Shirke

Regulamin serwerów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez Kubsenero
      Siema,
      proszę o unmute na tym serwie 193.33.176.3:27015 . Zostałem zmutowany za rozwijanie sie artystycznie, beatboxowalem z ziomkami nikt nie wyrazil zprzeciwu pozniej puscilem nutke o ktora mnie poprosili, prosze o Jak najszybsze unmute moj nick Kubsenero KeyDrop.com.
      NAURA
    • Przez  root
      Cześć!
      Ostatnio w sieci pojawiło się dwóch rosyjskich sprzedawców serwerowego anticheata, który może wykryć niektóre rodzaje cheatów zaraz po wejściu na serwer.
      AntiDLC (ADLC) by phoenix/komashchenko) - wykrywa tylko pewne rodzaje cheatów na wejściu. Jest to oryginalny pomysłodawca tego rozwiązania, za co należą mu się gratulacje, jest to osoba zasłużona dla całej społeczności CSGO, autor wielu pluginów. Niestety, nie udostępnia kodu tego projektu, sprzedaje skompilowaną wersję z licencją na 5 serwerów [cena ok. 50$ ?]

Hot Guard 40 by xMaZax - pseudo anticheat. Jest to zlepek innych, dostępnych wcześniej publicznie anticheatów (głównie przestarzałych, z błędami i niskiej jakości) w którym w wersji 4.0 została dodana funkcja wykrywania niektórych cheatów przy wejściu na serwer (oryginalnie autorstwa phoenix'a). Autor za w.w. śmieci już w poprzednich wersjach liczył sobie gruby hajs, nie dając kodów (których zresztą nie był autorem). Autor jest też prawdopodobnie odpowiedzialny za skopiowanie niektórych moich rozwiązań, oczywiście jak wcześniej - bez podania autora, bez kodu i sprzedawania ich dalej (ale co do tego akurat nie mam pewności, więc podkreślam - prawdopodobnie).  [cena ok. 30$ ?]

Oczywiście w obu przypadkach dostajemy skompilowane pliki, bez kodu. Czy jest tam jakiś dodatkowy backdoor lub bug? Mogę się założyć, że w tym drugim przypadku tak. W każdym razie... Ominięcie tego eee zabezpieczenia jest bardzo proste. Skompilowany cheat z którym pogracie na każdym serwerze z AntiDLC/HotGuard znajdziecie poniżej - wprowadziłem w nim odpowiednie modyfikacje.
      Osiris-adlc-bypass-final.dll

UWAGA! Nie róbcie tego z maina, bo VAC wjedzie szybciej niż niemcy w '39.

Nie testowałem, ale podobno działa. Jakby ktoś nie umiał zainjectować:
      Pobieramy Extreme Injector v3.7.3 stąd Jeśli będzie trzeba, pobieramy i instalujemy pakiety vcredist. W antywirusie dodajemy odpowiednie wyjątki. Odpalamy injector:
      Klikamy Add DLL Wybieramy pobraną z tego posta dll'kę Osiris-adlc-bypass-final.dll Uruchamiamy Steam, CSGO. Minimalizujemy grę. W injectorze wybieramy proces csgo.exe Klikamy inject. Wchodzimy na serwer i cieszymy się działającym czitem.  
      Do napisania tego poradnika skłoniło mnie pajacowanie administracji jednej sieci CSGO.
      Pozdro 😎

P.S.: Jak będzie zapotrzebowanie, podrzucę pomysł jak zablokować wyżej wymienionego cheata na swoich serwerach.
    • Przez gandziaa2002
      Zapraszam na nowo powstałą sieć serwerów counter strike.

Nazwa serwera: CSPLAY.PL [DD2/MIRAGE/INFERNO] [TR128] !RANK !KNIVE !WS !GLOVES
      Forum: CSPLAY.PL
      Adres IP: 51.83.150.44:30023
      Typ: 3 Maps
      Sloty: 18
      FastDownload: TAK
      Tryb: Turniejowy
      FriendlyFire: Wyłączone
      Anty Cheat: VAC, CowAC
      Ochrona DDOS: TAK
      Deathcam: TAK
      Rank: Punkty, MMRanks
      VIP: 10zł
      Skiny: Knife, gloves, bronie
    • Przez  root
      Zapraszam do zagłosowania w ankiecie i dyskusji poniżej.
    • Przez  Jakielka
      ADRES IP SERWERA - 193.33.176.58:27015

1. Ogólne informacje:
      TR: 128  Ilość rund: 30 Czas rundy: 2:15 Sloty na serwerze: 29 Alltalk po śmierci Friendly Fire wyłączone Przenikanie przez graczy z drużyny włączone  Mapy: de_dust2 / de_mirage / de_train / de_overpass   

2. Lista komend dostępnych na serwerze CS:GO 4MAPS:

!sos - wyświetla komendy i społeczność forum  !gloves - skiny do rękawiczek  !knife - wybór noża  !ws - ustawienia skinów broni  hitboxme - statystyki hitboxów  nominate - propozycja wyboru następnej mapy  rtv - głosowanie na kolejną mapę   rank - pozycja w rankingu  session - statystyki dla danego połączenia  statsme - statystyki gracza  weaponme - statystyki broni  top - ranking najlepszych graczy  voteban - głosowanie za zbanowaniem gracza   votekick - głosowanie za wykopaniem gracza  votemute - głosowanie za wyciszeniem gracza  !steam - pokazuje Steam_ID w czacie  !report - zgłaszanie osoby utrudniającej grę  !testvip - uruchamia testowego VIP'a  !tophs - top graczy strzelających headshoty  !rs - zresetowanie statystyk wyświetlanych po wciśnięciu TAB (VIP)  !vipinfo - wyświetla do kiedy włączony jest VIP (VIP)  !buy - menu zakupów dla VIP (VIP)  !rtd -  ruletka (VIP)  !doublejump - wyłącza doublejumpa (VIP)  !models -  wybór modeli postaci (VIP)  !dmgtext - ustawienia wyświetlania zadanego dmg(dla graczy należących do grupy steam U Wujka Adolfa)  thetime - pokazuję aktualną datę i godzinę na serwerze  
      3. Przywileje VIP:
      Rezerwacja slota Zastrzyk wzmacniający Możliwość zresetowania statystyk Sklep dostępny tylko dla VIP'a Ruletka Kevlar + Hełm Modele postaci
      Doublejump

• Popularny