Feynman

Propozycje zmian / zgłaszanie bugów

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycje zmian na serwerze CS: GO AWP oraz ewentualne bugi, proszę zgłaszać w tym temacie. Będzie tutaj zamieszczana również historia zmian, dotycząca konfiguracji serwera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pasowało by jakieś nowe mapy dodać.

Dzięki zgodzie małe rzeczy rosną, przez niezgodę - wielkie upadają.

spimage.php?id=76561197994837978

Najlepsze Polskie serwery CS: Source i CS: GO Steam

U Wujka Adolfa Counter-Strike: Source i Global Offensive

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poniższe mapy zostały dodane na serwer:

awp_arena
awp_devindia
awp_dust_target
awp_dust_sky_se
awp_garden
awp_matpac_2
awp_kox

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgłąszam buga, ponieważ mapa taka jaka awp_arena lub awp_lego3 są tu inne niż na każdym serwerze awp i trzeba wchodzić do folderu maps i wykasować tamtą, aby wgrać nową i na niej zagrać, ponadto zauważyłem właśnie spadek z 20 osób do 10 po zmianie mapy na awp_arena. Kolejny bug dotyczy blokowania postaci, najlepiej jest zrobić noblock cały czas.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękujemy za zgłoszenie.

Problem z mapami jest już naprawiony. Noblock został włączony na serwerze.

Przypominam - zglaszanie-problemow-f310.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmm.. Jak taka szybka reakcja no to co do propozycji zmian:

- dodanie komendy !rs (reset aktualnych statystyk)

- dodanie nowych map (nie wiem czy są ale je tu zostawie) awp_legoarena_csgo, awp_jail, awp_zvk_source, awp_terminal, awp_dev_hot_summer, aaa_awp_csgo

- dodanie widzialnej ochrony na rozpoczęcie rundy, ponieważ nie wiadomo kiedy strzelać a kiedy nie

- zdjęcie czasu oczekiwania na rozpoczęcie rundy co uniemożliwi wcelowanie sie z respa.

A co do bugów to gdy wchodzę na serwer i dołącze do aktywnej rundy po kilku sekundach pojawia się okno witamy na serwerze i przeszkadza to w grze. I ogłoszenie, że można kupić vipa i co on daje powinno być pod komendą !vip a nie jako spam co kilka minu się wyświetlać na pół ekranu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
- dodanie komendy !rs (reset aktualnych statystyk)

!resetscore nie działa?

- dodanie nowych map (nie wiem czy są ale je tu zostawie) awp_legoarena_csgo, awp_jail, awp_zvk_source, awp_terminal, awp_dev_hot_summer, aaa_awp_csgo

Mapami dzisiaj zajmie się Feynman.

- dodanie widzialnej ochrony na rozpoczęcie rundy, ponieważ nie wiadomo kiedy strzelać a kiedy nie

Na początku rundy nie ma w tej chwili żadnej ochrony. Uważasz że powinna zostać wyłączona? Weź pod uwagę poniższy punkt:

- zdjęcie czasu oczekiwania na rozpoczęcie rundy co uniemożliwi wcelowanie sie z respa.

Ustawione. Zadziała po zmianie mapy.

A co do bugów to gdy wchodzę na serwer i dołącze do aktywnej rundy po kilku sekundach pojawia się okno witamy na serwerze i przeszkadza to w grze. I ogłoszenie, że można kupić vipa i co on daje powinno być pod komendą !vip a nie jako spam co kilka minu się wyświetlać na pół ekranu.

Reklamy zostaną w najbliższym czasie usunięte.

01001011 01101111 01100100 00100000 01101110 01100001 00100000 01100110 01110010 01100101 01100101 00100000 01010110 01001001 01010000 00100111 01100001 00111010 00100000 00111000 00110100 01010011 01010100 01001010 00110010 01000001 01000011

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mapa awp_summer została dodana na serwer.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

awp_indie też musiałem usunąć i dodać ponownie, ponieważ różni się od tych na innych serwerach, mozecie nie usuwac tylko nazwe zmiencie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Problem został naprawiony, dla wszystkich map.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jestem za usunięciem mapy awp_garden_w. Jest po prostu tragiczna i każdy gracz to potwierdzi.

VAC-BAN

cf2cf7ddad9e.gif

Spierdalam bo jebie tu stolcem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z racji braku możliwości edycji postu, dodaję nowego.

Proponuję dodanie nowych map oraz usunięcie: awp_garden_w oraz awp_summer_w.

Mapy nie powinny być takie duże! W serwerach AWP chodzi o ćwiczenie strzelania, refleksu, nie o umiejętność skradania się, chowania po kątach i zabijania!

Nowe mapy:

AWP_LEGO_2

530-90_54bb7ba21444e.jpg

AWP_MOJAWI

54258a60b7d4e.jpg

AWP_DUST_SKY

530-90_5377c9ae935ba.jpg

AWP_VIETNAM

530-90_51fd801251d93.jpg

AWP_ARENA

530-90_518989bf90127.jpg

AWP_INDIA_WINTER

530-90_50cb98252553b.jpg

AWP_GARDEN

530-90_5096b845b04bb.jpg

AWP_INDIA_NAV62

530-90_504937c6eedcc.jpg

AWP_TINY_TOWER

530-90_576a7cf5ad2cf.jpg

AWP_TRIDUST - bardzo interesująca mapa!

530-90_5748c4aaa5256.jpg

AWP_LEGO_BRIDGE

530-90_51b088eca4a5d.jpg

VAC-BAN

cf2cf7ddad9e.gif

Spierdalam bo jebie tu stolcem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

awp_lego2 - już są cztery mapy typu "awp_lego" i z uwagi na chęć urozmaicania nieco listy map, nie chciałem i nie chcę dodawać ich więcej. Tym razem również nie dodam.

awp_mojawi - z przyczyn technicznych (m.in. problem z brońmi), mapa nie zostanie dodana.

awp_dust_sky - była i została usunięta.

awp_vietnam - technicznie zepsuta, totalnie. Nie zostanie dodana na serwer.

awp_arena - została dodana na serwer.

awp_india_winter - części graczy może przeszkadzać nieustanna projekcja deszczu (śniegu). Nie ma sensu dodawać mapy nawet w zimę.

awp_garden - z przyczyn technicznych nie zostanie dodana. Poszukam ewentualnie innej wersji w przyszłości.

awp_india_nav62 - już są trzy mapy typu "awp_india" na serwerze... Nie zostanie dodana kolejna.

awp_tiny_tower - mapa identyczna jak już obecna na serwerze (awp_lego_2_w). Jedynie wygląd - kolor - tekstur jest zmieniony, zatem nie zostanie dodana.

awp_tridust - jak awp_vietnam - mapa technicznie zepsuta. Nie zostanie dodana na serwer.

awp_lego_bridge - z uwagi na oświetlenie, mapa nie zostanie dodana.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Proponuję usunięcie broni drugorzędnej, tak jak to ma miejsce na innych serwerach typu AWP. Niemiłosiernie wkurwiają się gracze, bo znajdują się ludzie co cały czas ostawiają szopki z pistoletami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Proponuję usunięcie broni drugorzędnej, tak jak to ma miejsce na innych serwerach typu AWP. Niemiłosiernie wkurwiają się gracze, bo znajdują się ludzie co cały czas ostawiają szopki z pistoletami.

Jestem za!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jestem za sam chcialem pisac to jest awp a nie usp+awp

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałbym zaapelować do adminów o wyrzucanie z puli map awp_ice_csgo , ponieważ większość ludzi grających na serwerze wychodzi/wpisuje rtv przy pierwszej możliwej okazji a jest ona wybierana gdy jest 4-ta I ludzie klikają ją czym prędzej tylko po to żeby móc wrócić do gry proszę o rozpatrzenie tematu i zapraszam do dyskusji

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałbym poddać pod rozwagę temat zmniejszenia liczby graczy z 29 na 24-26. Dość niedawno tak było, od momentu zwiększenia strasznie dużo ludzi narzeka na lagi itp. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta