• 0
kanks

Wywalanie z gry

Pytanie

Witam, mój problem jest taki gdy chce się połączyć na serwer to wywala mi błąd csgo.exe lub taki "failed to lock vertex buffer in cmeshdx8 lockvertexbuffer"

Wcześniej tego problemu nie miałem.

Nie pomaga ponowne pobieranie gry

Mam najnowsze sterowniki(nawet 2x ściągałem)

Najnowszy directx

Nie pomaga sprawdzanie spójności plików

Nie pomaga zgodność z win xp

Ręce mi już opadają więc jeżeli ktoś z Was ma/miał podobny problem to podajcie rozwiązanie

PS. Turniejowy działa ale tylko 1 połowa potem znowu wywala do pulpitu i muszę się ponownie łączyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

33 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Ja może dodam, że przynajmniej u mnie, zauważyłem niestety (bo lubie tą mapkę) zależność między westwood_csgo a częstymi crashami.

Już drugi dzień tak mam, że na pozostałych mapach albo nie wywala mnie wcale, albo raz się zdaży.

Natomiast i jednego i drugiego dnia, jak grałem westwood_csgo, to wywaliło mnie 3 i chyba z 5 razy podczas mapy...

Z tego co widziałem na say'u to na tym westwoodzie też inne osoby narzekały, że wyrzuciło ich do pulpitu kilka razy.

“Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.” - Jeremy Clarkson

12418.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Będę obserwował przez jakiś czas w takim razie "de_westwood_csgo" a raczej ilość osób na tej mapie. Jeżeli nie jest to wymysł bo przez przypadek akurat na tym westwoodzie wyrzuca graczy to trzeba będzie zmienić na starą wersję.

Też proszę adminów aby popatrzyli dokładniej co się dzieje z graczami podczas tej mapy na CS:GO FFA i ewentualne uwagi mi zgłosili.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Rozwiązał ktoś ten problem z pierwszego posta ?

u mnie na początku APPCRASH a teraz pojawia się to z vortexem, przy zmianie mapy

win7, tryb zgodnosci na xp sp3 i uruchom jako administrator a ciągle wywala

14853086586_3976e9ea5e.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

I tak miałem robić formata ;)

to moze lekki offtop bo win 7 64 czy może już 8 ? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Powiem Ci tak, wczoraj robiłem formata i dałem na 64 i dalej to samo... nie masz co robić formata specjalnie pod CS bo to Ci nic nie da(tak przynajmniej jest u mnie)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0
Powiem Ci tak, wczoraj robiłem formata i dałem na 64 i dalej to samo... nie masz co robić formata specjalnie pod CS bo to Ci nic nie da(tak przynajmniej jest u mnie)

Ja wolę Win 7 ;)

Ile RAM?

signature.php?steamid=76561198033487452&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Ja mam 4GB ale to musi być wina update bo wcześniej tego problemu nie miałem ... mam przegrane 64h a teraz od prawie tyg nie mogę grać na serwerach publicznych(wbija na 1 min i mnie wywala albo podczas łączenia)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

No to czytaj uważnie, kolega ma 8GB. To jest wina aktualizacji, ale nie spotkałem się jeszcze z występowaniem tego problemu u osób które mają powyżej 4GB. W przypadku RazoRa tylko system ogranicza mu do 4GB, więc na x64 jest duże prawdopodobieństwo że problemu nie będzie. Jeśli zainstaluje x64 będziemy mieli wiarygodną opinię.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Myślę że 8 bedzie dobrym wyborem, tylko musicie uzbroić się w cierpliwość bo moją prędkość neta a i kopiowanie danych tez troche zajmie <lol>

Także po formacie dam znać :)

Edit: W związku z tym ze Win 8 idzie jak krew z nosa, to zainstaluje 7 64, a w przyszłosci 8

Edytowane przez Gość

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0
W związku z tym ze Win 8 idzie jak krew z nosa, to zainstaluje 7 64, a w przyszłosci 8

Dobry wybór a przyszłość sobie odpuść jeżeli chcesz mieć normalny system operacyjny :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Teraz walcze z instalacją windy przez usb... <cisza>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Czyżbyś miał BIOS UEFI, że walczysz z instalacją za pomocą portu USB?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Nie chce być chamski ale z mojego tematu zrobił się inny.

Jak masz własny problem to załóż swój temat a jak bd znał odp na moje pytania i problemy to wtedy napisz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Gdyby administracja zauważyła fakt, który według Ciebie jest problemem to dawno temat zostałby zamknięty lub zrobilibyśmy z tym fantem coś innego. Nie Ty będziesz decydować kto, kiedy ma pisać więc zachowaj spokój i nie wprowadzać takiego zachowania przed świętami bo to się źle skończy.

A jak widać temat nie został zamknięty więc pomyśl teraz nad tym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Jak już pisałem w innych tematach, mailach i PW które dostaję - problem występuje od czasu ostatnich dwóch aktualizacji wydanych przez Valve. Gra crashuje się nie tylko na naszych serwerach, ale również na każdym innym serwerze CS: GO, w tym także na oficjalnych serwerach Valve. Z tego co udało mi się dowiedzieć ze zgłoszeń od graczy, występowanie crashy zależy od ilości pamięci RAM - wśród osób posiadających więcej niż 4GB RAM nie spotkałem jeszcze osoby, której gra by się crashowała. W tej chwili to wszystko, pozostaje czekać na update który to poprawi, a my czekamy na info od RazoRa czy 8GB RAM rozwiąże problem u niego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

1:0 dla mnie, pokonałem i juz jestem na 64, sorki za lekkiego offtopa kolego kanks.

Juz sprawdzam czy będzie banglało :)

Najnowsze stery zainstalowane, sprawdzona zgodność i musze powiedzieć że:

Działa!!!!!1111oneoneone <czarodziej>

Po zmianie mapy juz nie wyrzuca jak kiedyś więc to musi być wina 4gb ramu

Edytowane przez Gość

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0
Działa!!!!!1111oneoneone <czarodziej>

Po zmianie mapy juz nie wyrzuca jak kiedyś więc to musi być wina 4gb ramu

No właśnie. Więc wypraszam sobie takie komentarze jak ten:

Nie chce być chamski ale z mojego tematu zrobił się inny.

Jak masz własny problem to załóż swój temat a jak bd znał odp na moje pytania i problemy to wtedy napisz.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Ja od siebie mogę dodać, że grając dzisiaj Westwooda - 2x wyrzuciło mi grę do pulpitu z info o tym, że proces .exe przestał działać gdzie już na kolejnej mapie (Inferno) nie było najmniejszych problemów. Gwoli ścisłości - mam 8GB ramu.

graphic.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta