Mruk

[PRZYWITANY] Historia i przywitanie!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. 
Mam na imię Mateusz oraz 21 lat, od września będę uczęszczał na studia kryminalogi bo planuje kiedyś iść do policji. Posiadam duży dystans do siebie, poczucie humoru,  i z reguły jestem spokojny i cichy, ale jak zawsze MOŻE, ale nie musi znaleźć się powód który wyprowadzi kogoś z równowagi. Mój nick w grze to Major Mruk.

Przygodę z cs go zacząłem od 2013 roku a skończyłem w 2016 ponieważ już mnie przestało to kręcić. Konto sprzedałem na którym miałem GE oraz 60 poziom steam, teraz żałuję, ale cóż.. Postanowiłem wrócić po tej przerwie ponownie i spróbować. Gram od dzisiaj, konto mam świeże i wydaję mi się, że umiejętności o dziwo zostały w strzelaniu z przed kilku lat. Piszę to ponieważ planuje zagrać na only mirage, dd2, arenie oraz only AWP i będą dni w których będzie mi szło gorzej a w niektórych lepiej, a co za tym idzie niestety połowie serwera to się nie spodoba, że takie świeże konto bardzo dobrze gra, że na pewno mam aima, wh itp itd.. Admini będą non stop wchodzić i mnie obserwować w czym nie widzę nic złego bo nic nie ukrywam, ale Gdybym używał wspomagaczy w graniu to nie byłoby sensu to przywitanie i sens gry oraz rozmowa na ts, ale o tym na koniec. Chciałbym zostać tu tak długo ile się da, dlatego proszę o wyrozumiałość gdy będę grał aż za dobrze jak na to konto lub dla niektórych podejrzanie (zawsze tak było i będzie dla nowych kont). Co 2 wygranie muszę czekać 20 godzin na następny mecz więc chciałbym zabić czas spędzać go tu gdy będę miał wolny czas. Przed chwilą wszedłem na ts'a, i mogłem porozmawiać z Ozu która miło mnie przywitała i mam nadzieje, że jest dużo takich ludzi na tym forum, ponieważ kiedyś byłem adminem w 1.6  na cs.reload  która sieć podajże już nie istnieje lub jest zmieniona nazwa i administracja była straszna... nie można było powiedzieć nic złego co było prawdą bo już była afera.. i wiele innych, ale to jest nie istotne. Oby tu było lepiej niż tam.

Pozdrawiam! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć, miłej gry życzę :)

signature.php?steamid=76561198832970705

"Don't you think that it's boring how people talk?"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć!
Do zobaczenia na serwerach! :) 

signature.php?steamid=76561198022532811

ᴇᴠᴇʀy ʜᴀᴄᴋᴇʀ ʜᴀꜱ ʜᴇʀ ꜰɪxᴀᴛɪᴏɴ. Yᴏᴜ ʜᴀᴄᴋ ᴩᴇᴏᴩʟᴇ, ɪ ʜᴀᴄᴋ ᴛɪᴍᴇ.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj :D

Do zobaczenia na serwerze :D

signature.php?steamid=76561198060610517

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj,

miło Cię poznać.

Odwiedzaj nas często na serwerach oraz forum.

Do zobaczenia ;) 

signature.php?steamid=76561198324542902

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam również na forum!

I do zobaczenia na serwerach! :D

𝙾𝚑 𝙸 𝚊𝚖 𝚓𝚞𝚜𝚝 𝚊 𝚔𝚒𝚍.    

signature.php?steamid=76561198218916935

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Drogi użytkowniku!

W imieniu administracji uwujka.pl - Najlepszych Serwerów CS: GO witamy Cię w naszej społeczności!

Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas grając na naszych serwerach.

Od napisania Twojego tematu minęły ponad 24 godziny, dlatego został on ZAMKNIĘTY.

Największa złośliwość jaką można wyrządzić idiocie to nie przerywać. Podczas kiedy on się produkuje, należy wziąć do ręki popcorn, i rozkoszować widokiem tego jak sam się pogrąża.

signature.php?steamid=76561198341045152&

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.