Rekomendowane odpowiedzi

No to zmienić tekst który generuje formularz na pogrubiony

z takiego:

Nick: Hellmann's
Imię: Artur
Miejscowość:Bielsk Podlaski 
Steam ID: STEAM_0:0:17885577
na taki:

• Haha 1

Gdyby kózka jesień plecień to by żółwik wypierdalaj.

B4204T3 :)

af46594647f1.gif

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku, wbrew rozsądkowi... Naprawdę... Czasami ciężko jest ich wyprzedzić !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
53 minuty temu, Kłak napisał:

No to zmienić tekst który generuje formularz na pogrubiony

z takiego:

na taki:

To podanie zostało napisane przed uruchomieniem formularza. 

Naprawiłem logowanie - jeśli ktoś ze starych użytkowników jeszcze nie logował się na nowym forum, teraz może zalogować się, a jego stare konto będzie działać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Została dodana weryfikacja dwuetapowa Google Auth - wymagana aktualnie dla Head adminów, zastępców, opiekunów i moderatorów. W niedługim czasie również dla wszystkich adminów. Użytkownicy mogą używać tego opcjonalnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Działa bezproblemowo. Dobra robota. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zostało dodane logowanie za pomocą Facebook'a i Google oraz możliwość połączenia konta z tymi serwisami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Firefox mnie poinformował że połączenie nie jest bezpieczne, zastanawiam się czy to coś u mnie pracodawca kombinuje czy na serwerze?

image.png.fcc3566a311e8178d26e90819de9bec0.png

signature.php?steamid=76561197975266733

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, LoveMe napisał:

Firefox mnie poinformował że połączenie nie jest bezpieczne, zastanawiam się czy to coś u mnie pracodawca kombinuje czy na serwerze?

image.png.fcc3566a311e8178d26e90819de9bec0.png

Nie, Cloudflare sprawiało problemy - przez to straciłem kilka godzin na próby naprawienia tłumaczeń zakończone niepowodzeniem. Dopiero po wyłączeniu Cloudflare dało się wgrać (bez problemu, za pierwszym razem).

Teraz powinno już wszystko działać. Daj znać czy tak jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie w dalszym ciągu wyświetla "połączenie nie jest bezpieczne".

Firefox 56.0

Głęboka wiedza, bezinteresowność, humanitaryzm do granic ludzkich możliwości! Wielki Syn Wielkiego Narodu. Patriota i lekarz, znakomity skrzypek. Mąż, ojciec i dziad. Profesor doktór Josef Mengele.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, root napisał:

Nie, Cloudflare sprawiało problemy - przez to straciłem kilka godzin na próby naprawienia tłumaczeń zakończone niepowodzeniem. Dopiero po wyłączeniu Cloudflare dało się wgrać (bez problemu, za pierwszym razem).

Teraz powinno już wszystko działać. Daj znać czy tak jest.

tak samo u mnie, ale komunikat się zmienił, teraz jest napisane że niektóre elementy nie były przesłane w sposób bezpieczny

image.png.7b5ad90d39854ebb5fc576197839dd4f.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W tematach zawsze tak będzie, jeśli obrazki pochodzą z zewnętrznych serwerów. Myślałem, że chodzi o błąd na stronie głównej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, root napisał:

W tematach zawsze tak będzie, jeśli obrazki pochodzą z zewnętrznych serwerów. Myślałem, że chodzi o błąd na stronie głównej.

na głównej jest ok, poprzedni mój post dotyczył głównej, musiałem dodać wyjątek bezpieczeństwa w ff by przejść do strony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To usuń wyjątek i sprawdź, czy teraz wszystko działa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest ok

image.png.04754bffaa3c6e78bec813247b31220d.png

Nowy styl jest bardzo fajny, good job root  :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@LoveMe, jest w nim tyle rzeczy do poprawy że aż przełączę na biały, bo nie mogę na to patrzeć. Na początek chociaż to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak chyba nie powinno być :P Tekstu z lewej strony od wyszukiwarki nie widać + ta ikonka lupy przesunęła cały blok i wygląda to IMO kiepsko. No i to "Szukaj..." po lewej stronie.

Screenshot_20171006-104216.md.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeszcze tam mało ważnego problemu tutaj nie widziałem, ale oczywiście dzięki za zgłoszenie i zostanie to poprawione. Na razie czekam na poprawkę od autora stylu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, root napisał:

Jeszcze tam mało ważnego problemu tutaj nie widziałem, ale oczywiście dzięki za zgłoszenie i zostanie to poprawione. Na razie czekam na poprawkę od autora stylu.

Zawsze do usług :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak już pisałem wcześniej, tak i tym razem zwracam uwagę na "problem" przechodzenia do najnowszego posta po kliknięciu w nazwę tematu. 

Dlaczego klikniecie w temacie z nieprzeczytanymi postami w nazwe tematu przenosi do pierwszego posta w temacie,  zamiast do nieprzeczytanego? 

Trzeba szukac jakichś pizdeczek kropeczek i bawic się w celowanie w nie - np.  na telefonie,  zamiast "pyk" w nazwe tematu i jesteśmy przy pierwszym nieprzeczytanym poście.

Przecież będąc na forum od nawet kilku dni,  pamięta się o czym jest dany temat i przejście do pierwszego nieprzeczytanego posta diametralnie ulatwia życie.

W przypadku braku nowych postow - OK,  niech przenosi do pierwszego,  ale w przypadku obecności nieprzeczytanych jest to ewidentnie straszna niedoróbka. 

★ Bardzo serdecznie zapraszam na DD2 ★

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@wid3l3c

Jest to domyślne zachowanie na wszystkich forach. Nowy użytkownik nie chce czytać ostatniego posta w danym temacie - to nie miałoby sensu. Zatem klikając nazwę tematu przechodzi się do pierwszego posta - żeby zobaczyć, o czym jest dany temat. Jest to chyba dosyć logiczne?

Istnieje wiele sposobów przejścia do ostatniego posta, np.:

• Zakładka Aktywność
  • Wybranie domyślnego kanału aktywności, np. "Nieprzeczytana zawartość" - wtedy wszędzie na górze strony pojawia się przycisk "Nieprzeczytana zawartość"
  • Kliknięcie daty przy danym poście

@Siudzix

Twoja propozycja oraz parę innych problemów zgłoszone w temacie autora stylu - coś tam na pewno poprawi, a wtedy ewentualnie zajmę się resztą.

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
47 minut temu, root napisał:

@wid3l3c

• Zakładka Aktywność
  • Wybranie domyślnego kanału aktywności, np. "Nieprzeczytana zawartość" - wtedy wszędzie na górze strony pojawia się przycisk "Nieprzeczytana zawartość"
  • Kliknięcie daty przy danym poście

@Siudzix

Mnie to wystarcza i na telefonie sprawdzam jak w ostatnim punkcie.

Mam inny problem , gdy chcę napisać posta z  telefonu to gdy przypadkowo przerwę pisanie np. czytając smsa to po powrocie do edycji tekstu nie mogę skasować ostatnich liter..mogę natomiast dopisywać tekst, ale backspace nie działa. Ponieważ to stary telefon Samsung Galaxy s3 mini to może w sofcie tkwi błąd. Czy ktoś ma podobnie? Strasznie to wkurza bo muszę cały tekst pisać na nowo by poprawić błędy.

Głęboka wiedza, bezinteresowność, humanitaryzm do granic ludzkich możliwości! Wielki Syn Wielkiego Narodu. Patriota i lekarz, znakomity skrzypek. Mąż, ojciec i dziad. Profesor doktór Josef Mengele.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak myślę, że przez ilość błędów, które są im zgłaszane zwiększą cenę za ten styl :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Dop35muggler u mnie to działa prawidłowo. Spróbuj zaktualizować przeglądarkę na telefonie (polecam Chrome) i/lub klawiaturę (polecam SwiftKey).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sprawdziłem. Aktualizacja chrome naprawila to. 

Thx.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta