Rekomendowane odpowiedzi

1) Kiedy dostałem bana: 21-03-14 21:39

2) Za co dostałem bana: Wynika, że dostałem bana za nieobecność na CS:S'ie podczas zmiany mapy, ponieważ w tym momencie przewijałem sobie facebooka.

3) Na jaki okres czasu dostałem bana: Bodajże 1 dzień.

4) Moje STEAM_ID: STEAM_0:0:26658890

5) Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Ponieważ powodem jest "rasizm", otóż nie przypominam sobie, żebym wyrażał swoje kontrowersyjne poglądy dzisiejszego dnia.

To teraz pozwolę sobie napisać parę zdań jak bardzo mi to zmieszało wieczór.

https://www.youtube.com/watch?v=p6ZIZ0prtJQ < soundtrack.

Zastanawiające jest to, że jestem chory i nie mam ochoty specjalnie udzielać się na serwerze, więc dzisiaj (wyjątkowo) używałem mikrofon chyba w jednej dziesiątej tego co zawsze.

Graliśmy westa, był Kalisz. Rychu gdzieś polazł albo przed albo w trakcie office'a, paręnaście rund minęło bardzo szybko. Zabili mnie 2 razy, w dwóch przypadkach były to z mojej strony forgive'y - nie sleje. (Też nie podobne do mnie)

Dwóch nieumiejętnych graczy nie spotkało się z krytyką z mojej strony, lecz (oceniając mnie najsurowiej) spotkała ich salwa mokrego moczu.

Nie pamiętam już z tych emocji co było następną mapą, ale chyba italka.

Skończyliśmy ostatnią rundę, któryś z graczy się pożegnał, powiedziałem nara minimalizując CS'a. Po minucie, dwóch surfowania na internecie zorientowałem się, że do gry nie zapraszają mnie strzały i przekleństwa przebijające się ledwo przez muzykę startową więc bardzo zdziwiony zmaksymalizowałem CS'a, a co zobaczyłem dowiecie się za chwilę.

Co zobaczyłem? Komunikat, którego nie spodziewałbym się w najgorszych koszmarach.

"Zostałeś zbanowany na tym serwerze" - oto powód mojego marnego wywodu, który zajmuje mi cenne minuty z piątkowego wieczoru, który miał wyglądać zupełnie inaczej.

Potwierdzone info na dzisiejszy niestety smutny wieczór od kolegi, (bo ja nie byłem w stanie ogarnąć sourcebansów) to fakt, iż dostałem 24 godzinnego bana za rasizm. Dziwne, ponieważ dzisiaj nie wyzywałem nikogo (specjalnie), w ciągu dwóch map chyba była to jedna osoba, która pruła się wcześniej też do Kalisza, więc coś takiego się nie liczy. Ogólnie nie robiłem nic, zamulałem ledwo grając. #bochory

Co najdziwniejsze, na serwerze w tym momencie nie było admina, (chyba) ponieważ spytałem osobę grającą na wujku, która potwierdziła, że nikt z administracji w tym momencie nie przebywa na wujku, a na serwerze właśnie z tego powodu zaczynają pojawiać się osoby puszczające muzykę oraz zabijające swoich członków drużyny.

Żeby sprawdzić swoje steam ID, musiałem wchodzić na inne serwery, (poco) ponieważ gram tylko na wujku. Jakby tego było mało, ostatnio wywaliło mi wszystkie ulubione i historie (nie wiem czy to patch jakiś był, whateva) zatem sprawdzanie steam ID było bardzo irytujące, ponieważ musiałem dodatkowo czekać na ściąganie jakichś marnych gimbo-modelów do innego serwera.

Dziękuje jednocześnie przepraszając, za zmarnowanie czasu na czytanie tych marnych wypocin przy których w sumie całkiem nieźle się bawiłem.

Na koniec chciałbym pochwalić bardzo sprawną rejestrację na forum, ponieważ email przyszedł bardzo szybko, dzięki czemu czas poświęcony przeze mnie na pisanie tego posta nie był sztucznie przedłużany przez złośliwość rzeczy martwych.

Pozdrawiam i czekam na unbana.

Do zobaczenia na serwerze, Maruda. :*

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuje za szybką odpowiedź, od razu zabrałem się za pisanie skargi na Admina Magic, w której dokładnie przedstawiłem sytuację, która zaistniała. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niezwykle mnie to cieszy. Miałem nawet odrzucić Twój post ze skargą, bo nie widzę sensu rozdzielać tego na dwa tematy, ale skoro rozpisałeś się na całą stronę A4 postanowiłem zaakceptować. Niestety będziesz musiał poczekać aż admin Magic opowie na forum swoją wersję, a to może potrwać dłużej niż Twój ban.

signature.php?steamid=76561198033487452&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oj zatem przepraszam za taki spam. Możliwe, że to tyle potrwa ale liczę, że wypowie się na ten temat Kalisz. A co do zdania admina, który wklepał mi bana to będzie chyba tylko oczekiwanie na jego osobistą opinię na ten temat, ponieważ mamy demka. Wniosek jest taki, że gdybym był graczem, który zasługuje na bana to miałbym go już dawno od adminów, którzy siedzą na wujku codziennie od kilkunastu miesięcy a nie minut. :)

Przykro mi jedynie z tego powodu, że piątkowy wieczór został zmarnowany, ponieważ mógłbym ten czas spożytkować inaczej, pewnie tyczy się to także Ciebie. :)

Pozdrawiam i dziękuje za profesjonalizm.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadzam się z Marudą chociaż go mało co lubię ale muszę tolerować to tez do mnie kolega Magic burknoł kilka razy i tylko dlatego ze poinformowałem go jakie są cele mapy najlepiej by było obejrzeć demko i wypisać wypowiedzi dwóch Marudy i Magica a wtedy zobaczymy czy maruda otrzymał bana słusznie czy tez nie

PS Przepraszam za brak znaków

Pozdrawiam ADMIN KALISZ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sytuacja Marudy tak jak opisał w skargach na admina, nie muszę nic dodawać. Dostałeś bana za "obrazę" tu pomyłka z tym racism może faktycznie za surowa kara w końcu to twój "czarny humor". Sytuacja Kalisza... troszkę za bardzo się wzburzyłem użyłem może nie odpowiednich słów ale jestem człowiekiem i mam gorsze dni. Choć nie lubię jak mnie ktoś upomina na forum serwera nie mając racji a mianowicie jak by Rysiek ogarniał trochę bardziej grę to by zrozumiał moją sytuacje...zostaję sam na chyba 6 do 9 graczy staram się wybić jak największą liczbę tt i co robię 7 sekund do końca ruszam do paki przez sam środek bo to była najkrótsza droga ginę 4do 5 sekund przed drzwiami do bsa...czyli co wystawienie sie na prawie pewna śmierć z opcja na rozbrojenie kabelkami bo innej nie było to nie wykonywanie celów mapy? Proponuje demko z moja sytuacją i stwierdzenie czy nie wykonałem celów mapy pozdrawiam:)

Magic

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, że mimo surowej kary nie ma sensu odbanowywać mnie przed czasem bo zanim ruszy cała machina to czas bana po prostu minie sam. Mimo wszystko chciałbym, żeby nastepnym razem osoby, które maja dostac bana byly wybierane z tłumu inaczej bo oceniajac moje zachowanie surowo, nie było ono aż takie, zeby kwalifikowalo sie na tak surowa kare. Podczas mojej gry grali na pewno gracze, którzy zasluguja na taki zaszczyt bardziej niz ja. Nastepnym razem proponuje upomnienie, kicka. W takim wypadku po prostu nie zaczynałbym ponownie rozmowy, ponieważ zrozumiałbym, iż jesteś osobą, która może nie nierozumie naszego specyficznego (serwerowego) humoru, ale, że po prostu na żarty nie masz ochoty. Jeżeli nikt z góry nie ma nic do dodania, bądź skrócenia kary to temat można zamknąć. Na koniec pozdrawiam, przepraszam za problem i mam nadzieję, że nie będe na serwerze postrzegany jako gracz z czarnej listy nad ktorym juz do konca gry na serwerze, badz wygasniecia bana bedzie wisiec poswiata faktu iz bylem banowany, zreszta moim zdaniem nieslusznie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wystarczyło to napisać już wczoraj i byś miał unbana bo może fatktycznie za surowa kara za takie pierdu pierdu....następnym razem nie pisz eseje na a4 bo takie są zbędne tylko konkrety a żale to na gorzkie żale...nie mam urazy mam nadzieję że Ty też i bawimy się dalej...pozdrawiam i miłej gry życzę:)

Magic

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Myślę, że mimo surowej kary nie ma sensu odbanowywać mnie przed czasem bo zanim ruszy cała machina to czas bana po prostu minie sam. Mimo wszystko chciałbym, żeby nastepnym razem osoby, które maja dostac bana byly wybierane z tłumu inaczej bo oceniajac moje zachowanie surowo, nie było ono aż takie, zeby kwalifikowalo sie na tak surowa kare. Podczas mojej gry grali na pewno gracze, którzy zasluguja na taki zaszczyt bardziej niz ja. Nastepnym razem proponuje upomnienie, kicka. .

Pamiętaj jeszcze że nie ważne co Ty bys chciał żeby było robione:)

Magic

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oj tam, to wszystko sugestie starego gracza, który chce żeby na serwerze było jak najlepiej, a cd eseji, to lubię się bawić w coś takiego. :D

Do zobaczenia na serwerze..:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.