root

Propozycje zmian / zgłaszanie bugów

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem pewny czy Ciebie dobrze rozumiem. Masz na myśli opcję, które każdy gracz ma możliwość ustawić w ustawieniach gry? Tj. automatic killer replay - powtórkę ze śmierci.

Mam włączoną opcję a nie działają. Masz jakieś pomysły dlaczego ??

-Dodać jeden slot do zakupu awp. Zwykły gracz nie pogra sobie awką, ponieważ trudno o zakup. Rzadko kiedy uda mi się kupić awkę więc fajnie by było jakby były 2 sloty, jest chociaż większa szansa na posiadanie jej ;)

-dodać plugin by admin mógł pisać "rozkazy" na środku ekranu tak jak to było w 1.6 ułatwiło by to komunikowanie celów mapy

-konkurs na vipa. Kto będzie pierwszy w tabeli dostaje vipa na miesiąc za free ;) oczywiście mogą być dalsze nagrody, ale to tylko propozycja : )

-plugin by "twoi Cię nie flashowali" po prostu dostajesz flashe od swojego i nic się nie dzieje, widziałem na jednym serwerze i na prawdę fajnie to pracuje tam grało coś też koło 40 graczy (można też by było po prostu sprawdzić na jakiś okres)

-zwrócić komendę !rs no kurdę trzeba na prawdę kupić vipa by sobie zresetować statystyki? chociaż to zwróćcie :D

dodać slot dla awp ? Jestem stanowczo na nie.. Więcej kampienia na respie i inne paranoje z tym związane

konkurs na VIP'a z tego co się orientuje jest (raz w miesiącu)

plugin STANOWCZE NIE. dlaczego ? Wrzucasz przez anarchię FB na długą i CT łapie Ty nie. Gdzie tu sprawiedliwość że Ty widzisz innych po FB a przeciwnik Ciebie nie ?

RS stanowczo dla niektórych by się mógł nadać pozatym nikomu to nie wadzi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szwarcuuu wszystko ładnie podsumował. Co do replay'a, jest to u nas zablokowane. Przez replay należy tu rozumieć pełny replay, taki krótki pokazujący pozycję zabójcy jest aktywny.

signature.php?steamid=76561198033487452&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1) 1 awp na team pozostaje.

2) Coś takiego istnieje (@@@) ale zostanie wprowadzony nowy - lepszy - plugin odpowiadający za wyświetlanie tego typu tekstu.

3) Konkurs dla najlepszy jest - raz na kwartał rozdajemy nagrody w postaci VIP-a dla najlepszych: reset-ranku-t14051.html

4) Taki plugin znacząco obciąży już i tak przeciążany serwer.

5) Jest to celowe udogodnienie dostępne jedynie dla VIP-ów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Szwarcuuu wszystko ładnie podsumował. Co do replay'a, jest to u nas zablokowane. Przez replay należy tu rozumieć pełny replay, taki krótki pokazujący pozycję zabójcy jest aktywny.

Jaki jest powód blokady? Wydajność/rozgrywka?

signature.php?steamid=76561198832970705

"Don't you think that it's boring how people talk?"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Taka opcja jest domyślnie włączona w ustawieniach gry. Dla graczy zbyt trudne jest wyłączenie jej w opcjach (jeśli byłaby dostępna na serwerze), a zbyt łatwe jest narzekanie że replay się pojawia a tego nie chcą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Taka opcja jest domyślnie włączona w ustawieniach gry. Dla graczy zbyt trudne jest wyłączenie jej w opcjach (jeśli byłaby dostępna na serwerze), a zbyt łatwe jest narzekanie że replay się pojawia a tego nie chcą.

Wyłączoną opcję uważam za wadę, jednakże skoro istnieje "jęcząca" większość dostosuje się. Proszę o odnotowanie mojego niezadowolenia <roll>

signature.php?steamid=76561198832970705

"Don't you think that it's boring how people talk?"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tutaj macie próbkę nowych napisów nad którymi pracujemy:

20170503171944_1.jpg

Idąc "stylistyką" z grafiki- Kurwa doczekać się nie mogę!! :D Czekam z utęsknieniem na takie zmiany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Mam propozycję by zakazać całkowicie dostępu no-steam na serwer dd2. 100% no-steam to hacki i to tak bezczelne że po banie wracają grać dalej, nie wiem czy jest to do zrobienia ale jeśli root zrobił takie bajery na serwie jakie są to wył całkowicie dostępu tym osobniką chyba nie było by ciężkie, nie oszukujmy się kto gra no-steam w cs go..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wracają. Bana nosteam nie da się ominąć, w przeciwieństwie do banów Steam (można kupić nowe konto).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

A tak zwane dzieci neo? wystarczy zrestartować router i masz nowe ip

Wracał gość wczoraj 3 razy ten sam no to nie wiem...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bany nie są nadawane na ip nie rozumiesz??

signature.php?steamid=76561198015946295

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
A tak zwane dzieci neo? wystarczy zrestartować router i masz nowe ip

Wracał gość wczoraj 3 razy ten sam no to nie wiem...

Nie wracał. Wprowadzasz ludzi w błąd - działasz na szkodę sieci. Potraktuj to jako ostatnie ostrzeżenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dlaczego zawsze najwięcej do powiedzenia mają Ci co nie mają pojęcia o czym mówią ?

Jakże nędzne są myśli ludzi małych.

signature.php?steamid=76561198005838495

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Taki naród.

aż by się chciało zacytować Piłsudskiego... Taki mały offtop.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę że się zgadzamy w tym temacie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jako, że to moja pierwsza aktywność na forum chciałbym się przywitać i unikając zbędnej dywagacji przejść do konkretu.

Wnoszę prośbę o przywrócenie krótkiego widoku z 3 osoby po śmierci, dzięki któremu można stwierdzić pozycję przeciwnika, ilość zadanych obrażeń nie wchodząc do konsoli. Automatyczne przeskakiwanie na 1-szo osobową kamerę przeciwnika wprowadza zdezorientowanie. Z mojej rozmowy z graczami w dniu wczorajszym na serwerze wynika, że wiele osób ma podobne odczucia do moich. Nadmienię również, że ustawienia w opcjach gry mam prawidłowe, a niedogodność o której piszę występuje od wczorajszego popołudnia.

Bardzo proszę Administrację o zastanowienie się nad problemem i przywróceniem poprzedniego stanu rzeczy. Pozostałych graczy proszę o opinię w tej sprawie.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest to tylko błąd w konfiguracji, a nie celowe ustawienie. Zostanie poprawiony dzisiaj. Dziękujemy za zgłoszenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1.granat wh nie pokazuje czesto graczy ktorzy sa obok

2. skaczacy SV i VAr podczas duzej ilosci graczy

3.granat wh moglby zostac wywalony wielu graczy ma go dosc.

4.No steamy na serwerze 90% z nich to cziterzy i 90 % graczy steam nie chce ich.

cs-1-6-2.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
<lol>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do granatu WH to prawda. Często nie pokazuje ludzi którzy są obok niego. Aczkolwiek to dobre urozmaicenie dla VIP'a oczywiście wiadomo gracze którzy nie mają VIP'a zawsze będą jemu przeciwni. Lecz dzięki temu że VIP'y go mają to tacy gracze mają też udogodnienie bo też widzą innych graczy drużyny przeciwnej.

Jeśli chodzi propozycję zmian.

Proponował bym dodać jakiś plugin co do bomby. Dość często ostatnio zdarza się na serwerze że niosący bombę wyrzuca ją na skrzynki czy w miejsce z którego jej nie można podnieść. Jeśli był by jakiś plugin że było by wiadomo kto w danym momencie ginąc bądź wyrzucając bombę było by można łatwiej karać takich graczy którzy ewidentnie utrudniają grę. Rozumiem jak ktoś zginie i paczka wpadnie gdzieś gdzie nie można jej podnieść bo i tak się zdarza. Ale nie jeśli ktoś to robi specjalnie.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta