Feynman

Propozycje zmian / zgłaszanie bugów

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką propozycje może dodamy stare inferno do nominate ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od jakiegoś czasu pewne osobniki zaraz na początku rundy, celowo fleszują reszte graczy. Ich intencje są oczywiste, ale czat nie wyświetla informacji o tym kto rzuca. Można to zmienić?

Druga sprawa. Czy zastanawial się ktoś z was nad zmianą tickrate?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Zmiana tickrate była już wielokrotnie wałkowana i wprowadzona nie będzie.

Co do fleszy - rozumiem że chodzi Ci o to, aby dodać na czacie informację kto rzuca granat? Jeśli tak, to nie ma na to szans. Czat i tak już jest mocno eksploatowanym miejscem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jeśli można wiedzieć jaki jest powód "nie dodamy" starego inferno ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proponuję włączyć z powrotem fleshe dla swoich na ffa, teraz gra tam jest bez sensu, leci kupa fleszy i grupa wbija bo ich to nie oślepia...

Gdyby kózka jesień plecień to by żółwik wypierdalaj.

B4204T3 :)

af46594647f1.gif

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku, wbrew rozsądkowi... Naprawdę... Czasami ciężko jest ich wyprzedzić !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A więc po kilku dniach gry i obserwacji mogę napisać kilka propozycji odnośnie serwera FFA.

1. Po śmierci nie powinieneś widzieć POV'a (również nie powinniśmy mieć po śmierci WH) graczy z drużyny przeciwnej. Jest kilka powodów dlaczego powinno to być wyłączone. 

- funkcja ta powinna być dostępna wyłącznie adminowi podczas obserwacji gracza i oceny jego uczciwości w grze

- jeżeli dwóch znajomych gra na serwerze i komunikują się na np. TS mają ułatwione grę gdy kolega zginie i widzi pozycję wszystkich zawodników( taki przykład z dupy :P) 

2. Na serwerze jest praktycznie full, więc nie chce wierzyć że nie znajdą się ludzie którzy ogarneli by funkcję admina na serwerze(AMX?). Uwierzcie że na serwerze roi się od nieuczciwych graczy. Zrobienie prostych SS tak jak było to w CS 1.6 znacząco wyeliminuje ten problem. Osobiście nie widziałem aby na serwerze ktoś dostał bana :D

3. Tickrate. Tutaj nie będę się rozdrabniał :D Jest prawie 2018 rok. :D

4. Możliwość zmutowania gracza. Są sytuacje gdy w tabeli nie widzisz uciążliwego gracza i sam nie możesz go zmutować. Fajnie byłoby, gdybyś nie musiał czekać aż za "mutem" zagłosuje 5 osób, a mógłbyś zmutować go tylko u siebie. Btw. "mute" działa tylko na jedną mapę i na nowej problem wraca i znowu musisz czekać na innych :)

PS. Będę dopisywał tu inne rzeczy o których nie wspomniałem. Zapraszam do dyskusji. 

Edytowane przez Invictus
  • Dziękuję 1
  • Wkurzony 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zasugerowałbym przede wszystkim:

- usunięcie blokowania wszelkich granatów przez członków swojej druzyny, bo irytująca jest sytuacja, w której chcemy wyrzucić jakiś granat, a koleś z druzyny blokuje go swoim dupskiem,
- usunięcie hełmu i kevlaru w trakcie 1 rundy, apteczki oraz zestawu kombinerek do rozbrajania po stronie CT,
- usunięcie granatu, któy daje mozliwość widzenia przez ściany,
- wprowadzenie znacznika po stronie atakującej, który informował by o kampiącej osobie w jednym miejscu przez okres ~30 sekund,
- usunięcia buga z kablami, gdzie po jednokrotnym wyłączeniu tabeli do wyboru kabli, włącza się on ponownie i z reguły bomba wybucha, bo ktoś chce zmienić broń,
- naprawienie buga znikających broni w ręku,
- wprowadzenie tickrate 128 ( co raczej graniczy z cudem), bo strzelanie w czoło za 17 obrazen albo nie trafienie w ogóle jest bardzo denerwujące,
- ograniczenie awp w liczbie 2 na team ( łącznie z VIP i ADMIN ),
- brak limitu w ilości gotówki tzn. mozliwość posiadania więcej, niz 16000$ ( wkońcu to FFA ),
- usunięcie widzenia przez ściany w trakcie oglądania członków druzyny po śmierci, bo wielu ludzi korzysta tutaj na teamspeak i daje sobie info,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
17 minut temu, sopi napisał:

usunięcie hełmu i kevlaru w trakcie 1 rundy, apteczki oraz zestawu kombinerek do rozbrajania po stronie CT,

Kup Vipa proste. Jest to fajna opcja, która urozmaica rozgrywkę. 

17 minut temu, sopi napisał:

usunięcie granatu, któy daje mozliwość widzenia przez ściany,

Ten temat był poruszany wiele razy proszę byś poczytał... dostaniesz odpowiedź.

18 minut temu, sopi napisał:

wprowadzenie znacznika po stronie atakującej, który informował by o kampiącej osobie w jednym miejscu przez okres ~30 sekund,

Nie do końca wiem o co ci chodzi ale jest auto kick lub jeśli chodzi ogółem o osoby kampiące odsyłam do regulaminu.

20 minut temu, sopi napisał:

naprawienie buga znikających broni w ręku

Alt+tab i wracasz do gry i działa jest to ogólny problem z cs, który częściej występuje przez same skiny

20 minut temu, sopi napisał:

wprowadzenie tickrate 128 ( co raczej graniczy z cudem), bo strzelanie w czoło za 17 obrazen albo nie trafienie w ogóle jest bardzo denerwujące,

Są osoby z słabszymi komputerami, które mają już lagi na tickrate 64 nie chce mówić już o 128. :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 minut temu, tr0jan napisał:

Kup Vipa proste. Jest to fajna opcja, która urozmaica rozgrywkę. 

Mam Vipa i to, co wymieniłem wyzej, jest irytujące.

Ten temat był poruszany wiele razy proszę byś poczytał... dostaniesz odpowiedź.

Wiem, ze był poruszany, ale kropla drazy skałę i kazdy narzeka na to.

Nie do końca wiem o co ci chodzi ale jest auto kick lub jeśli chodzi ogółem o osoby kampiące odsyłam do regulaminu.

O to, ze zostaje 1 osoba i kampi na respie - wystarczy wprowadzić znacznik, który pokazywałby na radarze, gdzie jest dana osoba.

Alt+tab i wracasz do gry i działa jest to ogólny problem z cs, który częściej występuje przez same skiny
Na zagranicznych serwerach usunęli ten błąd, nie widzę problemu, dla którego nie mozna byłoby zrobić tego tutaj.

Są osoby z słabszymi komputerami, które mają już lagi na tickrate 64 nie chce mówić już o 128. :) 

Kup lepszy komputer proste. Liczy się dobro większości, a nie poszczególnych jednostek - demos cratos.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nazwa buga: Bug rangi
Opis buga: Nie dostaje wyższej rangi po zdobyciu X punktów 
Data/godzina/runda wystąpienia buga: Od dnia 17.10.2018r godziny 21 aż do teraz
Oczekiwane rozwiązanie: Proszę o naprawienie buga i awans do wyższej rangi
Pomogę w testach sprawdzających, czy bug został usunięty: TAK

?interpolation=lanczos-none&output-forma

• Smutno 1

signature.php?steamid=76561198260033013&

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oho zaczyna się :D

@sQubanyy Twój problem nie jest związany z serwerem, a z rangami. Sugeruję przeczytać ten temat do końca. Na szybko patrząc na Twoje statystyki mogę stwierdzić, że jesteś raczej miernym graczem i dużo powyżej aktualnej rangi nie dojdziesz (k/d 1.25).

A jeśli chodzi Tobie o to, że nie masz jeszcze MG2 ten post może Tobie pomóc.

signature.php?steamid=76561198033487452&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@root Statystyki na ffa nic nie znaczą ;) Zagralibyśmy mm to wtedy byś mógł zobaczyć jak naprawdę gram. Ale okej dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@root To akurat jest screen z dawień dawna :D Wtedy miałem mge bodajże i byłem tzw. ''rakiem'' a teraz już tak nie jest dużo osób z serwera może ci potwierdzić, że teraz na mm zupełnie inaczej mi idzie niż na serwerze bo tak jak powiedziałem na serwerze gram for fun. Ale nie będę się z tobą kłócił o takie rzeczy bo to bez sensu. Dzięki, że podesłałeś mi linki na pewno spojrzę na to zaraz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Faktycznie rangi się w tej chwili nie aktualizują, postaram się to poprawić, także po części zwracam honor. Jednak nie licz na zbyt wysoką rangę :D

EDIT: Wkradła się "literówka", myślałem o tym, a i tak wpisałem źle.

image.png

image.png

Będzie OK po zmianie mapy. Punktów żadnych przez to nie straciliście, tylko wyświetlana ranga się nie aktualizowała.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proponuję dodać mapę de_subzero. Nie ma już na niej spadków fps'ów, a sama mapa jest przyjemna do grania. 

• Lubię 2

aOWuno6fYb4.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Chinczyk1337 napisał:

Proponuję dodać mapę de_subzero. Nie ma już na niej spadków fps'ów, a sama mapa jest przyjemna do grania. 

Dodałem.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bug: Bug ruletki (!rtd)

Opis:

Nie wiem czy temat był już gdzieś poruszany czy znany jest operatorom ale..

Na każdej mapie VIP ma możliwość skorzystania pięć razy z ruletki poprzez komendę !rtd, po wyczrpaniu tych możliwośći, wystarczy wyjść z serva, zrobić reset gry i dalej mamy pięć ruletek na mapę. Tym sposobem możemy mieć !rtd tyle razy ile jest rund na danej mapie.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Fiolek2611 napisał:

Bug: Bug ruletki (!rtd)

Opis:

Nie wiem czy temat był już gdzieś poruszany czy znany jest operatorom ale..

Na każdej mapie VIP ma możliwość skorzystania pięć razy z ruletki poprzez komendę !rtd, po wyczrpaniu tych możliwośći, wystarczy wyjść z serva, zrobić reset gry i dalej mamy pięć ruletek na mapę. Tym sposobem możemy mieć !rtd tyle razy ile jest rund na danej mapie.

Pozdrawiam

Czy jesteś pewien, że znasz regulamin serwera i VIP'a? Bo nie bardzo rozumiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 4.12.2018 o 23:31, root napisał:

Czy jesteś pewien, że znasz regulamin serwera i VIP'a? Bo nie bardzo rozumiem.

?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta