RETOR

[PRZYWITANY] Witam serdecznie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko mam 25 lat  gram w csa juz ladne pare lat jestem swierzym graczem cs go bo jakoś mnie do niego nie ciągneło raczej byłem klasycznym graczem 1.6 only dust2 czasem jakies ffa, w cs go gram dokladnie od poczatku kiedy został darmowy wiem wyglada to na cebule :P ale zdecydowałem sie ostatecznie przerzucić na go z powodu ze wszystkie serwery ze stara ekipa ktora gralem sie posypały  w 1.6 grałem od początku do konica na paru sieciach serwerów jeden nawet nadal istnieje ale to juz nie to samo  co tu by jeszcze napisać w cs go grałem same rankingowe mecze i od 3 dni zaczelem grac dopiero na serwerach społecznościowych  jakoś tu pasuje mi klimat i ludzie mam zamiar zostać na tej sieci i zostane tu napewno na dlugo widać że to solidna firma :D i lipy nie ma głownie gram na serwerze awp ale powoli testuje też inne Pozdrawiam. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj, liczę że kiedyś się spotkamy na AWP :P

Beliver

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć, miłej gry życzę :)

signature.php?steamid=76561198832970705

"Don't you think that it's boring how people talk?"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Drogi użytkowniku!

W imieniu administracji uwujka.pl - Najlepszych Serwerów CS: GO witamy Cię w naszej społeczności!

Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas grając na naszych serwerach.

Od napisania Twojego tematu minęły ponad 24 godziny, dlatego został on ZAMKNIĘTY.

• CPU: Intel i9-7980XE • MOTHERBOARD: Asus x299 Rampage VI EXTREME • GPU: Titan Xp • RAM: 128 GB Trident Z RGB G.Skill • STORAGE: 2x Seagate IronWolf 10TB, 2x Samsung 850 Evo 1TB • OS: Microsoft Windows 10 Professional 64-bit  

signature.php?steamid=76561198205937624

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.