Vagina

Geneza Twojego nick'u.

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy temat :)

W moim awatarze jest wzmianka o miłości, nick ustawiałem jakieś 20 lat temu (tak mniej więcej) i wtedy nie potrafiłem zbyt dobrze posługiwać się j. angielskim. Chciałem ustawić LoveYou w wyniku błędu ustawiłem LoveMe i tak już zostało :D

signature.php?steamid=76561198832970705

"Don't you think that it's boring how people talk?"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Nie wiem. Zapewne wykminiłem po pijaku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przez miłość do Matki Rosji. 

A tak naprawdę to ukradłam nazwę od Percivala (ten gość/zespół co tworzył cały soundtrack do Wiedźmina 3).

tumblr_m5h3b0qnoz1qdhps7o8_r1_250.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Muzykę do Wieśka 3 stworzyli Marcin Przybyłowicz i Mikolai Stroinski.

Edytowane przez Gość
literówka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak byłem gówniarzem to miałem zajawkę na taki numer "The Word", który nagrali Dope Smugglaz.

Teraz numer mnie w ogóle nie kręci ale nazwa została.

Dope nie znaczy tu narkotyk, tylko zajebisty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 7.11.2017 o 17:22, TzarPutin napisał:

Muzykę do Wieśka 3 stworzyli Marcin Przybyłowicz i Mikolai Stroinski.

Wraz z zespołem Percival Schuttenbach. Aż sprawdziłam na wikipedii - "W latach 2013 - 2014 uczestniczyli w tworzeniu ścieżki dźwiękowej do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Ich utwory pojawiające się w grze to między innymi Lazare oraz Sargon"

tumblr_m5h3b0qnoz1qdhps7o8_r1_250.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sashka. Zaczelo sie od tego, ze zakladajac konto na LoLu nie mialam pomyslu jaki nick dac, bedac na tsie z siostra i kolega wymyslilismy Sasha Grey (wtedy Sasha miala najwiekszy fejm, pelno memow na kwejku itd) a z racji tego, ze nie myslalam ze na lolu zostane dlugo to stwierdzilam, ze aaaa tak dla beki. Nick tam mam Sasha Grey69 :D I tak zostalo xD

18156439b8eiK8Q.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A moja geneza nicku to nic innego jak zabawa z cheatem do CS 1.6 o nazwie Bad_Boy :D  było to bardzo dawno tego i to jeszcze na non steamie :P Póżniej jak kupiłem pudełkową wersję CS 1.6 stwierdziłem że dam nick Bad_Boy_Sapcio i tak oto niezmiennie od 10 lat używam tego samego nicku w grze :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bo jestem festyniarą! oczojebne kolory, wsiowa stylówa - to ja ! <3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mój nick pochodzi od pierwszego sprzętu na którym grałem a był to stary laptop marki Toshiba. 

Miałem na nim 30 fpsów na dd2 i to była jedyna mapa na której mogłem grać mmy na rozdziałce 640 x 480 .

Zostało tak do tej pory na ytb i steam z tym że dodałem ovsky , więc mamy Toshibovsky. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mój nich zrodził się za czasów gimnazjum gdy swoją niesprawną ręką zahaczyłem kumpla i powiedział wtedy: "ale mnie zakotwiczyłeś"

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mój nick powstał z tego, że w większości meczach ugrywam clutcha więc cały nick brzmi WELCOME TO THE CLUTCH xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Student, bo kiedyś nim byłem :D nic skomplikowanego! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Agatkatg

Agatkatg... mieszanka Imienia i miasta z którego pochodze (Tarnowskie Góry)

Diablica ... gdzie diabeł nie może tam mnie pośle..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pseudonim StarK wszystkim kojarzy się pewnie ze słynnym aktorem z marvels'ów który grał Iron-Mana, a prawda jest zupełnie inna. Nick powstał jakieś 5 lat temu, gdy jeszcze grałem w minecrafta i mój poprzedni nick (MisiuKS) znudził mi się i pomyślałem że czas na coś lepszego i nowszego. Pierwotnie powstał StarKGames (Star - gwiazda, Games-gry = Gwiazda Gier, czy jakoś tak miało być). Potem zaś dopisek "Games" wydawał mi się zbyt dziecinny i nick został skrócony do dzisiejszej formy czyli StarK. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"Porucznik MO Lech Ryś sprawuje społecznie dyskretną opiekę nad gromadką urwisów, sprowadzając ich na dobrą drogę. Dzięki trafnym poradom zyskuje u urwisów przydomek Wujek Dobra Rada"

• Haha 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

DIablu$$$ - na samym początku był diablidar  potem diabliblubli a następnie diablu$$$  poniewaz społecznosc csgo tak na mnie mówiła :D

• Kupa 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Potrzebowałem pseudonimu artystycznego którymi mógłbym podpisywać swoje artykuły jako redaktor iz**.tv . Zacząłem myśleć, myśleć i myśleć, aż tu nagle mnie olśniło - wymyśliłem coś, czym posługuję się aż do dzisiaj i nie zamierzam zmieniać. Od 5.5 roku ciągle ten sam, niezmienny Rithorax

Najważniejsze jest to, że nikt nigdy nie używał tego "wyrazu", więc śmiało mogę rzec, iż to moja własność <3

• Lubię 2
  • Haha 1

• CPU: Intel i9-7980XE • MOTHERBOARD: Asus x299 Rampage VI EXTREME • GPU: Titan Xp • RAM: 128 GB Trident Z RGB G.Skill • STORAGE: 2x Seagate IronWolf 10TB, 2x Samsung 850 Evo 1TB • OS: Microsoft Windows 10 Professional 64-bit  

signature.php?steamid=76561198205937624

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Micheal Myers
Postać fikcyjna znana z filmów pt. Halloween
Zawsze do niego powracam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moje nazwy powstają w wyniku nudy, często nie mam pomysłu, a potem jak już wymyślę coś głupiego to tak zostanie.. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No moja sie kazdemu Kojarzy z Rocky'm Balboa i tak jest :D  a QQ dodalem bo  zazwyczaj uzywalem go  w Metinie :D I zazwyczaj Rocky jest Zajety to  tak QQ sie znalazlo w Nicku :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mój pierwszy nick łoooł za dzieciaka "Ziomek" :D

Do kolegów mówiliśmy cały czas "ziomek", ej ty ziomek, ziomu, ziomuś :D

I tak przez parę ładnych miesięcy grałem pod tym nickiem i za każdym razem gdy poznawałem nowych ludzi właśnie na serwerach counter strike 1.6

mówiliśmy po nick'u, a nawet jest dalej tak, że do tej pory co poznałem się z osobami z tamtych czasów ... 12 lat temu mówią ziomek.

Może to być dziwne, ale jak słyszę te same głosy i widzę te buzie jak się zmieniły wszystko wraca do starych dobrych czasów :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta