michkal1986

Może lepszy system wywalania graczy ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy nie da się zmienić sposób wybierania graczy do opuszczenia serwera gdy wchodzi admin lub vip ? Problem w tym że gram długo i jak jest np jest 13ct i 13tt i nagle mnie wywala z gry bo wchodzi admin lub vip. Wiem że gracz jest losowany ale to jest strasznie irytujące jak masz bardzo dobre staty i nagle cię wywala. Już kilka razy tak miałem. Rozumiem że admin wchodzi to OK ale jak vip to lekka przesada. Niech system wywala z niskim wynikiem najlepiej którzy nie mają vipa. Trochę więcej sprawiedliwości. Nie będę kupował Vipa bo nie mam na to środków i mam swoje zdanie co o tym sądzę ale ten komentarz zostawię sobie :-)

A miałem takie łądne staty na office chlip chlip

Dziękuję za uwagę i życzę miłej gry.

PS. Jak się nie da to nie da. Trudno nie będę płakał :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tatsu przecież ty jesteś slaby a jak miałeś dobry wynik to raczej fart ;]

A przypadkiem miejsca nie ustępuje gracz z najwyższym pingiem?

10 czy tam 12 zł to chyba nie dużo 4 piwa w miesiącu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wyrzuca losową osobę. VIP rozwiąże Twój problem.

Właśnie ta "losowa osoba" musi być wyrzucana co tyle rund (27 rozegranych) przegrała na mapie i ma wysoki wynik w meczu ?? Nie może wywalić osoby co ma np. najniższy wynik ?

VIP - sorki ale wolę zbierać kasę na coś bardziej użyteczne (sprzęt elektroniczny, nowe gry, książki, itp.). Pozostaje jedynie to coś znosić jak dotychczas.

Temat do zamknięcia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zaśmiecanie trochę forum...

Jest temat, w którym wystarczyło to napisać - propozycje-zmian-t7262.html

Na przyszłość kieruję uwagę do użytkowników aby o tym pamiętali, zamiast zakładać nowy topic. Potem się dziwicie, że nie akceptujemy Waszych wypowiedzi.

Zamykam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.