bertosh

Admin i literówka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakiś czas temu na serwerze był admin o nicku Bartosh. Jak widać mój nick jest bardzo podobny do tego nicku, lecz pisze się go przez "e". Do czego zmierzam, proszę nie prosić mnie o zbanowanie, lub wyrzucenie kogoś z serwera, gdyż nie posiadam uprawnień do tego. Rozumiem, że można się pomylić, lecz po kilkukrotnym już upomnieniu robi się to irytujące, a dalej dostaję takie prośby.

Z góry dziękuję

Pozdrawiam

bErtosh

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hej,

kiedyś myślałem, że ktoś gra pod takim nickiem, żeby w pewien sposób mnie zdenerwować ew. chamsko się "podszyć" - jednak często widywałem Cię na serwerze (zawsze pod takim nickiem) i pierwsza moja myśl nie była jednak trafna...

Niestety, nie wiem co możemy zrobić, żeby gracze nie pisali do Ciebie próśb o pomoc... i prawdopodobnie dalej będą to robić - jeśli żaden z nas nie zmieni nicku :-)

Pozdrowionka,

B.

graphic.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może wystarczy jak napiszesz swój nick z dużych liter i będą wtedy traktować jak dwie różne osoby.

spimage.php?id=76561198085068768

YHfx1M8.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie powinien żaden user mieć nick-u jak admin

Generalnie na większości for jak i serwerów zakazane są nawet zbliżone nicki - pozwala to uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji dla 2ch stron.

"bertosh' user powinien zmienić nick i po problemie a z naszej strony powinniśmy wprowadzić do regulaminu Forum jak i serwerów iż user nie może przybierać nicku adminów (coś na zasadzie rezerwacji nicku).

Była całkiem nie dawno sytuacja gdzie jeden typ podszywał sie pod gracza naszego serwera a voteban poleciał na tego prawdziwego.

Myślę ze ten temat powinniśmy poruszyć i uzgodnić jakieś konkretne stanowisko by żadna z tych sytuacji nie powtarzała się w przyszłości.

signature.php?steamid=76561197996112074

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

2. Na serwerze ZABRONIONE jest:
- podszywanie się pod admina, np. posiadanie nicku admina

Bartosh a bertosh to dwa różne nicki, to że ktoś nie widzi różnicy to jego sprawa.

Jeśli bertosh'owi przeszkadzają osoby które myślą że jest adminem to niech zmieni i po temacie, jeśli nie to niech się On albo gracze męczą.

Ja różnicę zauważyłem i problemu nie mam. Avatar mają też różny. Wielokrotnie widziałem na serwerze swego czasu graczy z nickami które były identyczne jak osób z grona adminów a nawet zarządu.

spimage.php?id=76561198085068768

YHfx1M8.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sprawa została już rozwiązana w moim poprzednim poście. Można zamknąć. Na przyszłość zastanowiłbym się również nad sensem akceptowania takich tematów.

signature.php?steamid=76561198033487452&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.