michkal1986

Lepszy drop w którym trybie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zapytanie:

czy jak dam: znajdź grę - turniejowy = i zagram cały mecz (zabezpieczony że jak wyjdę to dostanę karę - 30 rund do wygrania 16 trzeba) to będę miał większą szansę na lepszy drop niż normalnie że dołączam na serwer u wujka lub na innym serwerze grając cały mecz ??

Gram już dość długo ale dropy mam chujowe wciąż.

Bo dziś grałem jak w pierwszym przypadku i dropnął mi się deagle meteoryt fabrycznie nowy!!!!

Kiedyś dostałem to samo ale wypróbowany w boju z serwera. Aż mi gały wyszły na wierzch (prawie się zesrałem xD - ooooo kurwaaaa). Szczęście czy co ??

A jak gram na serwerze (czyli zapisanych w ulubionych serwerach i dołączam) to zazwyczaj nic a jak coś to często skrzynki (ale niestety nie u wujka tylko gdzie indziej). Nie wiem czemu tak jest że prawie na 95% nic mi nie wypada u wujka. Wypada tym co mają te "żetony" z różnych operacji lub może coś jeszcze. Albo taki los.

Proszę o wypowiedź z doświadczenia jak to jest.

PS. Podpiąłem tu bo dot. cs go

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Generalnie drop jest losowy - przypisana jest dana ilość dropu od Czwartku do Czwartku i tyle.Dropy są bardzo chujowe ale to w tym celu byś wypierdalał kasiore na klucze i otwierał skrzynie w , których i tak gówno ci wypada.Raz widziałem jak typowi dropneło ak redline ale to było na jakiejś misjii.

Faktycznie dropy z opcji dołączenia automatycznie są lepsze a o ile ? z 0.04 euro centa do 0.20 ? max Mi wysypało obrzyn za 0.90 e .

AAAA u nas na ffa widziałem kiedyś jak komuś poleciał ak blue laminate jak jeszcze ta broń była wtedy coś warta (40e) .Tak że na 2500 godz. przegranych w csgo nie widziałem i nie dostałem nic od Valve czym bym był zachwycony lub bym się mało nie posrał :D .

Pozdrawiam

Jebać Górników.

signature.php?steamid=76561197996112074

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Informacja na przyszłość dla wszystkich: Bronie ze skrzynek nie wylatują podczas turniejowych gier tudzież innych. Owszem z gier mogą ci wypaść droższe bronie ale to szczęście musi ci dopisać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

skrzynkowe bronie lecą tylko ze skrzynek, a te kolekcje Train, overpasss itd lecą juz z serwerów :P drop zależy tylko od szczęścia, ja dostaje 2 razy na tydzień, jedną skrzynkę i jeden bardzo wyszukany item za 30 groszy PLN! <cool> generalnie mi tylko dropi u wujka, bo wiecej nigdzie nie gram, chyba ze turniejowki :P

spimage.php?id=76561197977934107

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta