root

Propozycje zmian / zgłaszanie bugów

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycje zmian na serwerze CS: GO DD2 oraz ewentualne bugi, proszę zgłaszać w tym temacie. Będzie tutaj zamieszczana również historia zmian, dotycząca konfiguracji serwera.

1.0.13 - Poprawione menu kabelków przy pace, już się nie buguje; zmieniony czas rundy na 2 minuty
1.0.12 - Poprawiona komenda !c4, usunięte granaty dla VIPów na rozgrzewce
1.0.11 - Dodana latarka (klawisz "F"), reklamy w czacie, drobne zmiany w wyświetlaniu informacji w czacie
1.0.10 - Poprawione spawny na nowym nuke
1.0.9 - Dodanie komendy !c4 pozwalającej na wyłączenie odliczania do wybuchu
1.0.8 - Zmiana dostępnych bombsitów na kilku mapach
1.0.7 - Zmiana nazwy mapy westwood, nie działał radar
1.0.6 - Poprawa kosmetyczna teambets
1.0.5 - Testy poprawionej walki na kosy / anulowane
1.0.4 - Spolszczenie i drobne poprawki pluginu do ograniczenia BS'ów
1.0.3 - Zmiana nazwy mapy de_westwood na de_westwood_fixed, ze względu na problemy graczy, którzy mają starą wersję tej mapy
1.0.2 - Naprawione !resetscore. Komenda dostępna tylko dla VIPów, VIPa każdy może otrzymać za darmo.
1.0.1 - Usunięty 1 bombsite, gdy na serwerze jest mało osób
1.0.0 - Wersja początkowa serwera

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1.0.9 - Dodanie komendy !c4 pozwalającej na wyłączenie odliczania do wybuchu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1.0.10 - Poprawione spawny na nowym nuke

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1.0.11 - Dodana latarka (klawisz "F"), reklamy w czacie, drobne zmiany w wyświetlaniu informacji w czacie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1.0.12 - Poprawiona komenda !c4, usunięte granaty dla VIPów na rozgrzewce

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1.0.13 - Poprawione menu kabelków przy pace, już się nie buguje; zmieniony czas rundy na 2 minuty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na serwerze pokazuje, 10 aktywnych ludzi. Wszedłem a tam tylko jeden gracz. To też przydałoby sie naprawic

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To nie jest bug, tylko konta na spekcie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1.1.0 - Dodana walka na kosy - pierwszy taki plugin w PL a może i na świecie do CSGO :); poprawiony plugin dla VIPów, poprawiony wybór skinów dla graczy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem czy jest to do poprawy, ale gdy jest mało ludzi i jest dostępny tylko bombsite A to bot jak ma pake leci z nią na B .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proszę o wyłączenie autolamy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Proszę o wyłączenie autolamy.

Poprawione.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chcemy więcej map!!

Server d2 only 30 rund + rasowe ffa z miksem najpopularniejszych map może być 16 rund :P

bo w ramach protestu urządzę głodówkę i przykuje się kajdankami do kaloryfera!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czas trwania rundy został wydłużony o 30 sekund, zatem runda trwa 2:30.

Serwer został powiększony o 6 slotów, więc mamy 38 slotów dla graczy + 1 dla GOTV.

Aktualizacja tematu dotyczącego komend na serwerze CS:GO DD2 - komendy-dostepne-na-serwerze-t7475.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1) Na serwerze został włączony noblock - na stałe.

Możliwe jest przenikanie/przechodzenie przez innych graczy. Niemożliwe jest się zablokowac - skleić.

2) Po śmierci ciała już nie będą się unosić - znikną na ziemi.

3) Dodano nowe skiny do broni oraz noży (większość).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może tak zamiast 16 rund dać 24 ? i no blocka dać pod komende !nb czasami przydaje sie podsadzka :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Noblock czasowy lub tylko na komendę (np. !nb) mógłby powodować problemy.

Jesteś jedyną osobą, która proponuje wyłączayć noblocka. Jednakże na serwerze, gdy jest wyłączony, co rundę można usłyszeć irytację graczy z powodu np. blokowania na respie. Dodatkowo - w trakcie rozgrywki tak samo. Takich graczy są setki. A przy 40 graczach na serwerze, naprawdę jest wskazane utrzymanie tego noblocka przez dłuższy czas, aniżeli 10 sekund od rozpoczęcia rundy. O tym, że mapa de_dust2 jest dosyć mała - patrząc na taką liczbę graczy - nie muszę wspominać.

Liczba rund nie zostanie zmieniona.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam jako, iż jestem już stałym bywalcem tego serwera oraz nawet miałem składać podanie na admina, jednak niedługo wyjeżdżam i nie pełniłbym tej funkcji przez jakieś 2 tygodnie więc może potem :D. Jednak nie to jest tematem tego posta.

Ranking na serwerze powinien zostać zmieniony, bądź powinny zostać zmienione w nim liczby.

Nie jestem jedyny graczem który narzeka na ten ranking jednak to mi przyszło to napisać bo analizowałem go dogłębnie przez około 3-4 dni nie tylko na swoim przypadu ale i na przypadku moich serwerowych kolegów.

Moja pozycja rankingowa aktualnie wacha się od 25 do 30 zależy kto mnie zabije. I to właśnie jest sednem problemu. KTO MNIE ZABIJE.

Mianowicie średnie moje statystyki w meczu to załóżmy +-20/4/10 czyli wychodzi że mam KD 2.00 więc powinienem wyjść przynajmniej połowe na plus jednak zazwyczaj tak nie jest mimo dodatnich statystyk jestem zazwyczaj 30-20 puntków na minus.

Niestety nie jestem jedyny to jest zmora też innych graczy bijących ranking tak jak ja.

Powiem na przykładzie 3 z nich:

GeeRoo: Pozycja po 1 meczu 4 był przed nim na 2, miał staty 30/4/7 po tych 7 zgonach stracił +-200 punktów mimo tego że na 1 śmierć robił 4 kile +mvp

NayH: Pozycja po 1 meczu 10 przed był na 8, staty również wysokie jednak po 1 dedzie dostał -50 punktów które wbijał +- w 2 mecze

Oraz Ja MerMonkey: 25-30 miejsce po śmierci zabierane jest mi +- 20 punktów prawie zawsze chyba że zabija mnie koledzy jednak to rzadko się zdarza :)

W czym leży problem rozumiem, że ranking działa od miejsca które zajmuje i miejsca osoby którą padnę bądź zabije. Znam go gdyż miałem top 1 na serwerze hunger games na tym samym rankingu i mimo tego po 1 śmierci traciłem +- 5 pozycji? Które wbijałem znowu w 3/4 godziny :)

Jednak tam było łatwiej gdyż były ustawione zdecydowanie lepsze punktacje jednak z dedami było podobnie jak tu.

Mianowicie chodzi mi o to aby ograniczyć spadek punktów zależny od różnicy punktów pomiędzy graczami oraz zwiększenia punktów za zabójstwo do stałej a nie zmiennej ilości, gdyż to robi się naprawde problematyczne kiedy człowiek zabija 8 osób i ginie i jest -2 bo dostał za zabójstwa i mvp 12 punktów a 14 stracił za śmierć wychodzi na to w tych obliczeniach, że za 1 osobę nie dostałem ani jednego punktu.

Admini na serwie również przyznają mi racje, że system powinien być zmieniony. (Po tym jak przedstawiłem swoje stanowisko oraz wytłumaczyłem o co chodzi, to głównie oni kazali mi napisać na forum)

Co najlepiej zrobić aby naprawić ranking a raczej żeby go ulepszyć:

-Wprowadzić stałą ilość punktów za zabójstwo:

*1 Bądź zastosować sytem dziesiątkowy/setny, tłumacząc osoby +-10 za zgon dostajemy tyle za zabójstwo tyle za śmierć. Osoby +-100 tyle i tyle za śmierć i tak dalej.

*2 Ogólną stałą za zabójstwa i za zgony co sprawi że dobrzy gracze szybciej wespną się w rankingu, jednak minusem tego systemu jest to że nowi gracze nie będą w stanie dogonić topki gdyż ta po prostu będzie miała strasznie dużo punktów.

Dziękuję za przeczytanie oraz pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ranking działa prawidłowo, natomiast ze względu na specyfikę CSGO, a szczególnie tego serwera wychodzi to właśnie w ten sposób. Przez serwer przewija się ogromna liczba nowych osób. Jeśli taka osoba Cię zabije, tracisz dużo punktów.

Zostanie to w najbliższym czasie skorygowane, lub zostanie zmieniony ranking - damy znać w tym temacie.

Admini na serwie również przyznają mi racje, że system powinien być zmieniony.

Zapoznaj się z regulaminem serwera, aby uniknąć problemów w przyszłości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Serwer został powiększony o 2 sloty: 40 + GOTV.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy może ktoś w końcu zrobić coś z tym nieszczęsnym rankiem ( nie nie działa on normalnie ) skoro w jeden dzień mając staty średnio po 20-30 zabić i 5-10 zgonów tracę Kurczę 500 pkt!!! to coś jest chyba nie tak , wiem zaraz ktoś powie "eee grasz na ffa dla ranku?" tak gram dla ranku i dla własnej satysfakcji ze jestem w tym top10 tak więc prosze ogarnijcie to mam taką propozycję

Wchodzi ktoś nowy zabija Cie on dostaje +20 pkt a Ty -20 pkt zamiast tego ondostanie te swoje 20pkt ale ty możesz stracić np 1/3 tego ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proszę Cię, pisz ze znakami interpunkcyjnymi! Źle się czyta Twoją wypowiedz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam mam propozycję do serwera dodanie rang pod klawiszem tab zaczynając oczywiście od s1 do globala moim zdaniem fajne by to było i np

20 killi = s1

40 killi = s2

60 killi = s3

80 killi = s4

100 killi = s5

120 killi = s6

140 killi = g1 ... itd

Moim zdaniem poprawi to wgląd kto gra długo a kto dopiero zaczyna swoją przygodę + będzie jakaś rywalizacja nad tym/ mogę zasponsorować nagrodę dla pierwszego globala [skin do 5euro]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta