Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma problem wprowadzania tekstu boldem? Bo nieco zdezorientowany jestem, czy to u mnie problem czy raczej ogólny.

Na Firefoxie i operze (android) zaznaczenie B i wpisanie tekstu nie powoduje przerobienia go na pogrubiony.

Powyższe "B" wpisałem w ręcznie w tagach - nie wiem czy wpisze się pogrubiony bo nie mam przycisku "podgląd posta".

<strong>tutaj z tagiem html</strong>

Podkreślenie oraz kursywa śmiga. Czy może gdzieś przeoczyłem zgłoszenie tego bugu?

EDYTA:

nawet po wysłaniu B w tagach b /b nie widzę go jako pogrubionego :ph34r:

Edytowane przez wid3l3c

★ Bardzo serdecznie zapraszam na DD2 ★

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
53 minuty temu, wid3l3c napisał:

Czy ktoś ma problem wprowadzania tekstu boldem? Bo nieco zdezorientowany jestem, czy to u mnie problem czy raczej ogólny.

Na Firefoxie i operze (android) zaznaczenie B i wpisanie tekstu nie powoduje przerobienia go na pogrubiony.

Powyższe "B" wpisałem w ręcznie w tagach - nie wiem czy wpisze się pogrubiony bo nie mam przycisku "podgląd posta".

<strong>tutaj z tagiem html</strong>

Podkreślenie oraz kursywa śmiga. Czy może gdzieś przeoczyłem zgłoszenie tego bugu?

EDYTA:

nawet po wysłaniu B w tagach b /b nie widzę go jako pogrubionego :ph34r:

Tak, pogrubienie nie działa na tym stylu. Zgłaszałem to już wcześniej - jednak autor stylu na razie nic nie poprawił, zatem stopniowo staram się poprawić te drobne błędy.

signature.php?steamid=76561198033487452&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Poprawiłem czcionki @wid3l3c:

• działa prawidłowo kodowanie polskich znaków w przeglądarkach innych niż Google Chrome
  • działa pogrubienie i jest nawet bardziej widoczne niż domyślnie (500 vs 700)
  • czcionka jest nawet bardziej przejrzysta niż wcześniej, ale zobaczymy co powiedzą @Feynman i jego okulary

2. Zmniejszyłem dzienny limit pozytywnych reakcji +rep, czyli: lubię, dziękuję, haha - do 5 (wcześniej było 10)

3. Wklejanie sformatowanego tekstu w edytorze, czyli: kolorów, pogrubień, linków, zmienionych czcionek itp. itd. zostało zablokowane, podobnie jak przyciski ustawiania kolorów i wielkości czcionek - testowo!

4. Pracuję nad wdrożeniem kolejnego moda, jeszcze raz dzięki za donate'a @N3xus!

• Lubię 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak się domyślam, modyfikacja pochłonęła trochę czasu :) a ja tutaj narzekać chcę... Minęła godzinka przeglądania forum i tak jakoś te nowe trzcionki nie przypadły mi do gustu, najmniej podoba mi się bold, jest zbyt mocny.

signature.php?steamid=76561198832970705

"Don't you think that it's boring how people talk?"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@LoveMe polecam jasny motyw :D

Możemy jeszcze zastanowić się nad czcionkami czy "siłą" pogrubienia. Tutaj można przeglądać ewentualne dostępne czcionki - ale jakoś nie jestem przekonany do zmiany póki co.

Dajcie znać co sądzicie o usunięciu kolorowych czcionek i innego formatowania przy pisaniu postów oraz wklejaniu zawartości do okna odpowiedzi. Długo się nad tym zastanawiałem - wiem, że wiele osób tak jak mnie czy @Zubi'ego drażni nadmiar kolorów - ale forum ma być przede wszystkim przyjazne użytkownikom i mamy już 2017 rok - zatem może jednak zostawić taką różnorodność?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proponuję zmianę box'a znajdującego się z prawej strony na stronie głównej zatytułowanego "Popularny"  na "Ostatnie posty". Oczywiście jeśli jest taka możliwość. IMO bardziej przyda się widoczność ostatnich postów niż tego jaki temat jest popularny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
36 minut temu, Siudzix napisał:

Proponuję zmianę box'a znajdującego się z prawej strony na stronie głównej zatytułowanego "Popularny"  na "Ostatnie posty". Oczywiście jeśli jest taka możliwość. IMO bardziej przyda się widoczność ostatnich postów niż tego jaki temat jest popularny.

Temat poruszany już wcześniej, jest to kwestia zakupu dodatkowego moda. Zostanie to kiedyż na pewno zrealizowane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może dało by radę zaktualizować listę planowanych zakupów?

signature.php?steamid=76561198832970705

"Don't you think that it's boring how people talk?"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli upłynęło 30 dni od ostatniej wizyty danego użytkownika na forum otrzyma on maila:

image.png

Dotyczy to tylko użytkowników, którzy od teraz wejdą na forum i nie wrócą w ciągu 30 dni, dlatego efekty będzie widać dopiero po kilku miesiącach.

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobry spam na maila nie jest zły :D Na wielu forach czegoś takiego bardzo brakuje...

Co dla mnie jest niepojęte, że nikt na to nie wpadł by to wprowadzić.

Mam propozycję małego dopracowania formularza podania na administratora.

Dokładnie chodzi mi o ostatni punkt - "Zapoznałem się z zasadami rekrutacji".

Biorąc pod uwagę lekceważące podejście większości użytkowników do wszelkich regulaminów, tematów z wytycznymi itd itp.

Sugerowałbym zostawienie tego pola jako pola "zaznaczalnego", domyślnie odznaczonego - nie jak teraz, z listy wyboru której de facto nie ma

Można też zrobić "nie zapoznałem się" i byłby to taki lekki trolling by piszący skupili się na tym gdzie i co robią.

aha... bo mnie to niejako zaskoczyło, jest na górze belka z tym:

"Wypełnij, aby złożyć podanie na stanowisko administratora serwerów CS: GO uwujka.pl."

Tylko ja... po wejściu w złożenie podania... przeleciałem tę sekcję zupełnie jej nie zauważywszy.

Dopiero jak zacząłem analizować ostatnią pozycję tej zgody, przypadkiem wjechałem na górę - "za daleko" i  zobaczyłem "jakiś" dodatkowy tekst.

Jest 8 godzina, mogę być jeszcze zaspany - ale daję sygnał że mogę nie być jedyny, który to przeoczy - i domyślnie może to być uznane jako faktyczne zapoznanie się z owymi informacjami.

Wracając do formularza i ostatniego pola, wygodnie byłoby mieć możliwość otwarcia w nowym oknie/zakładce owego tematu i w "ostatniej chwili" jeszcze do niego wrócić (jeżeli wcześniej przeoczyłem) lub właśnie teraz się z nim zapoznać.

W sumie poza zrobieniem z tego (braku zapoznania się z tym) powodu odrzucenia podania, bo coś wyjdzie podczas rekrutacji... w sumie powinno nam zależeć by ludzie się z tym zapoznali, oraz im jeszcze bardziej - bo są tam bardzo istotne informacje.

Poza tym, cała formułka "zapoznałem się blabla"

appform.th.jpg

Niekiedy średnio mieści się w oknie... i tak, domyślnie korzystam z białego stylu, ciemny mi nie podszedł :P

Edytowane przez wid3l3c

★ Bardzo serdecznie zapraszam na DD2 ★

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@wid3l3c zastanawiałem się nad tym, ale uznałem że to nic nie zmieni.

Tekst na górze wyróżniłem tak, że teraz nie da się go nie zauważyć, dodałem też konieczność ręcznego potwierdzenia, że użytkownik zapoznał się z zasadami. Ale tak jak wspomniałem - nie sądzę, że coś to zmieni.

Kolejne poprawki:

• dodałem mod pozwalający na wyświetlanie podpisów na forum również gościom.
  • zmieniłem limit tematów możliwych do wyświetlenia w ciągu 24h bez logowania z 5 na 15
  • pracuję nad poprawą wiadomości powitalnej dla nowych użytkowników: aktualne bugi to brak powiadomienia o wiadomości, oraz wysyłanie jej kilka razy jeśli użytkownik zmienia e-mail w trakcie rejestracji itp, więcej tutaj
  • wciąż analizuję kwestię płatnych modów, które zostaną wgrane najwcześniej - nie jest łatwa taka decyzja, zatem proszę o cierpliwość
  • Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proponuje zmienic treść regulaminu forum gdyż napisane jest tam, ze forum jest oparte na silniku phpBB a to juz nie prawda ;)

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Regulamin forum wkrótce zostanie zmieniony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Została poprawiona wiadomość dla nowych użytkowników:

image.png

Wyskakuje powiadomienie, jeśli macie jakieś sugestie co do treści dajcie znać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@root,

Dział "Przywitaj się z nami" tuż pod "Regulaminem", który znajduje się na pierwszym miejscu na liście :-)

Edytowane przez Siudzix

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, Siudzix napisał:

@root,

Dział "Przywitaj się z nami" tuż pod "Regulaminem", który znajduje się na pierwszym miejscu na liście :-)

Nie rozumiem @Siudzix.

Trwają końcowe prace nad integracją kont Steam z profilami użytkowników na forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mein Führer.

Na tej liście powinien być link do regulaminu i proponuję przesunięcie działu "Przywitaj się" na górę listy. Chyba, że faktycznie stawiamy na "Witaj nowy użyszkodniku. Zapraszamy do złożenia podania o administratora lub prośby o unbana/unmute. Jako, że jesteś pierwszy raz na forum to zapraszamy do zapoznania się z działem 'VIP'.".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Siudzix teraz rozumiem. Ale linku do regulaminu tam nie będzie. Nie chcę zalewać nowych użytkowników zbędnymi linkami, a jak wiesz 90% z nich z takiego linku nie skorzysta. Zamiast tego regulamin będzie widoczny podczas rejestracji i będzie też łatwy do znalezienia na forum - jak tylko zostanie poprawiony, a właściwie napisany od nowa.

Na profilu każdego użytkownika pojawiła się zakładka Profil Steam:

image.png

Większość z Was do tej pory nie połączyła konta na forum, zatem polecam teraz to zrobić (klik) - wtedy zakładka automatycznie zacznie Wam działać:

image.png

Na stronie głównej pojawił się również blok pokazujący X losowych użytkowników forum, którzy aktualnie są online na Steamie:

image.png

a także blok z grupą Steam, w którym również widać użytkowników Steam+forum:

image.png

Zostanie jeszcze być może dodane tego typu pole przy każdym poście użytkownika:

image.png

Aktualnie na ciemnym stylu to nie działa - trzeba dopisać ręcznie i zastanawiam się, czy będzie to przydatne.

Wkrótce naprawię buga z łączeniem kont Steam - można kilka profili połączyć z tym samym kontem.

Postaram się jeszcze dzisiaj dodać blok z ostatnimi tematami/postami - zastanawiam się jednak, które bloki są nam potrzebne, a które wręcz przeciwnie.

Na dole dodane boxy pokazujące kto przegląda dany temat / forum:

image.png

Boxy po prawej stronie tematów są tylko testowo!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem do czego to "Weryfikuj SteamID", ale i tak nie można tego nacisnąć, bo rozwija się menu, które jest pod tym przyciskiem :P

Screenshot_20171024-153219.png

Edit.

Za czatbox pod tematami stawiam piwo! 

Edytowane przez Siudzix

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję za wcześniejsze zgłoszenie @Siudzix, nie zwróciłem na to uwagi.

5 minut temu, Siudzix napisał:

Nie wiem do czego to "Weryfikuj SteamID", ale i tak nie można tego nacisnąć, bo rozwija się menu, które jest pod tym przyciskiem :P

Nie sprawdzałem jeszcze jak to wygląda na telefonie czy kuchence mikrofalowej.

6 minut temu, Siudzix napisał:

Za czatbox pod tematami stawiam piwo! 

Tak jak wspominałem, te boxy z prawej to na razie tylko test. Nie wiem jak lepiej będzie użytkownikom - osobiście używam rozwiązań "starszej daty" czyli otwieram przykładowo 10 zakładek z różnymi tematami. Wtedy czatbox z prawej może być problematyczny, szczególnie jeśli mamy włączone dźwięki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem czy tylko ja mam taki problem, ale gdy chce na profilu ocenić komentarz to bez przeszkód mogę wybrać tylko trzy pierwsze minki reszty nie mogę bo zachodzi na opcję i zgłoś.

Screenshot_1.png

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@N3xus problem zgłoszony już wcześniej. Z racji tego że jest mało ważny, czekamy aż autor motywu (płatnego) to poprawi. Jeśli tak się jednak nie stanie - kiedyś na pewno to poprawię.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
34 minuty temu, root napisał:

Nie wiem jak lepiej będzie użytkownikom - osobiście używam rozwiązań "starszej daty" czyli otwieram przykładowo 10 zakładek z różnymi tematami. Wtedy czatbox z prawej może być problematyczny, szczególnie jeśli mamy włączone dźwięki.

Racja, też tak robię jeśli chodzi o nowe posty. Może czatbox rozwijany? Nieaktywny do momentu rozwinięcia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Naprawione podłączanie jednego konta Steam do kilku kont na forum - nie jest to już możliwe.

Dodane:

image.png

Co sądzicie o tym? Może moglibyśmy zrezygnować z grafik w podpisach?

Dodany box "Ostatnie tematy":

image.png

Ta funkcja okazała się być wbudowana w forum, tylko bardzo dziwnie nazwana...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez  Shirke
      W tym temacie możecie składać propozycje map do wgrania na serwer. Proszę to robić przez podanie linku do danej mapy. Mile widziane będzie również napisanie jej nazwy.

Prosimy unikać map:
      zbyt dużych (>40MB po spakowaniu) zbugowanych z reklamami  
      Zalecany format wiadomości
      Nazwa mapy: Link:  
    • Przez  Sino
      Witajcie,
      Chcąc zapewnić ciągły rozwój i atrakcję dla naszych Użytkowników, chcielibyśmy abyście wypowiedzieli się odnośnie ewentualnego utworzenia nowego serwera który zasili szeregi sieci uwujka.pl.

Podzielcie się z nami swoimi pomysłami  

Proszę aby forma zgłaszania propozycji wyglądała następująco:
      Serwer: np. JailBreak (określ TR i ilość slotów)
      Argumentacja: opisz dlaczego akurat ten serwer

Pod rozwagę zostaną wzięte tylko konkretne i przemyślane propozycje !!!

CZAS NA ZGŁASZANIE PROPOZYCJI: 30.04.2019 r.

2 najlepsze propozycje zostaną nagrodzone przeze mnie VIP'em.

Standardowo dajcie znać co myślicie o dodaniu nowego serwera do sieci uwujka.pl.
      "Lubię" jest równoznaczne z akceptacją pomysłu w 100%  

• Przez  root
      Cześć!

Wkurza Was że ktoś spamuje w tematach przywitań, forumowych grach typu skojarzenia, czy reklamach? Przygotowałem dla Was kanał aktywności bez działu Hydepark.
      Klikamy w link. Klikamy ptaszek Ustaw jako domyślny. Gotowe! Od teraz:
      - po wejściu w zakładkę Aktywność na urządzeniu mobilnym nie zobaczycie już tematów z działu Hydepark
      - na komputerze zobaczycie przycisk Aktywność bez Hydeparku, którego możecie używać zamiast zakładki Aktywność:

- nie będzie też widać rejestracji nowych użytkowników, zmian avatarów i tym podobnych drobiazgów  
      Jeśli jednak chcecie widzieć jakieś podforum z Hydeparku, po wejściu w link z filtrem wystarczy kliknąć Typ zawartości -> koło zębate przy Tematy -> kliknąć listę -> zaznaczyć interesujące nas forum (np. Rowery) -> wrócić do góry strony -> kliknąć Zapisz jako nowy kanał -> nadać mu nazwę i ustawić jako domyślny.

Kanały aktywności można zmieniać po kliknięciu Aktywność -> Moje kanały aktywności - zatem możecie zapisać ich kilka i zmieniać sobie w zależności od humoru.

Mam nadzieję, że komuś się przyda.

• Przez  root
      Z kim współpracujemy
      Pukawka.pl - Hosting serwerów gier streamerzy - zarówno ci znani jak i początkujący, którzy w jakiś sposób się wyróżniają  
      Z kim możemy współpracować
      ze stronami o tematyce: gamingowej, e-sportowej itp. z youtuberami, streamerami, profesjonalnymi graczami z sieciami serwerów z grafikami z serwisami hostingowymi  
      Z kim NIE będziemy współpracować
      z serwisami w trakcie tworzenia ze stronami hazardowymi z osobami o złej reputacji  
      Jak podjąć z nami współpracę
      Jeśli chcesz rozpocząć współpracę, koniecznie skontaktuj się z naszym managerem! Opisz co możesz nam zaproponować i czego oczekujesz w zamian.

Aktualnie naszym managerem jest @Dop3. W sprawie współpracy, prosimy kontaktować się z nami przy pomocy:
      Steam'a PW na forum Facebook'a Jeśli chcesz skontaktować się z nami za pomocą poczty elektronicznej, prosimy najpierw o kontakt jedną z wymienionych metod - tam otrzymasz adres e-mail.
    • Przez  root
      Cześć!
      Potrzebuję kilku ochotników do używania wyłącznie jasnego stylu na forum przez tydzień.
      Może @Zimbabwe, @LoveMe, @LadyMarmolada? O @LadyMarmolada już się zgłosiła, dzięki! Ktoś jeszcze?
      Po tygodniu napisalibyście o swoich odczuciach - dlaczego wolicie jasny/ciemny, czy zmieniło się Wasze nastawienie po kilku dniach itp. itd.