RoGi

Zostałem okradziony

Rekomendowane odpowiedzi

Oszukujesz :P

RoGi ma w tej chwili 0 przedmiotów w swoim ekwipunku.

spimage.php?id=76561197982747290

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ale ty powinienes widzieć moj ekwipunek, dziwne :P

spimage.php?id=76561197977934107

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale ale, chlopaki, nie odwolujcie sprawy. Gnojek odda raz ale ukradnie kolejnych 10 razy. Niech sie gowniarzem zajmie policja :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Racja, ja bym gówniarzowi nie odpuścił. Takich jak ty pewnie było wielu więc przydałaby mu się nauczka.. Skoro zglosiłeś sprawę na psach to niech już ciągnął tą sprawę do końca bo znajdzie sobie inną ofiarę. Albo upierdolić mu ręce:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Narazie tylko odzyskałem itremy, co bedzie potem czas pokaze :D<sex>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak mi coś przychodzi do głowy jeśli kolo wystawia te "Fanty" na allegro to adres nie powinien być problemem, wystarczy coś kupić i dostaje sie adres dane (do wysyłki) prawda nawet jak miałbyś nie kupić tego to dla sprawy wystarczyło kliknąć "Kup Teraz" !! ??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To że oddał itemy to niezbity dowód, że je zajebał. Co na to bagiety? Ja naprawdę bym się nie pierdolił z takim głupio cwanym gimbusem.

comment_M60WEUkxRlOoy7M1B5tjyhuAMlXxGqbG.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

quality thread 10/10

propsy za szerlokowanie i ujebanie gnoja.

76561198018326489.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zapodajcie ip, nicki i wszelkie poszlaki wskazujące na jego osobe, najlepiej nawet zdjęcia, niechże będzie mały oszust (złodziej, skurwiel) napiętnowany ażeby każdy wiedział z kim ma do czynienia. Z informacji nakradł na sporą kwote gdzie w realnym życiu dostałby srogi wyrok.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znajdź tego łacha, jutro jadę na strzelnicę to będzie w sam raz jako ruchomy cel

spimage.php?id=76561197991949322

4027872489.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Raczej tak, sprawa jakoś tam się toczy, to juz policja działa a nie my ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To na razie nie zamykajcie, daj znac jak sie sprawa skonczy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gratuluję rozwiązania, a nie olania sprawy. Wypłacili Ci ekwiwalent za stracone nerwy i czas.

Wytapatane z i9300

Pozdrawiam,

Arcy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam Was bardzo serdecznie,

z góry chciałbym bardzo przeprosić za odświeżenia tematu, niestety zostałem okradziony przez Seebix'a poprzez podszywanie się pod "good guy'a", który z przyjemnością podaruje mi dwa klucze za zrobienie refflinka.

Ostatecznie: zniknął cały mój ekwipunek.

Cała sytuacja miała miejsce w nocy z soboty na niedziele, niektóre przedmioty nadwyraz cenne (łączna wartość ekwipunku ponad 1000złotych).

Wiadomość do angielskiego supportu wysłana. Screen z historią wymiany (bez mojej zgody) również.

Ja natomiast chciałbym prosił Was o pomoc, żeby ten fajfus nigdy więcej tego nie zrobił.

Proszę o podanie wszelkich informacji, żebym mógł przekazać sytuacje w ręce policji.

Pozdrawiam serdecznie! ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Witam Was bardzo serdecznie,

z góry chciałbym bardzo przeprosić za odświeżenia tematu, niestety zostałem okradziony przez Seebix'a poprzez podszywanie się pod "good guy'a", który z przyjemnością podaruje mi dwa klucze za zrobienie refflinka.

Ostatecznie: zniknął cały mój ekwipunek.

Cała sytuacja miała miejsce w nocy z soboty na niedziele, niektóre przedmioty nadwyraz cenne (łączna wartość ekwipunku ponad 1000złotych).

Wiadomość do angielskiego supportu wysłana. Screen z historią wymiany (bez mojej zgody) również.

Ja natomiast chciałbym prosił Was o pomoc, żeby ten fajfus nigdy więcej tego nie zrobił.

Proszę o podanie wszelkich informacji, żebym mógł przekazać sytuacje w ręce policji.

Pozdrawiam serdecznie! ;)

polecam zrobic nowy temat

76561198018326489.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta