Z powodów technicznych z rangą serwerową czasami mogą pojawić się problemy:

• ranga została zresetowana
  • została przypisana inna ranga, niż posiadałeś

Za pierwszym razem zalecam zrobić reconnecta. W wielu przypadkach pomaga.

Jeżeli taka operacja nie zadziała to możesz przejść do dalszej części tego posta.

W tym temacie możesz zgłosić się po rangę, która została utracona.

Stosując się do podanego wzoru, należy zamieścić odpowiedź poniżej.

SteamID:
Utracona ranga:
Data/godzina:
Serwer:
Opis sytuacji:
Przyznana ranga:

Nie przywracamy rang, które zostały utracone poprzez słabszą grę. Naciąganie na wyższe rangi będzie karane.

• Lubię 3

W razie problemów pisz PW

signature.php?steamid=76561198112323998

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez SajK
      Witam.
      Spróbuję napisać to spokojnie, ale k**** szlag mnie już powoli trafia.
      Do rzeczy...
      Mam problem z wysokim lossem w csgo [TYLKO LOSS]!!
      Komputer jest dobry jakby nie patrzeć mam fps na poziomie 300 prawie cały czas.
      Internet jakby nie patrzeć również... Światłowód 120/50 Mb/s i rzeczywiście prędkości są takie jakie być powinny.
      To teraz niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego mam k word wysoki loss... w granicach 5-15% i jest to odczuwalne bardzo
      Pozdrawiam
    • Przez HEBE
      moge mowic na voiceczacie ale nie slysze innych jakas pomoc
    • Przez HEBE
      moge mowic na voiceczacie ale nie slysze innych jakas pomoc
    • Przez  root
      W tym temacie pojawią się automatyczne wiadomości, gdy któryś serwer się zrestartuje. Mam nadzieję, że pomoże nam to wykryć ewentualne crashe - które niestety rzadko są zgłaszane przez graczy.
    • Przez qRk
      Witam,

piszę bardzo zdenerwowany bo to już nie pierwszy raz mi się zdarza, a mianowicie chodzi o wchodzenie Vipa na serwer. Niby jest slot dla niego zarezerwowany, ale jednak wyrzuca ludzi w trakcie gry, a mianowicie grasz sobie którąś rundę, jesteś w połowie mapy i nagle bum, wywala Cię bo ktoś z vipem wchodzi... Rozumiem rezerwację slota, ale nie rozumiem dlaczego strasznie często siedzi kilka osób przez długi czas na spekcie i zamiast ich wywalić wywala gracza w środku gry, w ŚRODKU AKCJI !!! 
      Moim zdaniem, jak i potwierdzone, że również wielu pozostałych graczy powinno się wyrzucać graczy po kilku rundach na spekcie oraz zlikwidować wyrzucanie graczy w trakcie gry, niech vipy korzystają z tego jednego zarezerwowanego slota a nie 22 pozostałych normalnych graczy w środku gry.

Bardzo proszę uprzejmie o zwrócenie uwagi na ten problem oraz jego zlikwidowanie,

z poważaniem,
      qRk i inni