RedBull

CO SIE W TYM MOMENCIE WYDARZYŁO ?

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze ? Nie obchodzi mnie że zła tematyka, w złym dziale post ani nic innego, specjalnie przypomniałem sobie hasło do konta żeby móc to napisać, więc niech admin to wezmie pod uwage ;). Godzina 17:40 +/- na waszym seerwerze 193.33.176.142:27015 ZOSTAŁEM ZBANOWANY co mnie śmieszy gdyż nie było racjonalnego powodu banowania mnie, mam 21 lat jestem OCZYWIŚCIE, po mutacji i szczerze mówiąc nie wiem kiego chuja chodziło haha. Myślalem że mam do czynienia z dojrzałą administracją, a grywałem na waszych serwera dosyć często w soursie, teraz tylko czasami ffa for fan oczywiście. Czekam na admina który sie wypowie może o moim wh czy aimbocie, aczkolwiek dziwne by było to gdybym je miał bo konto mam od 8 lat w super stanie, buziaczki kochani :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj, wszyscy gracze znajdujący się na serwerze zostali zbanowani w wyniku pomyłki. Testowałem poprawki do anticheata. Każdy z niesłusznie zbanowanych graczy został odbanowany w ciągu 3 minut, mimo to oczywiście przepraszam za zaistniałą sytuację.

Dodatkowo otrzymasz VIPa na 2 tygodnie.

Pozdrawiam,

signature.php?steamid=76561198033487452&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

podać Ci ID do vipa czy bedziesz miał na serwerze ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Witaj, wszyscy gracze znajdujący się na serwerze zostali zbanowani w wyniku pomyłki. Testowałem poprawki do anticheata. Każdy z niesłusznie zbanowanych graczy został odbanowany w ciągu 3 minut, mimo to oczywiście przepraszam za zaistniałą sytuację.

Dodatkowo otrzymasz VIPa na 2 tygodnie.

Pozdrawiam,

Juz kolegę przeprosiłem na serwerze, również ja zostałem zbanowany więc GG :D

Root też chce vipa xD

Kiedyś wytatuuje sobie 100zł na penisie.

Po co?

Będę mógł bawić się swoją forsą, patrzeć jak kapitał rośnie.

A laski mogą ciągnąć tyle forsy ile chcą :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.