root

Propozycje zmian / zgłaszanie bugów

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

A już myślałem, że tylko ja mam ten bug, ale na mirage występuje ten sam. błąd. Bardzo denerwujący momentami

Edytowane przez wasilil

signature.php?steamid=76561198037522248

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałem zapytać jak działa system RANG na serwerach zabijam jako kałacha i spadam niżej czy jest to jakiś problem z pluginem czy tak ma to działać ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Varghona napisał:

bug: dźwięk odbijającego się od elementów mapy granatu ręcznego nie tylko przed, ale i po eksplozji.

Najłatwiej zwrócić na to uwagę na arenkach, gdzie mało kto nimi rzuca

To problem, który pojawił się po którymś updacie. Nie widzę w tej chwili możliwości naprawy tego.

30 minut temu, Eeee napisał:

Chciałem zapytać jak działa system RANG na serwerach zabijam jako kałacha i spadam niżej czy jest to jakiś problem z pluginem czy tak ma to działać ?

Poszukaj na forum. Jeśli spadasz to znak, że jesteś słabszym graczem niż wskazywałaby na to poprzednia ranga.

signature.php?steamid=76561198033487452&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, root napisał:

Poszukaj na forum. Jeśli spadasz to znak, że jesteś słabszym graczem niż wskazywałaby na to poprzednia ranga.

Chodzi mi o to że zabijam gracza to ranga powinna zostać jaka była  a jest tak że się z niej spada niżej :) poszukam poczytam 👍 

Pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Eeee rangi aktualizują się z pewnym opóźnieniem. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proszę o wyłączenie granatu wh.

• Haha 1
  • Kupa 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam taki pomysł, aby na rozgrzewce dać walkę na pięści tj. w danger zone.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nazwa zmiany: Kickowanie spectów
Opis zmiany: Mam propozycję żeby osoby które idą na specta zostały wywalane jeśli serwer jest full.
Powód zmiany: Powodem tego jest to iż specty blokują sloty gdy serwer jest pełny i przez to afk'owanie gracze, którzy chcieli sobie pograć nie mają tej szansy ponieważ specty nie pozwalaja na wejście na serwer. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
26 minut temu, barlos73 napisał:

Nazwa zmiany: Kickowanie spectów
Opis zmiany: Mam propozycję żeby osoby które idą na specta zostały wywalane jeśli serwer jest full.
Powód zmiany: Powodem tego jest to iż specty blokują sloty gdy serwer jest pełny i przez to afk'owanie gracze, którzy chcieli sobie pograć nie mają tej szansy ponieważ specty nie pozwalaja na wejście na serwer. 

O, dzisiaj jeszcze o tym nie wspominano 

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podobno, jak ktoś ma muta lub gaga (albo to i to) to słyszy ct i t jak jest w t, a jak jest w ct nie słyszy nikogo. Możecie to sprawdzić?

Edytowane przez warioz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jest, zgadza się. Sprawa dotyczy pośmiertnych rozmów. Mając mute nie ważne w którym teamie byłem nie słyszałem nic. W trakcie gry było słychać swój team tylko. 

Największa złośliwość jaką można wyrządzić idiocie to nie przerywać. Podczas kiedy on się produkuje, należy wziąć do ręki popcorn, i rozkoszować widokiem tego jak sam się pogrąża.

signature.php?steamid=76561198341045152&

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
23 godziny temu, warioz napisał:

Możecie to sprawdzić?

Tak, sprawdziliśmy. Jest to wina którejś z nowych aktualizacji cs-a.

Chwilowo nie mamy tego jak zmienić, więc przykro stwierdzić ale kary są boleśniejsze.

• Lubię 1

W razie problemów pisz PW

signature.php?steamid=76561198112323998

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy jest możliwość usunięcie głosowania na mapy ( dd2 a dd2_old) ? Głosownie odpala się pod koniec meczyku 5 sec po rozpoczęciu rundy i często irytuje, a i tak w 99% przypadkach zostaje wybrany nowy Dust

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
11 godzin temu, BruceW napisał:

Czy jest możliwość usunięcie głosowania na mapy ( dd2 a dd2_old) ? Głosownie odpala się pod koniec meczyku 5 sec po rozpoczęciu rundy i często irytuje, a i tak w 99% przypadkach zostaje wybrany nowy Dust

https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.142:27015/

image.png

signature.php?steamid=76561198033487452&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Można zmienić głosowanie pod przyciski np. 8 i 9? Robiąc rush na longa z 2 flashami musze wcisnac glosowanie zanim wybiore drugiego flasha.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dałoby się zmniejszyć max ping do 100? Dlatego, że jest taki jeden gracz, który laguje do 125 i nie można go trafić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest taki bug. Podniosłem detonator pusty. W następnej rundzie wciąz mam ten detonator i kupuje nowy. Nadal mam 0 bombek i kasa na minusie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@warioz poprzedni (pusty) detonator wyrzucasz i dopiero kupujesz miny.

Inaczej pobiera Ci cash i wyrzuca je bo już masz zajętego slota. Przez ten czas, gdy jest masa ludzi na spawnie ktoś podnosi i nawet się nie zorientujesz kiedy.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nazwa zmiany: Dodanie głosowania na zmianę mapy

Opis zmiany: Wpisujesz !rtv na czacie, aby zmienić mape

Powód zmiany: Jak jest old to robi się mniej osób, i to co podał @root  To działa tak, że jak nie ma ludzi to samo zmienia mapy według kolejności, dlatego ma aż tyle %. Mało grywalna mapa, od czasu do czasu jest wybierana przez ludzi. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wnerwiające jest to, że miałem respa na longa z kosą i niezgadniecie co. Musiałem qrła wcisnąć ***** 4 albo 5 zanim mogłem wybrać awpę. I jak się domyślacie zginąłem smiercią tragiczną  (śmiech na sali).

Są takie sytuacje podczas głosowania, że w natłoku akcji wciska się przypadkiem niewiadomo na którą mapę się zagłosowało. Najlepsze jest to, że losowo mapy mają przydzielane albo 4 albo 5. Oczywiście przegłosowano na olda przypadkiem.

Proponuję zrobić podobnie jak betowanie, czyli votemap z chatu.

Edytowane przez warioz
Propozycja
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy działa wam dust2? Ja nie mogę się połączyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta