Shirke

Straciłeś rangę? Tutaj możesz się zgłosić, a Ci ją przywrócimy.

Rekomendowane odpowiedzi

Z powodów technicznych z rangą serwerową czasami mogą pojawić się problemy:

• ranga została zresetowana
  • została przypisana inna ranga, niż posiadałeś

Za pierwszym razem zalecam zrobić reconnecta. W wielu przypadkach pomaga.

Jeżeli taka operacja nie zadziała to możesz przejść do dalszej części tego posta.

W tym temacie możesz zgłosić się po rangę, która została utracona.

Stosując się do podanego wzoru, należy zamieścić odpowiedź poniżej.

SteamID:
Utracona ranga:
Data/godzina:
Serwer:
Opis sytuacji:
Przyznana ranga:

Nie przywracamy rang, które zostały utracone poprzez słabszą grę. Naciąganie na wyższe rangi będzie karane.

• Lubię 3

W razie problemów pisz PW

signature.php?steamid=76561198112323998

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

SteamID: 0:31579165

Utracona ranga: Supreme

Data/godzina: 13.10.2019, około 12:30

Serwer: FFA

Opis sytuacji: Dzisiaj po południu postanowiłem chwile pograć w csa, więc na początek wszedłem na serwer z arenkami 1 vs 1. Zobaczyłem wtedy, że została mi przyznana ranga mg2, a w rzeczywistości moje elo to był supreme/global. Postanowiłem wtedy sprawdzić czy jest tak na innych serwerach, czyli w tym przypadku na ffa, gdzie gram. Okazało się, że jest to samo. Próbowałem reconnectować, odczekałem dłuższą chwilę, pograłem trochę(nawet wbiłem mge) ale to nie pomogło. I jeszcze w statystykach pokazuje teraz, że przy 136 godzinach gry mam 32 kille, a przed tym "restartem" miałem ich około 6 tysięcy, co też jest dziwne.

Przyznana ranga: MG2 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Mixi napisał:

SteamID: 0:31579165

Utracona ranga: Supreme

Data/godzina: 13.10.2019, około 12:30

Serwer: FFA

Opis sytuacji: Dzisiaj po południu postanowiłem chwile pograć w csa, więc na początek wszedłem na serwer z arenkami 1 vs 1. Zobaczyłem wtedy, że została mi przyznana ranga mg2, a w rzeczywistości moje elo to był supreme/global. Postanowiłem wtedy sprawdzić czy jest tak na innych serwerach, czyli w tym przypadku na ffa, gdzie gram. Okazało się, że jest to samo. Próbowałem reconnectować, odczekałem dłuższą chwilę, pograłem trochę(nawet wbiłem mge) ale to nie pomogło. I jeszcze w statystykach pokazuje teraz, że przy 136 godzinach gry mam 32 kille, a przed tym "restartem" miałem ich około 6 tysięcy, co też jest dziwne.

Przyznana ranga: MG2 

Wejdź na serwer, powinno już być poprawione.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

SteamID: STEAM_0:1:460257136

Utracona ranga: Global

Data/godzina: 18:28

Serwer: arena

Opis sytuacji: Jeszcze dzisiaj miałem wszystko normalnie, po zagranym MM sprawdziłem forum i nie ma mnie w rankingu ELO oraz znikły mi rangi. Wszedłem z jednego konta by to sprawdzić i pkt normalnie mam na kontach, a rang nie ma i w rankingu ELO też mnie nie ma. Na tym koncie miałem coś koło 1950-1980 pkt

Przyznana ranga: Brak rangi.

SteamID:STEAM_0:1:104045292

Serwer:awp

Opis sytuacji:Jeszcze dzisiaj miałem wszystko normalnie, po zagranym MM sprawdziłem forum i nie ma mnie w rankingu ELO oraz znikły mi rangi. Wszedłem z jednego konta by to sprawdzić i pkt normalnie mam na kontach, a rang nie ma i w rankingu ELO też mnie nie ma. Na tym koncie miałem 2000 pkt

Przyznana ranga:Brak rangi.

SteamID:STEAM_0:1:544812444

Data/godzina: 18:28

Opis sytuacji:Jeszcze dzisiaj miałem wszystko normalnie, po zagranym MM sprawdziłem forum i nie ma mnie w rankingu ELO oraz znikły mi rangi. Wszedłem z jednego konta by to sprawdzić i pkt normalnie mam na kontach, a rang nie ma i w rankingu ELO też mnie nie ma. Na tym koncie miałem 2000 pkt

SteamID:STEAM_0:1:548490779

Utracona ranga:Jeszcze jej nie było, bo miałem za mało godzin, ale pkt miałem już nabite.

Opis sytuacji:Jeszcze dzisiaj miałem wszystko normalnie, po zagranym MM sprawdziłem forum i nie ma mnie w rankingu ELO oraz znikły mi rangi. Wszedłem z jednego konta by to sprawdzić i pkt normalnie mam na kontach, a rang nie ma i w rankingu ELO też mnie nie ma. Na tym koncie miałem 1400 pkt

• Kupa 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Spoiler
22 minuty temu, Bartuuula napisał:

SteamID: STEAM_0:1:460257136

Serwer: arena

Opis sytuacji: Jeszcze dzisiaj miałem wszystko normalnie, po zagranym MM sprawdziłem forum i nie ma mnie w rankingu ELO oraz znikły mi rangi. Wszedłem z jednego konta by to sprawdzić i pkt normalnie mam na kontach, a rang nie ma i w rankingu ELO też mnie nie ma. Na tym koncie miałem coś koło 1950-1980 pkt

Przyznana ranga: Brak rangi.

SteamID:STEAM_0:1:104045292

SteamID:STEAM_0:1:544812444

SteamID:STEAM_0:1:548490779

Utracona ranga:Jeszcze jej nie było, bo miałem za mało godzin, ale pkt miałem już nabite.

Opis sytuacji:Jeszcze dzisiaj miałem wszystko normalnie, po zagranym MM sprawdziłem forum i nie ma mnie w rankingu ELO oraz znikły mi rangi. Wszedłem z jednego konta by to sprawdzić i pkt normalnie mam na kontach, a rang nie ma i w rankingu ELO też mnie nie ma. Na tym koncie miałem 1400 pkt

Rangi zostały zdjęte, ze względu na nadużycia w posiadaniu kont.

Cytat

REGULAMIN

(zabronione)
- posiadanie wielu kont smurf w celach podburzania systemu rankingowego

- ustawianie w nicku ☂, udawanie świeżego gracza na serwerach

- Złamanie zasad regulaminu może zostać ukarane w postaci mutów / gagów / banów, oraz innych ciekawych pomysłów.

- System rankingowy ma na celu pozycjonować graczy i wyłaniać najlepszych. Wiele kont w twoim wykonaniu łamie tą regułę.
- Kolejną rzeczą jest, że jako dobry gracz powinieneś tracić większą liczbę punktów od słabszych graczy. Nie powinno to działać odwrotnie, że to ty będziesz zabierał więcej punktów dobrym jako słabszy gracz, bo tak wcale nie jest.

- Tworzysz kolejne konta, które wchodzą na serwer jako 0 lvl, parasol, potrafią strzelać, potrafią grać. Administrator dostaje kolejną robotę, bo musi zweryfikować gracza.

- Gracze na serwerze spamują !reportem, bo podejrzewają odpalonego.

• Kupa 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta