root

Propozycje zmian / zgłaszanie bugów

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł na karanie kogoś bo Cię irytuje, nawet wiecej osób a nie jest to niezgodne z reguleminem jest niedorzeczny.

29 minut temu, Kroepniek napisał:

jakby się grało na DD2 trochę to byś sam to zauważył.

Mam tam przegrane 60 godzin więc schowaj swój argument i kpiny.

• Lubię 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Dobry wieczór, nie wiem czy zalicza się to w kwestii bugów, ale od wczoraj, w godzinach mniej więcej północ/przed pierwszą, na serwerze pojawiają się bardzo duże "lagi"? Wczoraj każdy miał bardzo duże pingi, byli obecni przy tym administratorzy (myślę, że mogą potwierdzić). Dzisiaj, z pingami było wszystko ok, ale każdego cofało / klatkowało. Dużo osób pisało, że mogą być to DDOS'y czy coś w tym stylu (nie wiem, nie znam się). Zgłaszam, ponieważ serwer jest pełny, pojawia się ta sytuacja i gracze wychodzą. Powoduje to duże opustoszenie serwera, gra 25 osób nagle "lagi" po czym zostaje nas ośmiu. Bo każdy wychodzi widząc te lagi.

Edytowane przez JokerS

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 godzin temu, J0KER napisał:

Dobry wieczór, nie wiem czy zalicza się to w kwestii bugów, ale od wczoraj, w godzinach mniej więcej północ/przed pierwszą, na serwerze pojawiają się bardzo duże "lagi"? Wczoraj każdy miał bardzo duże pingi, byli obecni przy tym administratorzy (myślę, że mogą potwierdzić). Dzisiaj, z pingami było wszystko ok, ale każdego cofało / klatkowało. Dużo osób pisało, że mogą być to DDOS'y czy coś w tym stylu (nie wiem, nie znam się). Zgłaszam, ponieważ serwer jest pełny, pojawia się ta sytuacja i gracze wychodzą. Powoduje to duże opustoszenie serwera, gra 25 osób nagle "lagi" po czym zostaje nas ośmiu. Bo każdy wychodzi widząc te lagi.

Nie zauważyłem takiego problemu. Po 0:00 gracze stopniowo się rozeszli. Masz jakieś screeny albo filmik?

O tej godzinie zawsze mamy zaplanowany restart serwerów www/mysql, kilka krótkich przycinek może się zdarzyć przez utratę połączenia do bazy i ponowne łączenie - to jedyny problem, jaki mógł wystąpić.

signature.php?steamid=76561198033487452&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
18 godzin temu, root napisał:

Nie zauważyłem takiego problemu. Po 0:00 gracze stopniowo się rozeszli. Masz jakieś screeny albo filmik?

O tej godzinie zawsze mamy zaplanowany restart serwerów www/mysql, kilka krótkich przycinek może się zdarzyć przez utratę połączenia do bazy i ponowne łączenie - to jedyny problem, jaki mógł wystąpić.

Z dnia wczorajszego na dzisiejszy, problemów żadnych nie było. Jeśli będzie się powtarzało, postaram się nagrać i oczywiście podeśle filmik.

• Lubię 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgłaszam błąd. Rozgrzewka 5 sekund trwała. Demko teraz od 20:28.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, warioz napisał:

Zgłaszam błąd. Rozgrzewka 5 sekund trwała. Demko teraz od 20:28.

Dopisałem na końcu, żeby wszystko było jasne.

• Lubię 1

signature.php?steamid=76561198033487452&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta