karolg987

[100zł] Słuchawki do CS GO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuje słuchawek do CS'a GO. Cena to okolica 100zł. Jeśli będzie warto to mogę dopłacić trochę. Proszę o coś wytrzymałego. W moich słuchawkach po 1 upadku nie działa 1 słuchawka i mikrofon. Z tego miejsca od razu nie polecam kupować jakiś typowo chińskich słuchawek ;)

Słyszałem dużo o Fatal1ty, ale chce poznać również inne opinie i propozycje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Creative fatality - niezniszczalne

Gdyby kózka jesień plecień to by żółwik wypierdalaj.

B4204T3 :)

af46594647f1.gif

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku, wbrew rozsądkowi... Naprawdę... Czasami ciężko jest ich wyprzedzić !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko bardziej interesuje mnie grywalność, a niezniszczalność to ma być ten dodatek :D

Będą one na tyle dobre (w tej cenie), że będę słyszał skąd kto idzie, a nawet w większej oddali?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Creative Fatality bardzo popularne i polecane w bardzo dobrej cenie.

Można jeszcze rozważyć w dalszej kolejności Plantronics 380 i Sharkoon Rush.

@ Chyba że kupisz w dobrej cenie Steelseries Siberia v2 bezpośrednio od producenta lub używane na aukcji.

spimage.php?id=76561198085068768

YHfx1M8.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja fatalitki miałem kilka miesięcy i bylem bardzo zadowolony. Teraz mam Creative HS-450 i jestem zadowolony bardziej - nie skrzypią jak fatalitki, jak dla mnie są wygodniejsze, uszy się nie pocą i tak nie gniotą :)

Gdyby kózka jesień plecień to by żółwik wypierdalaj.

B4204T3 :)

af46594647f1.gif

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku, wbrew rozsądkowi... Naprawdę... Czasami ciężko jest ich wyprzedzić !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również polecam Creative fatality. Używałem około roku i byłem zadowolony, teraz mam siberie v2 i w stosunku jakości do ceny wypadają blado, bo w mojej opinii są wygodniejsze od fatality ale jakość dźwięku nie jest znacznie lepsza jak znacznie wyższa jest cena.

spimage.php?id=76561197991949322

4027872489.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fatality to przereklamowane gówno, jakość dźwięku jest chujowa jak na dzisiejsze czasy. Za to faktycznie są wytrzymałe i naprawdę ciężko je rozjebać.

Siberia to również przereklamowane gówno. Dużo łatwiej je rozpierdolić, ale jakość dźwięku wystarczająca.

signature.php?steamid=76561198033487452
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

root to jak tak mówisz, że gówno to weź daj jakiś model słuchawek, które jednak warto wziąć :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kupiłem teraz Fatality na jakiś czas i na razie są spoko wg mnie :D następne to Siberia :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od kilku lat używam i polecam SENNHEISER HD 202. Dźwięk jest rewelacyjny, są też bardzo wytrzymałe. Jedyny minus to brak micro, ale to żaden problem.

comment_M60WEUkxRlOoy7M1B5tjyhuAMlXxGqbG.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Od kilku lat używam i polecam SENNHEISER HD 202. Dźwięk jest rewelacyjny, są też bardzo wytrzymałe. Jedyny minus to brak micro, ale to żaden problem.

Pierwsza osoba która je chwali :)

spimage.php?id=76561198085068768

YHfx1M8.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

za 100 zł dobrych nie kupisz .

Dołóż troszkę i kup konkretne .

Polecam Creative Taktik 3D Raze ( 220-230zł ) .

Warte swojej ceny . Wytrzymałe i mają opcje odwrócenia słuchawek o 90 stopni ,tj. można je używać jako głośniki :)

Używam je od hmm marca jakoś tak i jestem zadowolony .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do 100 zł, to mi się wydaję że jak o wytrzymałość chodzi to fatalitki, używam je do grania już z 3-4 lata i dalej śmigają

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Miałem fatality i uważam że są beznadziejne dźwięk do d... wykonanie słabe z mojej strony mogę polecić tobie creativeAURVANA LIVE myślę ze cena jest nie wygórowana a jakość dwie ku i wykonania stoi na wysokim poziomie zresztą poszukaj informacji w internecie (są to klony słuchawek denona)

Pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

fatality to jebane gowno i kazdy kto uwaza inaczej nie zna sie w temacie.

za 120 zl juz dorwiesz AKG K518DJ, ktore beda wygodniejsze, beda lepiej graly, a przede wszystkim nie wygladaja jak niedojebany transformers. Do tego stojacy mikrofon i pozamiatane.

Witam

Miałem fatality i uważam że są beznadziejne dźwięk do d... wykonanie słabe z mojej strony mogę polecić tobie creativeAURVANA LIVE myślę ze cena jest nie wygórowana a jakość dwie ku i wykonania stoi na wysokim poziomie zresztą poszukaj informacji w internecie (są to klony słuchawek denona)

Pozdro

ewentualnie aurvana live, ale mojemu ziomkowi sie szybko polamaly.

76561198018326489.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja przez 3,5 roku grałem na AKG K518LE (Wersja normalna) i wszyscy ziomkowie się chowali, bo słyszałem najwięcej. Są to słuchawki do muzyki (GENIALNIE przy tej cenie).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak a potem będą Cię wyzywać od cheaterów bo słyszysz "więcej" od tych grających na "głośnikach". <cisza>

spimage.php?id=76561197982747290

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
A te AKG K518DJ to są słuchawki DJ'skie. To będą nadawały się do CS'a? :P

No tak, lepiej kupic jakis syf, ktory bedzie mial na opakowaniu "gaming", lel.

76561198018326489.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sam mam SENNHEISER HD 555 ale to inny pułap cenowy no i trudne do dostania w dzisiejszych czasach. Ale mają moc jeśli chodzi o muzykę i gry:)

a do 100zl:

SENNHEISER HD 202 polecane przez Wyhyhy

superlux HD681 za jakies 90zl

do tego jakis mic i będzie super sprzęt do cs-a:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.