Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim.
W końcu odnalazłem jakąś społeczność w której można sobie spokojnie pograć bez sztywnych manier jak w m-m, faceit'ach, esea'ach etc.
Pamiętam serwerownie jeszcze z czasów CS:Source'a (uWujkaAdolfa).Spodobały mi się serwerki DD2, Mirage i właśnie wpadam na GunGame później zobaczę resztę.
Prywatnie, jestem z Gdańska pracuję jako spawacz w Stoczni...a jakże...Gdańskiej S.A, mam 24 wiosny i w sumie chyba starczy, bo mało kogo to interesuje haha :D.
giphy-downsized.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć ;)

Z mojej strony mogę Ci zaproponować serwer ARENA, zarówno 64 jak i 128TR :D

• CPU: Intel i9-7980XE • MOTHERBOARD: Asus x299 Rampage VI EXTREME • GPU: Titan Xp • RAM: 128 GB Trident Z RGB G.Skill • STORAGE: 2x Seagate IronWolf 10TB, 2x Samsung 850 Evo 1TB • OS: Microsoft Windows 10 Professional 64-bit  

signature.php?steamid=76561198205937624

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siemanko, AWP'y i ARENA czekają na ciebie :))

Banerek.thumb.png.ac057782d18993b6385d0c407e4bd2e0.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W końcu ktoś się przywitał słowem więcej niż siema :D Tak że siema! Miłego luzowania w naszej społeczności. 

Największa złośliwość jaką można wyrządzić idiocie to nie przerywać. Podczas kiedy on się produkuje, należy wziąć do ręki popcorn, i rozkoszować widokiem tego jak sam się pogrąża.

signature.php?steamid=76561198341045152&

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Drogi użytkowniku!

W imieniu administracji uwujka.pl - Najlepszych Serwerów CS: GO witamy Cię w naszej społeczności!

Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas grając na naszych serwerach.

Od napisania Twojego tematu minęły ponad 24 godziny, dlatego został on ZAMKNIĘTY.

W środku czuję chłód, jakąś ponurą pustkę. Nie mówię o tym nikomu, na twarz zakładam uśmiech.

signature.php?steamid=76561198043058948        

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.