root

Ważna informacja - fala VAC banów!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Valve w końcu wzięło się za zrobienie porządku z cheaterami i od dzisiaj masowo lecą VAC bany. Osobiście widziałem dzisiaj 3 takie przypadki podczas gry.

Co robić, aby nie dostać bana?

Jeśli wyskoczy Wam komunikat, jak na poniższym screenie:

20170401163424_1.jpg

oznacza to, że coś na Waszym komputerze blokuje system VAC. Nie należy ignorować tego błędu!

W takim przypadku radzimy przeskanować komputer oprogramowaniem antywirusowym i na wszelki wypadek zmienić hasła.

Można również spróbować przeinstalować CSGO - jednak nie umiemy powiedzieć, czy to pomoże.

Co robić, gdy dostałeś bana?

Nie należy wpadać w panikę. Ban na Twoim profilu nie pokaże się od razu, a dopiero po kilku dniach. W tym czasie możesz napisać w tym temacie, a my spróbujemy pomóc.

Wygląda na to, że Valve w końcu rozwiązało problem z cheaterami, ale bany dostają też niewinni gracze. Napiszcie w komentarzach, co o tym sądzicie.

signature.php?steamid=76561198033487452
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miałem dokładnie taki błąd miesiąc temu, po czym odinstalowałem sweetfx i zainstalowałem cs od nowa i blędu już nie ma

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podobny błąd wyskoczył mi przed chwilą.Chciałem zrobić mały żarcik koledze z okazji Prima Aprilis,biorąc przykład z tego filmiku:

Wystarczyła podmiana jednego pliku,aby zaczęły się problemy mówiące "Modyfikowanie plików gier lub tekstur w grze może powodować ten problem".Mam nadzieję,że SweetFX nie będzie powodował takich błędów,bo nie

dam rady grać przy tych wyblakłych kolorach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie wchodziłem na server i ban... zrobię weryfikacje plików i zobaczę czy coś pomoże.

i'm not racist. I hate everyone.

signature.php?steamid=76561197976425074&appid=730

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie to samo ban na serwerach u wujka, wchodze na normalne serwery oraz jakiś soplice i inne gówna

spimage.php?id=76561197979817955

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obawiam się Bradelek, że przez sweetFX masz ten problem ;p Tak jak pisałem wyżej dopiero kiedy odinstalowałem sweetFX problem zniknął.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Temat był żartem prima aprilisowym :D Dodatkowo, przy wchodzeniu na serwer admin miał 50% szans na kicka / bana z informacją o VAC.

signature.php?steamid=76561198033487452

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

A ja format zrobiłem...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.