Rekomendowane odpowiedzi

Parę dni temu miałem ochotę zagrać z P2000, gdy ta mi się znudziła wróciłem do USP.
Niestety gdy mam w ekwipunku wybrane USP, respię się dalej z P2000.
Oczywiście nie mówię tu o kompletnym braku dostępu do broni, mogę ją kupić, lecz tak jak wcześniej wspomniałem respię się z Ptką.
Jeśli wiecie co zrobić/ jak na to zaradzić proszę napisać mi o tym ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Byłem na serwerze, pozmieniałem te dwie bronie między sobą kilkukrotnie i nie napotkałem tego błędu, nagraj nam proszę krótki filmik przedstawiający sytuacje, spróbuj pozmieniać bronie spowrotem.

Tylko ludzie głupi uczą się na własnych błędach. Ludzie mądrzy – uczą się na błędach cudzych.

signature.php?steamid=76561198144097766&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, zimny napisał:

Byłem na serwerze, pozmieniałem te dwie bronie między sobą kilkukrotnie i nie napotkałem tego błędu, nagraj nam proszę krótki filmik przedstawiający sytuacje, spróbuj pozmieniać bronie spowrotem.

Próbowałem tak, mam filmik jak wchodzę na server po tym tuż do ct i respię się z ptką a do kupna mam usp,

20210211_163050.mp4

Edytowane przez rojsONek
Wrzuciłem gotowy filmik, aby każdy nie musiał go pobierać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po dokładnych próbach wykrycia błędu, żadna z osób która podjęła się próby nie napotkała takich, a co za tym idzie żadnych problemów przy zmianie broni z p2000 na usp a także w drugą stronę, wszystko u nas działa bez zarzutu. Nie mamy pojęcia dlaczego ten błąd występuje.

• Smutno 1

Tylko ludzie głupi uczą się na własnych błędach. Ludzie mądrzy – uczą się na błędach cudzych.

signature.php?steamid=76561198144097766&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

:<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Otwieram temat ponieważ również miałem ten sam problem i niedawno udało mi się go naprawić, a widzę, że coraz więcej osób ma ten kłopot.

Aby powrócić do USP-S musimy na swoim P2000 ustawić skin default czyli ten pod numerkiem 1. po tym powinien się ustawić jako domyślny pistolet USP-S :).

Rainbow.gif.5a434e35dc30c63fcecc488448bdfc30.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta