BiTurbo

Witam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, w cs'a zacząłem grać od jakiś 3 tygodni, głównie na serwerze dd2, jestem typowym "noobem", dlatego przepraszam wszystkich za niejednokrotne nieświadome utrudnianie gry, ale uczę się ! :) A i jeszcze jedno, często słyszę określenia w moją strone typu pier***ony non steam, ja pobrałem non steam, żeby zobaczyć jak ta gra wygląda i nauczyć się podstaw jeśli mi się nie znudzi to kupie steam, dlatego nie rozumiem agresji niektórych osób w moją stronę.Pozdrawiam forumowiczów :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj!

Zapraszamy cię także na inne serwery naszej sieci, byś zobaczył, że cs to nie tylko dd2 :]

No i oczywiście zachęcam do zakupu steam, byś mógł zapraszać przyjazne ci osoby do znajomych no i dołączenia do naszej serwerowej grupy.

Co do non-steamów, to jest duża agresja ze względu na to, że większość to oszuści itp.

Więc nie ma co zwlekać z oryginalną grą.

W razie problemów pisz PW

signature.php?steamid=76561198112323998

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć :) Powodzenia w stawianiu pierwszych kroków w csie, miejmy nadzieję, że dołączysz jak najszybciej

do naszej społeczności graczy i nie zrazisz się przez cebulaków <lol> a skill przyjdzie z praktyką, nie ma co się

martwić tym akurat, ja gram 3 lata i nadal noobem jestem :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No siema.

Podejrzewam że póki nie zakupisz steam'a to będziesz miał takie docinki od tych których lejesz :P. Bo przecież jak non-steam'owiec może pokonać steam'owca :P?

I pamiętaj za te rash'e będziesz karany kosą :P.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj i Miłej gry :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
No siema.

Podejrzewam że póki nie zakupisz steam'a to będziesz miał takie docinki od tych których lejesz :P. Bo przecież jak non-steam'owiec może pokonać steam'owca :P?

Pozdrawiam.

Ja nie umiem strzelać to robię takie głupie akcje i zawszę ginę, ale już powili zaczynam ogarniać <lol>

Dzięki wszystkim za miłe słowa ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
No siema.

Pozdrawiam.

Ja nie umiem strzelać to robię takie głupie akcje i zawszę ginę, ale już powili zaczynam ogarniać <lol>

Dzięki wszystkim za miłe słowa ;]

siemanko, tutaj nie trzeba dobrze strzelać, bardziej ogarnięcie chaosu się liczy :-)

signature.php?steamid=76561198832970705

"Don't you think that it's boring how people talk?"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

siemanko, tutaj nie trzeba dobrze strzelać, bardziej ogarnięcie chaosu się liczy :-)

Właśnie tak, jak pisałem jestem noobem, ale na ded meczach jakoś sobie daje radę, ale tu na DD2 to nic nie ogarniam <lol>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam serdecznie miłej zabawy życzę :)

Jakże nędzne są myśli ludzi małych.

signature.php?steamid=76561198005838495

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witamy udanej zabawy i wiele fragow

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj i powodzenia w zdobywaniu fragów.

i'm not racist. I hate everyone.

signature.php?steamid=76561197976425074&appid=730

uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.