root

Propozycje zmian / zgłaszanie bugów

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, TaryFikator napisał:

Na nowym dd2 pojawiają się problemy z respem po stronie tt, losowo blokuje się czasem jedna osoba. Nie wiem z jaką częstotliwością, ale dzisiaj będąc tam 10 minut, problem pojawił się dwa razy.

Problem faktycznie występuje, ale na tę chwilę jest to problem samej mapy i jej standardowych spawnpoint'ów. Na DD2 DM w ogóle grać się nie da przez te spawny.

Problem był jednak po stronie serwera w obu przypadkach. Naprawiłem problemy ze spawnami na serwera CSGO DD2, FFA, DD2 DM, FFA DM.

Zapraszam do gry.

• Dziękuję 1

signature.php?steamid=76561198033487452&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzien dobry ja w sprawie WH proszę o usuniecie tego "...." gdzyż jest to słabe poprostu po zarzuceniu 150 smoku i wrzuceniu wh w niego ginie sie bez problemu :/

Weteran Kanter Strajka ;)

76561198053279506.pngSTEAM_0:0:46506889_csgo.png

Najlepsze Polskie serwery CS: Source i CS: GO Steam

U Wujka Adolfa Counter-Strike: Source i Global Offensive

b_560x95.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

- Proponuję zwiększenie zapasu amunicji w M4A1-S z 40 do 60/80 oraz do USP-S z 24 do 36/48.

- Nie działa komenda !vip.

Edytowane przez Blender

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy byłaby możliwość, aby zmienić dla dziewczyn kolor fioletowy na jakiś inny, gdyż moje oczy w niektórych miejscach na mapie nie widzą co pisze na sayu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie jestem pewien, ale przed chwilą albo admin zmienił mapę na dd2_old albo mapa zmieniła się zbyt wcześnie, bo nie pozwoliła nawet na zdobycie dropu. Ledwo się runda skończyła i sekundę później już się mapa zaczęła zmieniać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
41 minut temu, Siudzix napisał:

Nie jestem pewien, ale przed chwilą albo admin zmienił mapę na dd2_old albo mapa zmieniła się zbyt wcześnie, bo nie pozwoliła nawet na zdobycie dropu. Ledwo się runda skończyła i sekundę później już się mapa zaczęła zmieniać.

2 minuty temu, PanZgonik napisał:

Środa skiny. 

Tak, dokładnie tak właśnie jest. W poniedziałki, środy oraz piątki serwery otrzymują bany na tokeny od Valve. Pobierają nowy token i zmieniają mapę, aby ludzie nieprzerwanie mogli wchodzić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prosiłbym o przywrócenie głosowania na mapy(Pomiędzy nowym, a starym dustem), bo na nowym duscie pograsz 2 mapy max i potem jest problem z fps'ami, dziś gracze narzekli na tą mape(Kiepskie posunięcie z waszej strony). Nie każdy posiada kompa z NASA. Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Afker napisał:

Prosiłbym o przywrócenie głosowania na mapy(Pomiędzy nowym, a starym dustem), bo na nowym duscie pograsz 2 mapy max i potem jest problem z fps'ami, dziś gracze narzekli na tą mape(Kiepskie posunięcie z waszej strony). Nie każdy posiada kompa z NASA. Pozdrawiam.

popieram, zostawic starego dusta, zawsze byl full a na tym nowym ludzie wychodza

Edytowane przez TakeItEasy

signature.php?steamid=76561198003820678

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 minut temu, TakeItEasy napisał:

popieram, zostawic starego dusta, zawsze byl full a na tym nowych ludzie wychodza

Nie było. Przez tę mapę mniej ludzi grało na serwerze, szczególnie w nocy. Gracze szukając serwera DD2 w przeglądarce serwerów szukają tylko mapy de_dust2, omijają serwery z mapami które trzeba pobierać. Niektórych irytuje również głosowanie - w końcu to serwer DD2, więc po DD2 z automatu powinno być DD2. To odbiło się na liczbie graczy, co było od kilku tygodni widoczne właśnie w nocy, ale i w dzień też - ludzie wolą grać podstawową, standardową mapę i taki też był cel tego serwera od początku.

Na przyzwyczajenie się do nowej wersji tej mapy mieliśmy 1,5 miesiąca - grana była na zmianę z nowym DD2. Był to również czas, w którym Valve pracowało jeszcze nad jej poprawą - te prace zostały jednak już dawno ukończone. Jeśli chodzi o kwestie techniczne - testowałem kilka razy różne scenariusze i różnice w fpsach na obu mapach są na granicy błędu pomiarowego - początkowe spadki fps zostały naprawione przez Valve. Jeśli ktoś twierdzi inaczej, to po prostu ślepo powtarza opinie innych - dyskusja z taką osobą jest skazana na niepowodzenie. Jeśli mapa po prostu Wam się nie podoba - możecie mieć pretensje tylko do Valve. Mimo to, jak już wspominałem w innym temacie być może otworzymy serwer "OLD DD2" - stara wersja mapy, do 28 slotów, TR128.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
22 minuty temu, root napisał:

Nie było. Przez tę mapę mniej ludzi grało na serwerze, szczególnie w nocy. Gracze szukając serwera DD2 w przeglądarce serwerów szukają tylko mapy de_dust2, omijają serwery z mapami które trzeba pobierać. Niektórych irytuje również głosowanie - w końcu to serwer DD2, więc po DD2 z automatu powinno być DD2. To odbiło się na liczbie graczy, co było od kilku tygodni widoczne właśnie w nocy, ale i w dzień też - ludzie wolą grać podstawową, standardową mapę i taki też był cel tego serwera od początku.

Na przyzwyczajenie się do nowej wersji tej mapy mieliśmy 1,5 miesiąca - grana była na zmianę z nowym DD2. Był to również czas, w którym Valve pracowało jeszcze nad jej poprawą - te prace zostały jednak już dawno ukończone. Jeśli chodzi o kwestie techniczne - testowałem kilka razy różne scenariusze i różnice w fpsach na obu mapach są na granicy błędu pomiarowego - początkowe spadki fps zostały naprawione przez Valve. Jeśli ktoś twierdzi inaczej, to po prostu ślepo powtarza opinie innych - dyskusja z taką osobą jest skazana na niepowodzenie. Jeśli mapa po prostu Wam się nie podoba - możecie mieć pretensje tylko do Valve. Mimo to, jak już wspominałem w innym temacie być może otworzymy serwer "OLD DD2" - stara wersja mapy, do 28 slotów, TR128.

Tak mapa sama w sobie jest dobra, ale przy 50 osobach to już tak ładnie nie wyglądają FPS'y

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
58 minut temu, Afker napisał:

Tak mapa sama w sobie jest dobra, ale przy 50 osobach to już tak ładnie nie wyglądają FPS'y

Dyskusja nie ma sensu - nic nie zostanie zmienione w tej materii przynajmniej nie teraz

• Lubię 1

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proponuję pozbyć się negeva tak jak autosnajperek się pozbyliście. Wystarczy, że 1 ct kupi negeva, stanie np. na b albo na longu i praktycznie tt nie ma szans wejścia. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
11 minut temu, rav997 napisał:

Proponuję pozbyć się negeva tak jak autosnajperek się pozbyliście. Wystarczy, że 1 ct kupi negeva, stanie np. na b albo na longu i praktycznie tt nie ma szans wejścia. 

Gadasz głupotki :) Nie ma najmniejszego problemu, aby wyeliminować takiego typa.

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 minut temu, N3xus napisał:

Gadasz głupotki :) Nie ma najmniejszego problemu, aby wyeliminować takiego typa.

Jak 1 Ci kupi to jeszcze tak, ale jak np. z 1 teamu kupi Ci kilku na 1 pozycje to raczej wszystkich nie wyeliminujesz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nadal, nie widzę sensu blokowania tej broni. Domyślam się jaka będzie odpowiedź @root'a. Także nie masz co na to liczyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Godzinę temu, rav997 napisał:

Gracz z nagevem jest łatwym celem, jak dla mnie wszyscy mogą biegać z nagevami :D nie jest to dobry pomysł by blokować tę broń.

• Dziękuję 2

signature.php?steamid=76561198832970705

"Don't you think that it's boring how people talk?"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W ogóle nie rozumiem @root czemu wzbraniasz się aby przestawić serwer tylko na steam. I tak na non steamach nie zarabiasz a nie stanowią nawet procenta tego serwera, zawsze grająca większość (i to miażdżąca) to steamy.

.

Stań pośród miliona martwych dusz i zapytaj ich, co znaczy honor. Cisza będzie twoją odpowiedzią.

.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No steamy to też normalni ludzie. Też chcą sobie normalnie pograć a nie maja tyle czasu i nie widzą sensu aby kupować grę, w która pograją może 5h tyg. Fakt większość to cheaterzy, ale od tego są admini. Nie ma też możliwości, aby administratorzy byli na wszystkich serwerach 24/7. Zawsze komuś coś nie będzie się podobać.

• Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 minut temu, MMAciek napisał:

W ogóle nie rozumiem @root czemu wzbraniasz się aby przestawić serwer tylko na steam. I tak na non steamach nie zarabiasz a nie stanowią nawet procenta tego serwera, zawsze grająca większość (i to miażdżąca) to steamy.

Czytaj forum, albo lecisz stąd raz dwa trzy. Nie będę się z tobą cackał. Farmazony w czacie, farmazony na forum - już masz dwa warny. Jeszcze jeden i lecisz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Chcialbym zapytac co sadzicie o takim pomysle ze kiedy zostaje po jednym graczu z kazdej druzyny mozna tego drugiego wyzwac na pojedynek nozowy poprzez uderzenie nozem w sciane, ten drugi moze wyzwanie przyjac lub odrzucic. :D czekam na wasze za i przeciw. Pozdrawiam

• Lubię 1

Spoiler

Bakam Bakam pod Zielonym Godłem...

Makumba jest bardzo smacznym i zdrowym sposobem przyjmowania konopii.

Składniki:

- 1litr tłustego mleka [ponad 3% tłuszczu].

- troche tłustego masła [1/3 standardowej kostki].

- 5g dobrego palenia, mozna wiecej przy slabszym sprzecie.

Sposób przyżądzenia:

wlewamy litr tłustego mleka do gara i wsypujemy marihuanę. Po zagotowaniu się dodac masła. Następnie gotujemy na wolnym ogniu przez około pół godziny - duża część może się wygotować, ale nie należy się tym martwić. Mleczko po odcedzieniu, od ziółka i ochłodzeniu wywaru, nadaje się do natychmiastowego spożycia lub do wypieków. Nie należy przekraczać jednak dawki 1-2 szklanki na głowę ze względu na moc . Poza tym trzeba pamiętać, iż efekty pojawią się średnio po 1-2h od zażycia.

Tłuszcz- Najistotniejsz składnik aby wywar absorbował THC. [THC rozpuszcza się tylko w tłuszczach.] ma kum ba!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestetz nie posiadam :( ale na tym forum na pewno  sa madre glowy ktore dalyby rade cos takiego zrobic :)

Spoiler

Bakam Bakam pod Zielonym Godłem...

Makumba jest bardzo smacznym i zdrowym sposobem przyjmowania konopii.

Składniki:

- 1litr tłustego mleka [ponad 3% tłuszczu].

- troche tłustego masła [1/3 standardowej kostki].

- 5g dobrego palenia, mozna wiecej przy slabszym sprzecie.

Sposób przyżądzenia:

wlewamy litr tłustego mleka do gara i wsypujemy marihuanę. Po zagotowaniu się dodac masła. Następnie gotujemy na wolnym ogniu przez około pół godziny - duża część może się wygotować, ale nie należy się tym martwić. Mleczko po odcedzieniu, od ziółka i ochłodzeniu wywaru, nadaje się do natychmiastowego spożycia lub do wypieków. Nie należy przekraczać jednak dawki 1-2 szklanki na głowę ze względu na moc . Poza tym trzeba pamiętać, iż efekty pojawią się średnio po 1-2h od zażycia.

Tłuszcz- Najistotniejsz składnik aby wywar absorbował THC. [THC rozpuszcza się tylko w tłuszczach.] ma kum ba!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 13.12.2017 o 15:01, root napisał:

A masz taki plugin? To dawaj!

Siemka - a nie ma go przypadkiem w panelu administracyjnym serwera :D na pukawce ? jako opcja do wyboru - coś tam takiego było chyba + napis na ekranie do przyjęcia wyzwania.

signature.php?steamid=76561197996112074

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta