Feynman

Propozycje zmian / zgłaszanie bugów

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
23 godziny temu, root napisał:

@barto Hosting prosił o wskazanie dokładnej daty/godziny występowania problemu oraz wstawienie filmu jak dokładnie problem wygląda. Proszę czytać ze zrozumieniem. Gdybym miał grać na każdym serwerze 4 godziny dziennie, doba musiałaby mieć minimum 40 godzin, musiałbym nie jeść oraz nie pracować. Na drugi raz pomyśl, zanim napiszesz coś głupiego.

deja_q_hd_046_resized_6484.jpg

Przypomnę jeszcze raz: proszę podać dokładną datę/godzinę występowania problemów oraz wstawić film na którym będą one widoczne.

@Fiolek2611 

Po nagraniu upload na youtube jest intuicyjny.

to nie macie adminów albo head adminów serwera tylko jedna osoba odpowiada za obsługe wszystkich serwerów? przecież te lagi są od dawna, a jak sie to zgłosi adminowi na serwerze, żeby zgłosił to wyżej albo coś z tym zrobił, to albo mówi że nic nie może, albo daje muta/ kicka niewiadomo z jakiej przyczyny...
a co do filmików to nie ma na serwerze HLTV które by takie coś nagrało?

Edytowane przez siodemka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ścinek jakiś "mega" albo nawet takich małych nie odczułem, za to co jakiś czas gubią się pakiety albo spóźniają (konkretnie arena przy obu tick'ach) z serwera do klienta. Ping, Loss i Chok raczej w normie - wahał się do maks 2-5% za to VAR potrafił nieraz 4 - 5 potrzymać i to Miałem kilka takich momentów w których nie trafiałem głowy pomimo stania w miejscu i odczekania  2-3 sekund - specjalnie. Jako, że przeważnie gram po nocach to na pewno nie chodziło o przeciążenie, nie wiem z kilkanaście osób było. To nie jest też tak, że każdy to ma jednocześnie, ale jak jakieś fatum po każdego przychodzi. Kilka minut takich drobnych opóźnień nieźle daje w kość. Każdy w końcu zmniejsza k/d i gdzieś tam się wszystko wyrównuje. Tak było naprawdę, nie zmyślam! Och, nie! Ale jakbym nagrał taki filmik to po obejrzeniu stwierdzilibyście, że nie umiem strzelać - odpuściłem więc odrazu 😃 

Najwyżej później podeślę gdzieś komuś na maila. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@FAIRplay na naszym serwerze FFA nie ma aren. Natomiast jeśli nie trafiłeś głowy na serwerze ARENA, to jak Twoja wypowiedź wskazuje - nie trafiłeś głowy.

signature.php?steamid=76561198033487452
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 minut temu, root napisał:

@FAIRplay na naszym serwerze FFA nie ma aren. Natomiast jeśli nie trafiłeś głowy na serwerze ARENA, to jak Twoja wypowiedź wskazuje - nie trafiłeś głowy.

@rootNie doczytałem nagłówka, nie ma tematu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hej,

Nazwa zmiany: Brak powtarzających się map

Opis zmiany: Uniemożliwienie nominacji mapy, która była grana w poprzednich 2 lub 3 rozgrywkach.

Powód zmiany: Niejednokrotnie, zdarzyło się, że nominowana i faktycznie wybrana mapa, była tą samą jaką graliśmy mapę temu. Chodzi o różnorodność map i brak irytacji u osób, które na serwerze grają już dłużej niż 2 mapy.

P.

Vincent

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

podbijam powyższą propozycje i moglibyście dodać ze 2-3 mapy, bo było ich więcej, teraz zostało zmniejszone i jest grane 2-3 mapy na zmiane non stop...

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również podbijam. Ilość map mogłaby zostać zwiększona do 10 jeśli jest taka możliwość. Oprócz tego można by wywalić te skiny postaci - utrudniają celowanie. Przydało by się również naprawić menu komend dostępne pod komenda "!sos"- nie wszytkie komendy działaja lub nie działają jak należy (mam vipa).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 minut temu, MATIMATI napisał:

Ilość map mogłaby zostać zwiększona do 10 jeśli jest taka możliwość.

Oprócz tego można by wywalić te skiny postaci - utrudniają celowanie.

Masz rację, trochę utrudnia celownie. Jest to jednak oficjalny update Valve więc pisz do nich w tym temacie. Teraz już prawie każdy ma swoje skiny i wywalenie serwerowych wiele nie zmieni. 

Przydało by się również naprawić menu komend dostępne pod komenda "!sos"- nie wszytkie komendy działaja lub nie działają jak należy (mam vipa).

Mógłbyś sprostować co konkretniej nie działa? 

Największa złośliwość jaką można wyrządzić idiocie to nie przerywać. Podczas kiedy on się produkuje, należy wziąć do ręki popcorn, i rozkoszować widokiem tego jak sam się pogrąża.

signature.php?steamid=76561198341045152&

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

komenda "!sos" -> 2. Komendy dla VIP -> 1.!skins i po wyborze tej komendy wyswietla sie komenda !resetscore

jeśli wybierzemy w tym samym menu (vip) "!resetscore" to wyswietla sie komenda !buy. Jak wybiore !buy to wyswietla !rtd. 5-tka czyli !vipinfo wogóle nie działa. Ogólnie sa pomieszane i niektóre nie działają. Trzeba by było całe to menu przejrzeć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sprawdzone, zgadza się. Dzięki za zgłoszenie. 

Największa złośliwość jaką można wyrządzić idiocie to nie przerywać. Podczas kiedy on się produkuje, należy wziąć do ręki popcorn, i rozkoszować widokiem tego jak sam się pogrąża.

signature.php?steamid=76561198341045152&

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
17 godzin temu, MATIMATI napisał:

komenda "!sos" -> 2. Komendy dla VIP -> 1.!skins i po wyborze tej komendy wyswietla sie komenda !resetscore

jeśli wybierzemy w tym samym menu (vip) "!resetscore" to wyswietla sie komenda !buy. Jak wybiore !buy to wyswietla !rtd. 5-tka czyli !vipinfo wogóle nie działa. Ogólnie sa pomieszane i niektóre nie działają. Trzeba by było całe to menu przejrzeć.

Poprawione, dzięki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nazwa zmiany: Respawn 

Opis zmiany: Proponuje respawn wszystkich graczy na "polu zakupu"

Powód zmiany: Sprawi to, że gra będzie dynamiczna dla wszystkich graczy.

• Haha 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
16 minut temu, root napisał:

Mamy 2 serwery Deathmatch (respawn po śmierci).

Nie o to chodzi. Chodzi o to, że tak jakby nie wszyscy mieszczą się w strefie kupowania na serwerze FFA. Będąc ostatnim trzeba podejsc do strefy zakupu, żeby kupić broń, a w tym czasie już wszyscy kupili.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Np nuke (terro) 

edit ct tak samo

Edytowane przez MATIMATI

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Inferno, Nuke napewno.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dajcie znać czy teraz jest OK i nie ma problemów ze spawnami na innych mapach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nazwa zmiany: Głosowanie na następną mapę.

Opis zmiany: Mogłoby być wyświetlane dopiero po śmierci.

Powód zmiany:  Często przeszkadza w rzucaniu granatów(klawisz "4") oraz czasami lekko dekoncentruje w trakcie rozgrywki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sorry, że post pod postem ale nie mam opcji edycji.

Nazwa buga: Nie można pobrać mapy de_tuscan_w.bsp

Opis buga: Mapa nie chce sie pobrać. na serwerze zostały same boty (nikt nie może się połączyć)

Data/godzina/runda wystąpienia buga: ~18:30, 26.04.2020

Oczekiwane rozwiązanie: naprawa mapy lub jej usuniecie

Pomogę w testach sprawdzających, czy bug został usunięty: TAK

Klik

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
18 minut temu, MATIMATI napisał:

naprawa mapy lub jej usuniecie

mapa została usunięta

• Dzięki 1

W razie problemów pisz PW

signature.php?steamid=76561198112323998

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Więc jak już została usunięta to może dodasz jedną z tych, które zaproponowałem w temacie z propozycjami map ?(wszystkie mają działający radar;))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Generalnie to o działaniu (lub nie) radaru pojęcie masz blade, więc wytłumaczę, może przyda się na przyszłość jak płaczki z westwooda przyjdą.

1. radar będzie działał, jak mapa jest prawidłowo zrobiona - niezależnie od jej nazwy
  2. radar działa prawidłowo na większości map, jeśli ich nazwa nie zostanie zmieniona
  3. zmiana nazwy każdej dodatkowej mapy jest konieczna, ponieważ po necie i innych serwerach rozrzucone są różne wersje map o tej samej nazwie... co jak nietrudno się domyślić sprawi, że nie da się wejść na serwer mając inną wersję

Co do Twoich propozycji map, to na razie nikt nie sprawdzał czy się nadają. Jak dostanę info od @ Opiekun serwerów, że coś się nadaje, to dodam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W sumie sporo gram ostatnio na 4MAPS, po rozmowach w grze mam propozycję dotyczące zmiany jednej mapy.

Otóż czy jest możliwość zmiany Mirage na Inferno? Mamy "Mirka" na 2MAPS, Mirage i Mirage2 a sporo osób z tego co słyszę chętnie by zagrało na Inferno od czasu do czasu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta