Karolaaa

[PRZYWITANY] Miło mi Was poznać :)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Miło mi Was poznać. Przez lata byłam zagorzałą (uzależnioną?) graczką w CS 1.6, później zakupiłam GO.. i ślad o mnie zaginął na steam. Postanowiłam wrócić i znalazłam serwer FFA, wygląda zachęcająco więc został już w moich ulubionych. Niestety na chwilę obecną pięknie zamykam statystyki ale jeszcze o mnie usłyszycie. :P Na serwerach nie udzielam się dużo, preferuję styl szarej myszki, czasem można liczyć na jakąś ripostę z mojej strony, jeżeli będzie to konieczne. :) 

Kilka słów o mnie:

Mam na imię Karola i od przyszłego roku mieszkanka naszego cudownego pomorza. :) W życiu prywatnym inżynier informatyki, fanka motoryzacji (Alfa Romeo love <3 ), prowadzę swoją małą działalność gospodarczą i mam przekochane dwa sierściuchy szynszyle (Wektor i Piksel). Oh, prawie bym zapomniała: uwielbiam kolor czerwony! To chyba wszystko, co mogłabym o sobie powiedzieć?

Pozdrawiam!

Karola

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj Karola, miło Cię poznać B| Zapraszam na wszystkie nasze serwery, pozdrawiam :)

W środku czuję chłód, jakąś ponurą pustkę. Nie mówię o tym nikomu, na twarz zakładam uśmiech.

signature.php?steamid=76561198043058948        

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hej :D

Beliver

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witamy :P 

„Kto nie uwierzy we własny rozwój, ten na zawsze pozostanie szarym przechodniem.” —Johann Wolfgang Goethe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hejka :D Zapraszam na wszystkie serwerki wujaszka, milej gierki  :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Drogi użytkowniku!

W imieniu administracji uwujka.pl - Najlepszych Serwerów CS: GO witamy Cię w naszej społeczności!

Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas grając na naszych serwerach.

Od napisania Twojego tematu minęły ponad 24 godziny, dlatego został on ZAMKNIĘTY.

W środku czuję chłód, jakąś ponurą pustkę. Nie mówię o tym nikomu, na twarz zakładam uśmiech.

signature.php?steamid=76561198043058948        

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.