Feynman

Propozycje zmian / zgłaszanie bugów

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, FleXiarz napisał:

W nowym update te "skocznie" powodują że można wylecieć z mapy.  Proszę o sprawdzenie tematu :)

To nie wylatuj.

signature.php?steamid=76561198033487452
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No a inni gracze ? Reszta prosi ich o wpisanie komendy "kill"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, FleXiarz napisał:

No a inni gracze ? Reszta prosi ich o wpisanie komendy "kill"

Ale co inni gracze? Wyleciałeś miśku za mapę na własne życzenie. O co Ci chodzi, bo nie bardzo rozumiem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Utrudnia to grę w ten sposób, ze albo remis bo siedzą za mapą, albo "kill" jak wspominałem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie nie pisałeś wcześniej, o co Ci chodzi. Zostanie usunięte to wydarzenie z AWP po zmianie mapy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, wielu osobom sprzyjał problem związany z wyrzucaniem do głównego menu CS po skończonym meczu. Nie wiem czy to wina serwera że tak się dzieje, czy jednak samego cs'a który się lubi często bugować, zapraszam do dyskusji. Pozdrawiam ! 

"Człowiekowi można odebrać wszystko z wyjątkiem jednego-ostatniej z ludzkich swobód: swobody wyboru swojego postępowania w konkretnych okolicznościach, swobody wyboru własnej drogi."

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czytam i nie wiem co miałeś na myśli. Nie wiem jak problem mógł sprzyjać. Od dłuższego czasu na awp jest wgrany autoreconnect, i nie ma problemu z wyrzucaniem. 

• Dzięki 1

Największa złośliwość jaką można wyrządzić idiocie to nie przerywać. Podczas kiedy on się produkuje, należy wziąć do ręki popcorn, i rozkoszować widokiem tego jak sam się pogrąża.

signature.php?steamid=76561198341045152&

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmm, jak by to wytłumaczyć bardziej, gdy kończy się meczyk, to wczytywana jest następna mapa (np z lego_3 na lego_2) . Zamiast skończonego paska wczytywania owej mapy,  wyrzuca po prostu do głównego okna CS  i trzeba klikać parę razy w serwer, aby ten pasek ruszył. Ogólnie ten problem nie przeszkadza zbyt mocno, ale lubi się bardzo powtarzać, porównywałem z innymi serwerami i nie było problemu z wczytywaniem. 

"Człowiekowi można odebrać wszystko z wyjątkiem jednego-ostatniej z ludzkich swobód: swobody wyboru swojego postępowania w konkretnych okolicznościach, swobody wyboru własnej drogi."

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 godzin temu, Bubbles napisał:

Hmm, jak by to wytłumaczyć bardziej, gdy kończy się meczyk, to wczytywana jest następna mapa (np z lego_3 na lego_2) . Zamiast skończonego paska wczytywania owej mapy,  wyrzuca po prostu do głównego okna CS  i trzeba klikać parę razy w serwer, aby ten pasek ruszył. Ogólnie ten problem nie przeszkadza zbyt mocno, ale lubi się bardzo powtarzać, porównywałem z innymi serwerami i nie było problemu z wczytywaniem. 

W konsoli wpisz:

cl_resend_timeout 60

Ściągnij więcej skurwiałych konfigów i zwal na serwer. Ah już to zrobiłeś? Więc teraz kombinuj jak to dodać do tego syfu, żebyś nie musiał wpisywać za każdym razem.

• Dzięki 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@root nie wiem czy to tylko u mnie ale nowe skiny po zmianie mapy się nie zapisują. Wybieram jeden z nowych noży i po zmianie mapy nie ładuje się ten z poprzedniej mapy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, Sino napisał:

@root nie wiem czy to tylko u mnie ale nowe skiny po zmianie mapy się nie zapisują. Wybieram jeden z nowych noży i po zmianie mapy nie ładuje się ten z poprzedniej mapy.

Sprawdź po zmianie mapy, poprawki wgrałem niedawno, rano była jedynie testowa wersja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proponuje właczyc blokade w glosowaniu i oczywiscie nominowaniu ostatnio granych map. Na poczatek moze byc do 3 ostatnio granych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakis czas temu wpadl mi do glowy pomysl

aby co jakis czas wywalac mape najmniej wybierana przez ludzi i zastepować ją nową mapą.

Interwał zmian mógłby być 2 razy na sezon (3miesiace) lub jak tam byloby ustalone. Wedlug mnie niema sensu istnienia map w mapcyklu po wyborze ktorych wychodzi pol serwera albo co chwile i tak jest na nich rtv.

Takimi mapami w tej chwili sa awp_lego8, awp_arena (nie rozumiem dlaczego :P) oraz awp_dust_sky.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Głosowanie na następną mapę po śmierci.

Ostatnio zauważyłem ,że ludzie narzekają na wyskakujące okienko głosowania kiedy żyją. Problem ten jest o tyle kłopotliwy ,że podczas kiedy otwarte jest okno nie można zmieniać broni. Kiedy masz wyciągnięty nóż musisz zagłosować żeby móc wyciągnąć AWP a przez ten czas jesteś bardzo łatwym celem dla przeciwnika.

Oprócz tego trochę to rozprasza.

Możliwym rozwiązaniem problemu byłoby głosowanie dopiero po śmierci ,lub na początku rundy ew. kiedy runda się skończy ,zanim rozpocznie się nowa. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja bym mial propozycje na pewnie urozmaicenie serwera AWP. Od czasu do czasu randomowo, Mozna by wprowadzic runde scout. Nie wiem np co 10 runde albo randomowo to ustawic na maly procent. Byloby to troche urozmaicenia na serwerze i mysle ze niektorym by sie spodobalo. Pozdrawiam.

• Lubię 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zobaczę co da się zrobić i jak gracze to przyjmą. Wstępnie:

• 10% szans na rundę scout w danej rundzie
  • na serwerze musi być minimum 18 graczy, aby runda się aktywowała
  • dodatkowo obniżona grawitacja

Wieczorem postaram się napisać odpowiedni plugin.

• Lubię 1
  • Wow 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O super o cos takiego mi chodzilo

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Runda ze skoutami na AWP, włączyła się 2 razy na początku rundy, a nie tak jak miało być 1 raz, losowo na 10 rund.

signature.php?steamid=76561198107051285
,,I tried to scream, but my head was underwater (...) And it feels like yesterday was a year ago, but I don't wanna let anybody know. 'Cause everybody  wants, something from me now. And I don't wanna let 'em down,,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Wikusiaa może trochę nie doprecyzowałem w changelogu. Szansa na trafienie rundy scout wynosi 1:10, gdy spełniony jest warunek liczby osób na serwerze. Nie wyklucza to trafienia 2 rund scout z rzędu. Mogę oczywiście takie wykluczenie dodać, jeśli 2 rundy scout z rzędu zdarzające się raz na xx rund są jakimś problemem.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, root napisał:

@Wikusiaa może trochę nie doprecyzowałem w changelogu. Szansa na trafienie rundy scout wynosi 1:10, gdy spełniony jest warunek liczby osób na serwerze. Nie wyklucza to trafienia 2 rund scout z rzędu. Mogę oczywiście takie wykluczenie dodać, jeśli 2 rundy scout z rzędu zdarzające się raz na xx rund są jakimś problemem.

@root aaa Okey, źle zrozumiałam i myślałam, że jest to błąd. W takim razie wszystko w porządku:)

Edytowane przez Wikusiaa
  • Lubię 1

signature.php?steamid=76561198107051285
,,I tried to scream, but my head was underwater (...) And it feels like yesterday was a year ago, but I don't wanna let anybody know. 'Cause everybody  wants, something from me now. And I don't wanna let 'em down,,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

The Flying Scoutman jest bardzo fajnym pomysłem odświeżającym rozgrywkę. Jednakże niska grawitacja nie sprzyja ponieważ osoby zwyczajnie jej nie używają i kiszą sobie na ziemi i zdobywają łatwe fragi. Proponuję o dodanie do tego trybu ONLY NS. Rundy według nas staną się po prostu ciekawsze.

~ Piszę w imieniu wszystkich graczy którzy dyskutowali na ten temat

Edytowane przez eswu

signature.php?steamid=76561198262778137&

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hey

29.10.2020 o godzinie 13:53 (badz cos koło tego) na mapie awp_indiang_w podczas rundy "flying scoutman" , kolega "logeN" albo dołaczył z widzów albo dołaczył na serwer, do druzyny terrorystów, respiac sie, wyciagnął awp podczas rundy ze scoutami, nie wiem czy ta awp dałoby sie kogos zabic, bo za rowno ja oraz kolega, bylismy nie udolni by kogos trafic xD. dosc dziwny bug, widze to pierwszy raz, a gram kilka godzin dziennie. drugi bug podczas rundy ze scoutami, po pewnym czasie  nie którzy gracze, traca ten wysoki skok czasem ja, czasem ktos inny, lecz zdarza sie to conajmniej kilku graczom, zdarza sie to praktycznie podczas kazdej rundy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, maksio napisał:

29.10.2020 o godzinie 13:53 (badz cos koło tego) na mapie awp_indiang_w podczas rundy "flying scoutman" , kolega "logeN" albo dołaczył z widzów albo dołaczył na serwer, do druzyny terrorystów, respiac sie, wyciagnął awp podczas rundy ze scoutami, nie wiem czy ta awp dałoby sie kogos zabic, bo za rowno ja oraz kolega, bylismy nie udolni by kogos trafic xD. dosc dziwny bug, widze to pierwszy raz, a gram kilka godzin dziennie

Nie wystąpił tutaj żaden bug, gracz zrespił się już po zakończeniu poprzedniej rundy, a przed rozpoczęciem kolejnej:

L 10/29/2020 - 14:00:29: World triggered "Round_End"
L 10/29/2020 - 14:00:32: "logeN<919><STEAM_1:1:184479775>" switched from team <Unassigned> to <CT>
L 10/29/2020 - 14:00:39: Starting Freeze period
L 10/29/2020 - 14:00:39: World triggered "Round_Start"

Mimo to, postaram się takie sytuacje wyeliminować.

3 godziny temu, maksio napisał:

dosc dziwny bug, widze to pierwszy raz, a gram kilka godzin dziennie. drugi bug podczas rundy ze scoutami, po pewnym czasie  nie którzy gracze, traca ten wysoki skok czasem ja, czasem ktos inny, lecz zdarza sie to conajmniej kilku graczom, zdarza sie to praktycznie podczas kazdej rundy.

Na ten moment nie zauważyliśmy występowania tego problemu, musisz podać konkrety odnośnie wystąpienia błędu - data, godzina, gracz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta