Maruda

Magic

Rekomendowane odpowiedzi

1. Rodzaj przewinienia: Bodajże była to moja nietuzinkowa odpowiedź na jego obrazę mojej rodziny, sprowokowanej przez wypowiedzenie przeze mnie jednego słowa - idiota, w stronę jego osoby za pociągnięcie kabla gdy możliwa była opcja rozegrania rundy inaczej.

2. Data/Godzina/Serwer: 21.03.2014r./21-03-14 21:39/Uwujka CSS FFA

3. Nick admina: Magic

4. Opis zdarzenia:

Zatem moje przypuszczenia były słuszne.

Sytuacja dodatkowo opisana tutaj:

maruda-t9883.html

A teraz trochę tłumaczenia (mimo mojej niewinności)

W momencie grania na westwoodzie (mapa poprzedzająca office pod którego koniec dostałem bana) Pan Magic (bodajże) nie szedł do paki, czego efektem były słowa (wypowiedziane przez Kalisza prawdopodobnie w żartach), żeby realizował cel mapy. Dokładnie tutaj tego nie przytoczę, ale Pan Magic odpowiedział na to jakimiś burknięciami z których na teraz jestem zacytować tylko wyrazy typu "ośle" i bodajże cioto, chociaż drugiego przezwiska już nie jestem pewien, więc mniejsza.

Ta sytuacja z Kaliszem miała miejsce około 5 rundy?

Pod koniec westwooda ktoś bezsensownie pociągnął kabel, takie zachowanie spotkało się moją krytyką, która zabrzmiała: "idiota".

"Admin" odpowiedział na to, że idiota to mnie robił.

W tym momencie nieistotne jest kim jest Pan Magic, gracz to gracz, a admin się tak nie zachowuje, więc w żartach (kto gra na serwerze wie do jakiego poziomu sięga często występujący tutaj czarny humor) odpowiedziałem coś w stylu "zamknij mordę pe*** je***, ja Ci po starych nie jadę, kocham Cie". Na tyle pamiętam swoją bardzo ostrą odpowiedź, którą zacytowałem najlepiej i najbardziej surowo jak potrafię, żeby nikt mi potem nie zarzucił, że ściemniam.

Potem jak gdyby nigdy nic grałem te (bodajże 13-14 rund office, po czym na następną mapę już załadowany nie zostałem)

Zatem nie podoba mi się zachowanie tego admina. Nie wiem kto rozdaje adminy i komu (nie mnie to oceniać), więc za tą krytykę przepraszam. Lecz jeśli ktoś rzuca bluzgi na prawo i lewo, nie realizuje celu mapy bądź nie próbuje karcić, upomnieć gracza tylko podkręca negatywną atmosferę (która z mojego punktu widzenia i tak była tak zwaną beką) to coś tu jest nie halo.

Reasumując, jeśli ktoś nie wie jakie zasady panują na serwerze, (W moim odczuciu ban za obrażanie na wujku jest chyba bardzo wysoko podniesioną poprzeczką, ponieważ każdy z grających wie, że wszystko mówi się w żartach.) to nie powinien sprawować obowiązku administratora, bądź powinien powolutku zapoznawać się z przyjętymi normami a banować chyba tylko osoby nagminnie raniących swoich członków drużyny bądź zachowujące się w sposób pozostawiający więcej do życzenia niż zdanie wypowiedziane żartem, które było tarczą na obrazę mojej rodziny przez Admina.

Ja to traktuje wszystko jako niesmaczny żart, ponieważ jest 23.15 w piątkowy wieczór a ja przeziębiony zamiast pomulić sobie na serwerze piszę posty, które i tak pewnie zostaną zignorowane ponieważ ban jest tylko 24 godzinny. Otóż nie, nie i jeszcze raz nie.

Domagam się może nie wyciągnięcia konsekwencji, tylko poradzenia temu administratorowi jak ma pełnić swoją funkcję i liczę, iż cała sytuacja mimo tego zażalenia rozwiąże się pokojowo, a sam Pan Magic nie będzie teraz czaił się na mnie i banował, za każde wypowiedziane przekleństwo, ponieważ nie zamierzam teraz nagrywać ciągle demek, aby grać spokojnie na serwerze i udowadniać, że jestem niewinny. (wyprzedzam fakty, ponieważ znam życie i wiem jacy są ludzie)

5. Dowody: Mam bana. :)

6. Sugerowana kara: Po co to komu, liczą się zasady. Jeśli ktoś nie potrafi przyjąć krytyki, sam obraża i wpisuje bana nie biorąc pod uwagę swojego nieodpowiedniego zachowania to powinien mieć to uświadomione.

Mam co robić w piątkowy wieczór i całą sobotę, mógłbym po prostu poczekać do jutrzejszej (sobotniej) dwudziestej pierwszej trzydzieści, ale wole to wytknąć i upomnieć się żeby takie zachowania się nie powtarzały.

Mam nadzieję, że już nie będzie sytuacji, kiedy (jak kiedyś) na serwer wchodzi nowy admin, który mutuje 5 osób bo "za dużo gadają" a na tłumaczenia następnych 5 osób, że tutaj zawsze tak jest, że się gada. Tłumaczy, żeby sobie poszli na skype. Dodam iż w tamtej wspomnianej przeze mnie sytuacji admin mógł sobie konkretne osoby zmutować po prostu w opcjach, ponieważ był jedyną osobą, której przeszkadzały rozmowy paru graczy. (Nie byłem w grupce tych zmutowanych osób, przyglądałem się cicho z boku)

Na koniec pozdrawiam i dodam, iż nie wiem czy Pan Magic jest nowym adminem czy starym, ponieważ nie mam w głowie bazy danych nicków i zapamiętuje tylko znajomych z którymi zazwyczaj żartuje i po prostu gram.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1. Rodzaj przewinienia: Bodajże była to moja nietuzinkowa odpowiedź na jego obrazę mojej rodziny, sprowokowanej przez wypowiedzenie przeze mnie jednego słowa - idiota, w stronę jego osoby za pociągnięcie kabla gdy możliwa była opcja rozegrania rundy inaczej.

2. Data/Godzina/Serwer: 21.03.2014r./21-03-14 21:39/Uwujka CSS FFA

3. Nick admina: Magic

4. Opis zdarzenia:

Zatem moje przypuszczenia były słuszne.

Sytuacja dodatkowo opisana tutaj:

maruda-t9883.html

A teraz trochę tłumaczenia (mimo mojej niewinności)

W momencie grania na westwoodzie (mapa poprzedzająca office pod którego koniec dostałem bana) Pan Magic (bodajże) nie szedł do paki, czego efektem były słowa (wypowiedziane przez Kalisza prawdopodobnie w żartach), żeby realizował cel mapy. Dokładnie tutaj tego nie przytoczę, ale Pan Magic odpowiedział na to jakimiś burknięciami z których na teraz jestem zacytować tylko wyrazy typu "ośle" i bodajże cioto, chociaż drugiego przezwiska już nie jestem pewien, więc mniejsza.

Ta sytuacja z Kaliszem miała miejsce około 5 rundy?

Pod koniec westwooda ktoś bezsensownie pociągnął kabel, takie zachowanie spotkało się moją krytyką, która zabrzmiała: "idiota".

"Admin" odpowiedział na to, że idiota to mnie robił.

W tym momencie nieistotne jest kim jest Pan Magic, gracz to gracz, a admin się tak nie zachowuje, więc w żartach (kto gra na serwerze wie do jakiego poziomu sięga często występujący tutaj czarny humor) odpowiedziałem coś w stylu "zamknij mordę pe*** je***, ja Ci po starych nie jadę, kocham Cie". Na tyle pamiętam swoją bardzo ostrą odpowiedź, którą zacytowałem najlepiej i najbardziej surowo jak potrafię, żeby nikt mi potem nie zarzucił, że ściemniam.

Potem jak gdyby nigdy nic grałem te (bodajże 13-14 rund office, po czym na następną mapę już załadowany nie zostałem)

Dokładnie tak to wyglądało co do reszty z tymi mutami to już nie moja sprawka. Bana dostałeś od razu po twoim "czarnym humorze" 1 dzień. pzdr

Magic

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.