Feynman

Propozycje zmian / zgłaszanie bugów

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycje zmian na serwerze CS: GO FFA DM oraz ewentualne bugi, proszę zgłaszać w tym temacie.

Serwerowa historia zmian: changelog (klik)

Zalecany format wiadomości - zgłoszenie buga

Nazwa buga:    
Opis buga:
Data/godzina/runda wystąpienia buga:
Oczekiwane rozwiązanie:
Pomogę w testach sprawdzających, czy bug został usunięty: TAK/NIE

Zalecany format wiadomości - propozycja zmiany

Nazwa zmiany:   
Opis zmiany:
Powód zmiany:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozważał ktoś opcję zmiany długości czasu trwania mapy?

★ Bardzo serdecznie zapraszam na DD2 ★

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przed wprowadzeniem zmian, które teraz obowiązują, długo rozważaliśmy i dyskutowaliśmy na ten temat. Uznaliśmy, że jest to najlepsze rozwiązanie (dzisiaj istniejące). Mam na myśli każdy serwer CS:GO.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pytanie zadałem po przejrzeniu jednego z dem na przyspieszonym tempie (musiałem coś sprawdzić) jest tam przeogromna rotacja graczy - a był to Nuke.

Musiałbym pograć dłużej by popatrzeć jak wygląda sprawa po zmianie mapy - jako że grałem kilka razy w godzinach dość późnych, albo nie doczekałem takowej :D

a po zmianie... był tylko mały ułamek graczy sprzed.

Nie wiem czy bardziej to związane ze znużeniem i każdy grał żeby dograć, czy rzeczywiście zmiana mapy tak bardzo odstrasza graczy.

Godzina na DMie.... na jednej mapie, mi się ulewa :D nie wiem czy ma chodzić jedyne o strzelanie dla samego strzelania, czy też "integracja" z mapą i zmiennymi warunkami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć,

co powiecie na pomysł by po zabiciu ammo było ładowane na full?

- Obecnie trzeba co chwilę przeładowywać co nie daje możliwości zabicia więcej niż 3-4 razy pod rząd

- Na popularnym serwerze na którym gram tak to się odbywa, brakuje mi tego na uwujka.pl

pozdrawiam

T.

signature.php?steamid=76561198832970705

"Don't you think that it's boring how people talk?"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Cześć,

co powiecie na pomysł by po zabiciu ammo było ładowane na full?

- Obecnie trzeba co chwilę przeładowywać co nie daje możliwości zabicia więcej niż 3-4 razy pod rząd

- Na popularnym serwerze na którym gram tak to się odbywa, brakuje mi tego na uwujka.pl

pozdrawiam

T.

Dla mnie zbędne i przesadzone .

Jakże nędzne są myśli ludzi małych.

signature.php?steamid=76561198005838495

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A nie ma czegoś takiego, ale po strzeleniu HSa?

Dawno nie grałem na DMie i miesza mi się :D

Bo taka forma "premiowania" skuteczności jeszcze jest do przyjęcia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ammo M4A1-S 

Od jakiegoś czasu M4A1-S ma 25/75 amunicji a plugin na ammo dalej ma 20/40  a te 5 kul często się przydaje czy istnieje możliwość by zaktualizować plugin? 

Pełny map pool 

Dało by radę by dm był rozgrywany na większej ilości map?

• Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
16 minut temu, dxb napisał:

Ammo M4A1-S 

Od jakiegoś czasu M4A1-S ma 25/75

Poprawię to prawdopodobnie jeszcze dzisiaj, prosiłem kogoś przeszło miesiąc temu o sprawdzenie, ale nie dostałem informacji zwrotnej.

17 minut temu, dxb napisał:

Pełny map pool 

Dało by radę by dm był rozgrywany na większej ilości map?

Nie, bo ludzie wychodzą. Dzisiaj rano na próbę dodałem nuke, zobaczymy jak się przyjmie - jednak wątpię, że się przyjmie.

signature.php?steamid=76561198033487452&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, 

mam bardzo ciekawą propozycję na nowy server z serii "DM" (tak wiem, że to raczej złe miejsce na ten post żeby pisać tutaj takie coś, ale ze względu na moją "przeszłość" na serverku zostałem zbanowany..i nie ma chyba dla mnie odpowiedniego miejsca żeby to zamieścić..  żałuję tej mojej przeszłości teraz będzie mnie to strasznie ograniczać..)

a więc ostatnio trafiłem na serverek DMMULTI trochę only rifle/hs, only pistol/hs trochę pm'a później już all tzn dmg działa wszędzie i wszystkie bronie.. i tak po 15 min.. dałbym do tego FFA żeby na wszystkie mapki były..
Jestem pewien, że ten serverek przyjmie się świetnie.. (jeśli będzie szansa przenieście całą moją  wypowiedź w odpowiednie miejsce.

Pozdrawiam 

bejcik

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 godzin temu, bejcik napisał:

Witam, 

mam bardzo ciekawą propozycję na nowy server z serii "DM" (tak wiem, że to raczej złe miejsce na ten post żeby pisać tutaj takie coś, ale ze względu na moją "przeszłość" na serverku zostałem zbanowany..i nie ma chyba dla mnie odpowiedniego miejsca żeby to zamieścić..  żałuję tej mojej przeszłości teraz będzie mnie to strasznie ograniczać..)

a więc ostatnio trafiłem na serverek DMMULTI trochę only rifle/hs, only pistol/hs trochę pm'a później już all tzn dmg działa wszędzie i wszystkie bronie.. i tak po 15 min.. dałbym do tego FFA żeby na wszystkie mapki były..
Jestem pewien, że ten serverek przyjmie się świetnie.. (jeśli będzie szansa przenieście całą moją  wypowiedź w odpowiednie miejsce.

Pozdrawiam 

bejcik

Może gra na naszym serwerze Gun Game będzie Ci odpowiadać, przetestuj wieczorem, jak będzie dużo graczy.

signature.php?steamid=76561198033487452&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście, że mi odpowiada, cudowny server :D 
Alee GG a DM too dwa inne światy.. 
Fajne sprawa z tymi trybami na DM że trochę jest ONlY HS TROCHE PISTOLA NOO I ALL, jestem przekonany że spora cześć graczy chciałaby to zobaczyć aa szczególnie na waszej serverowni.. Może jakaś ankieta albo osobny post od jakiegoś z administratorów i niech inni gracze też się wypowiedzą? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta